Bezpieczny Senior

Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE TWOICH NAJBLIŻSZYCH

Opaski, które mogą URATOWAĆ ŻYCIE

Pomiar pulsu i pomiar ciśnienia tętniczego

Opaski SOS umożliwiają zdalne wykonanie referencyjnych pomiarów tętna i pulsu w autorskiej aplikacji. Locon Life Plus dodatkowo umożliwia wykonanie pomiaru przez seniora.

Czujnik upadku

Opaski wysyłają do opiekuna natychmiastowe powiadomienie, kiedy senior się przewróci, lub nagle zasłabnie i upadnie

Odbieranie połączeń

Opaski Locon Life i Locon Life Plus posiadają zainstalowaną kartę SIM. Dzięki temu odbierają i wykonują połączenia. To sprawia, że Twój Bliski ma zawsze telefon pod ręką!

Dokładna lokalizacja

Dzięki lokalizacji GPS, GSM i Wi-Fi masz pewność, że zawsze znasz miejsce pobytu seniora.

Sygnał SOS

Jeśli Twój bliski źle się poczuje, lub znajdzie się w sytuacji zagrożenia, wyśle na Twój telefon sygnał SOS, który otrzymasz natychmiast w formie SMS-a.

Pomiar saturacji i temperatury

Opaska Locon Life Plus umożliwia seniorowi samodzielne wykonanie pomiaru saturacji i temperatury. To doskonała pomoc w diagnozie wirusa Covid-19.

Jak to działa?

Senior objęty ochroną jest monitorowany za pomocą opaski na ręku. W przypadku alarmu o zbyt niskim lub wysokim ciśnieniu, upadku czy wezwaniu pomocy SOS, natychmiast zostają powiadomieni opiekunowie oraz - opcjonalnie - centrum ratownictwa medycznego.
1. Zegarek SOS dla podopiecznego
Przy pomocy zegarka SOS Locon Life/Locon Life Plus z odpowiednią częstotliwością, gromadzone są dane dotyczące naszego podopiecznego.
2. Aplikacja mobilna dla opiekuna
Następnie parametry życiowe są transferowane bezprzewodowo do naszej autorskiej aplikacji Bezpieczna i Zdrowa Rodzina, która jest kluczowym elementem całego systemu.
3. Zdalny Monitoring Zdrowia
Nasz system centralny z zachowaniem najbardziej rygorystycznych norm bezpieczeństwa zbiera, przetwarza i zarządza danymi pacjenta.
4. System alertów
W przypadku wykrycia upadku lub użycia przycisku SOS przez użytkownika system skontaktuje się bezpośrednio z opiekunem, członkiem rodziny lub w określonych przypadkach z Centrum ratunkowym?
5. Raporty oraz statystyki
W razie potrzeby lub na życzenie naszych pacjentów, odpowiednie dane są przekazywane osobom trzecim, np. rodzinie, lekarzowi prowadzącemu lub służbom ratowniczym.
bezpieczny-senior-1

Opaska S.O.S. – zalety i funkcje zapewniające bezpieczeństwo

Opaska Locon Life oraz zegarek Locon Life Plus oferują innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy zdrowia seniorów. Zdalny monitoring czynności życiowych wpływa na jakość życia opiekunów oraz osób starszych.

1.

Dzwonienie

Możliwość odbierania i wykonywania połączeń do 10 wybranych osób

2.

Lokalizacja GPS

Uruchamiana automatycznie lub na żądanie

3.

Pomiar ciśnienia krwi i tętna

Uruchamiany automatycznie lub żądanie

4.

Tryb Holter

Cykliczny pomiar ciśnienia tętniczego przez całą dobę

5.

Saturacja

Automatyczny pomiar nasycenia krwi tlenem

6.

Przycisk SOS

Powiadomienia alarmowe z lokalizacją seniora

7.

Historia pomiarów

Możliwość sprawdzenia wyników pomiarów wykonanych w przeszłości

8.

Autorska aplikacja

Rozbudowane narzędzie do monitoringu stanu zdrowia

9.

Historia lokalizacji

Informacja gdzie przebywał senior i jak się przemieszczał

10.

Czujnik upadku

Powiadomienie alarmowe w razie upadku

11.

Licznik kroków

Monitorowanie aktywności fizycznej seniora

12.

Pomiar temperatury

Uruchamiany automatycznie lub na żądanie

13.

Nasłuch

Zdalnie uruchamiany nasłuch otoczenia zegarka SOS

Opaska dla osób aktywnych Locon Life Plus

599,00 1098,00 

Zegarek GPS dla seniora Locon Life Plus to doskonały sposób na wsparcie rodziców i dziadków, którzy cierpią na choroby takie jak: nadciśnienie, choroby serca i układu krążenia, Alzheimer, Parkinson, demencja starcza i zaniki pamięci, nowotwory, cukrzyca. Monitorujesz stan zdrowia bliskich przez 24/7 wygodnie z aplikacji. Widzisz, jak czuje się chory, a w razie potrzeby jesteś w stanie szybko udzielić mu potrzebnej pomocy.

Opaska dla osób wymagających stałej opieki Locon Life

399,00 898,00 

Zegarek GPS dla seniora Locon Life to doskonały sposób na wsparcie rodziców i dziadków, którzy cierpią na choroby takie jak: nadciśnienie, choroby serca i układu krążenia, Alzheimer, Parkinson, demencja starcza i zaniki pamięci, nowotwory, cukrzyca. Monitorujesz stan zdrowia bliskich przez 24/7 wygodnie z aplikacji. Widzisz, jak czuje się chory, a w razie potrzeby jesteś w stanie szybko udzielić mu potrzebnej pomocy.

Miliony naszych klientów korzystają z naszych usług, poniżej zebraliśmy najczęstsze pytania

Pytania i odpowiedzi

Czym jest tak naprawdę Bezpieczna Rodzina?

To aplikacja na telefon, która została zaprojektowana tak, żeby pozwolić Ci zadbać o tych najmłodszych i najstarszych w Twojej rodzinie. W sytuacjach bardzo codziennych i tych niecodziennych. Możesz sprawdzić, gdzie są oraz szybko potwierdzić, że wszystko jest OK. A do tego powiadomienia SOS, które pozwalają na natychmiastową reakcję. Całość została stworzona w bardzo intuicyjny sposób. Dla Ciebie i dla całej rodziny.

Czy muszę mieć kartę SIM?

Tak. Ta karta jest niezbędna do wykonywania i odbierania połączeń, określania poprawnej lokalizacji, wysyłania powiadomień o wyjściu i wejściu do strefy, a także do tego, żeby wysłać SOS. Nie musisz jednak podpisywać żadnych dodatkowych umów. Karta SIM jest zainstalowana w urządzeniu i zarejestrowana na firmę Locon SP. z o.o. po prostu wyjmujesz urządzenie z pudełka i zaczynasz używać.

Po co mam wybrać 1 z 3 pakietów? Po co mi pakiet?

Pakiet umożliwi Ci wykonywanie bezpiecznych połączeń, korzystanie z funkcji SOS czy ustawianie powiadomień. Da Ci także możliwość lokalizowania, czyli podstawową funkcjonalność zegarka. Pakiet to też gwarancja pomocy naszych doradców, serwisu oraz pewność, że przechowywane dane są całkowicie bezpieczne.

Jak dodać strefy?

Zaloguj się do aplikacji i z manu wybierz „Strefy”. Następnie dodaj strefę, nazwij ją i wpisz adres. Możesz go wybrać też na mapie. Wielkość strefy zaznaczasz suwakiem. Zapisz swoją strefę i określ częstotliwość powiadomień. I gotowe!

Gdzie mogę znaleźć więcej pomocy?

Dysponujemy obszerną bazą wiedzy, która jest dostępna w górnym menu „BAZA WIEDZY”. Tam znajdziesz wszystkie pytania i mnóstwo odpowiedzi!

Frame 39775
APLIKACJA BEZPIECZNA I ZDROWA RODZINA

Ponad 1 milion użytkowników aplikacji Bezpieczna i Zdrowa Rodzina

Nasza aplikacja posiada szereg funkcji, które umożliwią Ci zdalną opiekę nad bliskimi.  Bezpieczna Rodzina to już ponad 15-letnie doświadczenie. Od ponad dwóch dekad nieustannie rozwijamy się i inwestujemy w nowe rozwiązania. Dołącz do nas!