Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Jedyna na świecie APLIKACJA CHRONIĄCA CAŁĄ RODZINĘ

Opaska SOS dla seniora
W pełni dbasz o zdrowie swoich bliskich

Zawsze wiesz, co dzieje się z Twoim bliskim seniorem

Opaski SOS z dedykowaną aplikacją — zalety i rozwiązania pozytywnie wpływające na komfort i bezpieczeństwo

Pomiar ciśnienia i pulsu Opaska z SOS dla seniora BS.03 umożliwia zdalne zbadanie tętna i pulsu seniora
Czujnik upadku Opaska z GPS i funkcją SOS, model BS.03, wyśle sygnał na Twój telefon, kiedy Twój bliski upadnie
Funkcja telefonu Opaski SOS dzwonią i odbierają połączenia — zupełnie jak telefon komórkowy
Lokalizacja 24/7 W aplikacji zawsze widzisz, gdzie dokładnie znajduje się Twój bliski
Alerty SOS Naciskając przycisk SOS, senior wyśle Ci natychmiastowe powiadomienie, że potrzebuje Twojej pomocy
Strefy Bezpieczeństwa Dzięki aplikacji widzisz, czy senior wrócił już do domu, dotarł do przychodni, lub pobliskiego parku na spacer

Opaska SOS z GPS dla seniora z czujnikiem upadku i pulsometrem

NOWOŚĆ! Opaska SOS z GPS dla seniora model BS.03, wyśle do Ciebie powiadomienie zawsze, kiedy senior upadnie i będzie potrzebować Twojej pomocy. Co więcej, zyskujesz możliwość pełnego kontrolowania stanu zdrowia bliskiego poprzez zdalne wykonywanie pomiarów tętna i ciśnienia. Z naszym urządzeniem chronisz seniora także dzięki funkcji lokalizowania, alertom SOS, czy strefom bezpieczeństwa.

Opaska SOS z GPS dla seniora BS.02 z szybkimi alertami SOS

Alert wysłany przez seniora z jego opaski SOS BS.02 pojawi się na Twoim telefonie już w 3 sekundy! Zawsze więc jesteś w stanie szybko zareagować i natychmiast udzielić bliskiemu potrzebnej pomocy. Smartband BS.02 dzwoni na numer opiekuna i odbiera połączenia przychodzące. Dzięki opasce i naszej aplikacji lokalizujesz seniora 24/7, nasłuchujesz otoczenie i wyznaczasz strefy bezpieczeństwa. Kochasz, więc chronisz!

Posłuchaj naszych klientów

Bardzo przydatny, dobrze wyposażony i prosty w obsłudze gadżet. Nie przeszkadza na ręce. Moja babcia nie chce telefonu, super że trafiliśmy na taką opaskę. Nosi cały czas, jest z nią kontakt a ja też jakoś spokojniej funkcjonuję jak zawsze mogę sprawdzić gdzie teraz jest. Anita Nowakowska
Babcia ma problemy z pamięcią, dlatego zdecydowaliśmy się na ten zegarek. Ma proste funkcje, łatwo się go obsługuje - babci jest wygodnie a my mamy gps w razie czego. Adrian Kowalczyk
Zegarek kupiłam mamie, która ma ostatnie problemy z pamięcią. Teraz nie muszę martwić się, że wyjdzie i nie będzie wiedziała, jak ma wrócić do domu - zawsze, w razie czego będę mogła ją znaleźć i sprowadzić ją do mieszkania. Justyna Lis

Rekomendowane usługi dla Ciebie

Opaska SOS dla seniora BS.02 z autorską aplikacją w zestawie od 268,90 zł z pakietem STARTER Sprawdzam BS.02
Opaska SOS dla seniora BS.03 z autorską aplikacją w zestawie od 378,90 zł z pakietem STARTER Sprawdzam BS.03

Aplikacja Bezpieczna Rodzina

Jedyna w Polsce aplikacja na smartfon monitorująca bezpieczeństwo seniorów. Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji na dowolnym urządzeniu. Dlaczego warto kupić OPASKĘ DLA SENIORA Z APLIKACJĄ?

  • Zyskujesz ochronę i kontrolę w jednej usłudze
  • Otrzymujesz precyzyjną lokalizację przez 24/7
  • Dostajesz kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu i aktywację one click
  • Masz gwarancję dostępu do profesjonalnej polskiej aplikacji

Ponad MILION pobrań aplikacji Bezpieczna Rodzina

Opaski SOS z GPS działają z łatwą w obsłudze, naszą polską i dedykowaną aplikacją Bezpieczna Rodzina

Lokalizacja 24/7

W aplikacji sprawdzisz dokładne miejsce pobytu seniora w czasie rzeczywistym.

Nasłuch otoczenia

Funkcja umożliwia połączenie aplikacji z opaską i dyskretny nasłuch otoczenia, w którym znajduje się senior.

Sygnał SOS

W sytuacji zagrożenia, Bliski używając przycisku SOS wyśle na Twój telefon powiadomienie, które natychmiast otrzymasz na swój telefon.

Strefy bezpieczeństwa

Własne strefy, takie jak dom, czy przychodnia otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, kiedy senior opuści dane miejsce.

Pobierz aplikację

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

1

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka
2

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka
3

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Aplikacja Bezpieczny Senior — zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych

Czy wiesz, że dzięki nowoczesnym technologiom możesz troszczyć się o bliskich nawet, kiedy dzieli Was znaczna odległość? Odpowiednie urządzenie podarowane seniorowi oraz dedykowana do niego aplikacja dla opiekuna to możliwość szybkiej i precyzyjnej lokalizacji a także pewność, że najważniejsze alerty, w tym SOS, natychmiast pojawią się na Twoim telefonie.

Aplikacja z lokalizatorem seniora — e-opieka osób starszych

Zastanawiasz się co zrobić, aby jeszcze lepiej zatroszczyć się o najbliższe Ci osoby? Nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkiego, ale na wiele rzeczy możesz mieć wpływ. Niezależnie od tego, jaka odległość dzieli Cię od Twoich rodziców, czy dziadków, możesz zadbać o ich bezpieczeństwo i na bieżąco sprawdzać gdzie są oraz jak się czują. Aplikacja z opaską SOS dla seniora od Bezpiecznej Rodziny to praktyczna usługa połączona z łatwym w obsłudze urządzeniem. To rozwiązanie zapewniające szereg korzyści w kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Aplikacja z lokalizatorem seniora oraz pakietem od Bezpiecznej Rodziny to gwarancja, że Twój bliski zawsze jest pod Twoim czujnym okiem!

Aplikacja Bezpieczny senior — jak działa?

Aplikacja Bezpieczny Senior zainstalowana na Twoim telefonie oraz dedykowane do niej urządzenie, które Twój bliski codziennie nosi przy sobie dają Ci możliwość sprawowania wygodnej zdalnej opieki z dowolnego miejsca. Smartband dla seniora, który wyposażony jest w moduły GPS, GSM oraz Wi-Fi, przesyła informację o lokalizacji Twojego bliskiego do aplikacji na Twoim telefonie. Dzięki temu w każdej chwili masz możliwość sprawdzenia, gdzie w czasie rzeczywistym przebywa senior. Aplikacja z opaską SOS to także wiele funkcji wpływających na poprawę komfortu życia starszej osoby — już sama świadomość, że bliski może liczyć na Twoją pomoc jest ogromnym wsparciem.

Aplikacja z opaską SOS — korzyści

Prezent dla babci? Prezent dla dziadka? Aplikacja z lokalizatorem seniora to świetny pomysł na praktyczny podarunek dla Twoich bliskich. Opaska ratunkowa dla seniora służy do szybkiego wezwania pomocy. Ma duże, czytelne przyciski, jest prosta w obsłudze i wykonana z solidnego, lekkiego materiału. W razie zagrożenia wystarczy, że osoba, która potrzebuje pomocy, wciśnie tylko jeden przycisk, a Ty od razu się o tym dowiesz! Daje Ci to możliwość wyjątkowo szybkiej i sprawnej reakcji! Aplikacja z opaską SOS służy przede wszystkim do dzwonienia i lokalizowania korzystającego ze smartbandu użytkownika przez 24/7! Wszystkie najważniejsze informacje masz zawsze pod ręką w swoim telefonie. To prawdziwa wygoda — jesteś spokojny, bo wiesz, czy najbliższe Ci osoby są bezpieczne, lub czy ewentualnie pilnie potrzebują Twojego wsparcia.

Aplikacja do ochrony seniorów — najważniejsze funkcje

Aplikacja z opaską SOS od Bezpiecznej Rodziny to natychmiastowa wiedza dotycząca Twoich bliskich. W usłudze nie tylko lokalizujesz. Wygodna i bezproblemowa obsługa aplikacji pozwoli Ci w kilka chwil ustawić strefy bezpieczeństwa takie jak dom, przychodnia, park, czy pobliski sklep. Ilekroć senior pojawi się w danym miejscu, lub je opuści, powiadomienie pojawi się na Twoim smartfonie. Bez konieczności dzwonienia upewnisz się, czy bliski nie zapomniał o ważnej wizycie lekarskiej, wrócił bezpiecznie do domu ze spaceru, czy wyszedł do sklepu. Co więcej, aplikacja z lokalizatorem seniora umożliwia skorzystanie z funkcji nasłuchu otoczenia. Jeśli zmartwi Cię dłuższy brak kontaktu ze strony bliskiego, bez trudu dyskretnie połączysz się z jego urządzeniem i posłuchasz otoczenia, w którym się znajduje.

Smartband dla seniora, czyli opaska bezpieczeństwa

Aplikacja z opaską SOS to komfort dla Was wszystkich. Ty jako opiekun masz pewność, że osoby, na których najbardziej Ci zależy są w pełni bezpieczne, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zdążysz przyjść im z pomocą. Z kolei senior czuje się spokojny — ma komfort ponieważ wie, że może na Ciebie liczyć niezależnie od dzielącej was odległości. Aplikacja z lokalizatorem dla seniora powiadomi Cię o opuszczeniu strefy bezpieczeństwa, konieczności naładowania urządzenia, czy wiadomości głosowej nadesłanej przez członka Twojej rodziny. Samo urządzenie jest proste w obsłudze — nawet jeśli Twój bliski ma problemy ze wzrokiem, nie będzie miał problemu z dostrzeżeniem alarmowego przycisku SOS.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium