Smartwatche dla dzieci

Co kupić dziecku na komunię?

Prezent pierwsza komunia

Prezenty na komunię 2023 to temat, który powoli zaczyna zaprzątać głowy rodziców, dziadków i innych osób, które niebawem wraz z dziećmi będą celebrować tę ważną dla nich uroczystość. Propozycje są różne. Zobacz pomysły na mądre, oryginalne i wyjątkowe, tak drobne, jak i kosztowne prezenty na komunię.

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki i chłopca?

Prezenty na komunię mogą być bardzo różne. Wiele zależy nie tylko od płci dziecka, jego zainteresowań i oczekiwań, ale i założonej na ten cel kwoty. Dużą popularnością cieszą się bowiem nie tylko drobne prezenty na komunię dla dziewczynki czy chłopca, ale i te zdecydowanie bardziej okazałe czy kosztowne.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Co kupić na komunię dziewczynce?

Zgodnie z tradycją prezenty z okazji przyjęcia sakramentu Eucharystii powinny przede wszystkim odnosić się do wiary. To dlatego można podarować Pismo święte, także Biblię z grawerem (znajduje się on na okładce książki lub na pamiątkowym pudełku, w które jest opakowana), pamiątkowy obrazek, medalik lub tradycyjny różaniec.

Oryginalne prezenty na komunię dla dziewczynki to łapacze snów, makramy, obrazy i inne przedmioty hand made. Sprawdzi się także klasyczna biżuteria: łańcuszek, bransoletka, pierścionek czy kolczyki. Te mogą być ze srebra czy złota, ale nie tylko.

Co kupić na komunię dla chłopca?

Co kupić chłopcu? Także Biblię, zarówno tradycyjną, jak i nawiązującą do Komunii świętej czy pamiątkowy obrazek czy medali. Sprawdzi się także grubszy łańcuszek ze srebra lub złota.

Oryginalny prezent na komunię dla chłopca to gra planszowa, także taka, fabuła której skupiona jest wokół świętych lub ważnych dla religii chrześcijańskiej wydarzeń. Dla fana gier komputerowych idealnym prezentem będzie zaś myszka czy krzesło gamingowe lub płyta z wymarzoną grą (tę można kupić także w wersji cyfrowej).

Co kupić dziecku na komunię

Nietypowe prezenty na komunię

Fantastycznym pomysłem na prezent na komunię dla dziewczynki i chłopca są prezenty nietypowe, takie jak:

  • warsztaty kreatywne, nauka gry na instrumencie, opłacone lekcje w szkole tańca,
  • kurs nauki pływania czy innego sportu,
  • voucher do szkoły językowej czy na wymarzoną atrakcję (to np. jazda gokartem na halowym torze kartingowym, przelot balonem czy dzień w parku linowym),
  • bon wycieczkowy (nie tylko do Disneylandu), ale i bliżej położonego parku rozrywki czy aquaparku.

Hit na komunię dla dzieci aktywnych

Jeżeli dziecko uczęszcza na lekcje gry na jakimś instrumencie czy lekcje (tenisa, pływania, karate, taniec czy taekwondo), a nie posiada własnego sprzętu, można kupić gitarę czy keyboard, packi, rakietę do tenisa, markowe okularki do pływania, baletki bądź buty do tańca, dobok lub kimono. Zakup warto skonsultować z rodzicami dziecka.

Każdego chłopca czy dziewczynkę, którzy lubią aktywność fizyczną, z pewnością ucieszy rower, hulajnoga, deska SUP, deskorolka elektryczna, trampolina czy rolki.

Użyteczne i mądre prezenty na komunię

Kluczem do zakupu prezentu, bez względu na płeć dziecka, mogą być także jego zainteresowania.

Dziecku, które lubi czytać bądź interesuje się jakąś szczególną dziedziną, można podarować serię książek dla dzieci i młodzieży (bywają naprawdę pięknie wydane). Sprawdzą się także biografie popularnych piłkarzy dla sportowca, albumy z ulubionymi zwierzętami dla miłośnika czy miłośniczki psów, koni czy kotów bądź klasyki literatury dla małego mola książkowego.

Doskonałą opcją jest także sprzęt elektroniczny: zegarek, tablet, słuchawki, aparat fotograficzny, elektroniczny czytnik książek, dron, głośnik bluetooth, konsola do gier, laptop, mikroskop, teleskop czy smartfon.

Wyjątkowy prezent na komunię dla chłopca czy dziewczynki? Zegarek GPS dla dziecka Locon Watch Video! To taka rzecz, która jest nie tylko ładna, ale i bardzo użyteczna, co docenią zarówno dzieci, jak i rodzice (zapewnia spokój w kwestii bezpieczeństwa dziecka, kiedy przebywa samo w domu, jest w szkole, u przyjaciół, na koloniach, czy na podwórku).

Wodoodporny Smartwatch GPS dla dziecka Locon Watch Lite ma wbudowany telefon i nielimitowane minuty na połączenia, ale i przycisk SOS oraz lokalizator dziecka (w aplikacji na telefonie rodzica).

Oznacza to, że dziecko może dzwonić z zegarka i wysyłać SOS, kiedy potrzebuje pomocy, a rodzic wyznacza strefy bezpieczeństwa, takie jak dom, szkoła, park, lekcje tańca, angielskiego. Zegarek GPS Locon Watch Lite jest przy tym kolorowy, ma dotykowy wyświetlacz, grę, krokomierz i niepowtarzalny wygląd.

Smartwatch Locon Watch Video również ma wbudowany telefon z nielimitowanymi minutami na rozmowy, przycisk SOS do wzywania pomocy, kartę SIM i lokalizator, ale dodatkowo pozwala na także na rozmowy video. Działa jak standardowy telefon, doskonale zastępuje smartfon. Jest kolorowy, ma dotykowy wyświetlacz, 2 gry, krokomierz i modny design.

 

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)