Lokalizuj i chroń Bliskich w sieci z Bezpieczną Rodziną

Nowa aplikacja Bezpieczny smartfon to usługa, dzięki której możesz lepiej troszczyć się o swoich Bliskich w sieci. Bezpieczna Rodzina dla Ciebie + Bezpieczny Smartfon dla Bliskiego to gwarancja pełnej ochrony i bezpiecznego korzystania ze smartfona.

Zawsze wiesz, gdzie są Twoi bliscy

Lokalizuj ich położenie z dużą dokładnością. Wystarczy, że użyjesz aplikacji, wyślesz SMS-a lub wejdziesz na stronę internetową.

Twórz własne strefy bezpieczeństwa

Ustal strefy, np. dom, szkoła, żeby dostawać powiadomienie za każdym razem, gdy bliski wejdzie lub opuści wyznaczoną strefę.

Ucz dziecko korzystania ze smartfona

Ustalcie wspólnie limity czasu korzystania z internetu i aplikacji, blokuj nieodpowiednie treści i monitoruj filmy, które ogląda na YouTube.

1. Pobierz aplikację

Pobierz aplikację Bezpieczna Rodzina na swój telefon.

2. Zaloguj się

Zaloguj się swoim numerem telefonu i wyślij zaproszenie Bliskiemu, którego chcesz chronić.

3. Zadbaj o zaproszenie

Weź telefon bliskiego i postępuj zgodnie z instrukcją w zaproszeniu.

Jak to działa?

Lokalizuj bliskich

Aplikacja pokazuje położenie na mapie z dużą dokładnością. Dzięki temu zawsze wiesz, gdzie znajdują się osoby, które chronisz.

Wyznaczaj strefy bezpieczeństwa

Dodaj strefy, w których najczęściej przebywa Twój Bliski, np. dom, szkoła, zajęcia dodatkowe, dziadkowie, itd. Dostaniesz powiadomienie, kiedy wejdzie lub opuści wyznaczoną strefę.

Ucz dziecko mądrego korzystania ze smartfona

Ustalcie wspólnie limity korzystania telefonu, wybranych aplikacji oraz internetu. Możesz je łatwo ustawić, a potem sprawdzać czas w nich spędzony oraz przeglądać strony www i filmy video, które dziecko oglądało. W sytuacjach "podbramkowych" możesz całkowicie zablokować telefon Bliskiego jednym przyciskiem.

Nie czekaj. Zacznij chronić swoich bliskich już dziś.
Pobierz aplikację.

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach