Monitoring zdrowia, Smartwatche dla dzieci

Dlaczego warto wybrać smartwatch Locon jako prezent na Dzień Dziecka?

Bezpieczeństwo dziecka bezpieczeństwo alarmy SOS dzień dziecka Pomysły na Prezent inteligentny gadżet

Dlaczego warto wybrać smartwatch Locon jako prezent na Dzień Dziecka?

Zbliża się Dzień Dziecka. Zastanawiając się, co kupić młodemu człowiekowi, dorośli najczęściej sięgają po zabawki, ale i inne atrakcyjne, także mądre prezenty dla dzieci. Czym się kierować, dokonując wyboru i dlaczego doskonałą opcją jest smartwatch Locon?

Jak wybrać prezent na Dzień Dziecka?

Wybierając prezent na Dzień Dziecka nie warto kupować niczego, co jest nieprzemyślane i przypadkowe. Aby podarunek cieszył, powinien być dopasowany do zainteresowań i wieku dziecka. Fantastycznie, by dawał radość i wspierał w rozwoju, edukacji i samodzielności. W tej roli doskonale odnajdują się gadżety technologiczne, takie jak smartwatche.

Dowiedz się, jak pokonać nadciśnienie tętnicze
Zapisz się i otrzymaj najnowszy raport

Aby kupić najlepszy model smartwatcha dla dziecka, trzeba sięgać po najlepsze, sprawdzone rozwiązania, czyli modele cieszące się uznaniem specjalistów i pozytywnymi opiniami użytkowników. To na przykład smartwatch Locon Watch Lite, smartwatch Locon Watch Video i smartwatch Locon Watch Health. Jakie są ich zalety?

Smartwatch Locon to atrakcyjny gadżet dla dzieci

Z perspektywy dziecka smartwatch Locon, tak jak i inne nowoczesne, oryginalne prezenty dla dzieci, jest bardzo atrakcyjnym gadżetem, ponieważ jest modny i cieszy oko. Kolorowa koperta i bransoleta, dotykowy ekran, ciekawe tapety i nowoczesny design pozwalają dziecku wyrazić swój styl.

Co nie mniej dla dzieci ważne, smartwatch Locon:

  • zapewnia rozrywkę, ponieważ oferuje interaktywne gry zręcznościowe i matematyczne,
  • posiada funkcję Przyjaciel, do którego dziecko może wysłać wiadomość głosową,
  • ma krokomierz i stoper, które pozwalają na monitorowanie aktywności fizycznej, bicia własnych rekordów, wykonywanie ćwiczeń i dbanie o siebie, co zachęca dziecko do zdrowego trybu życia,
  • posiada aparat fotograficzny.

Smartwatch Locon zastępuje telefon komórkowy

Niewątpliwą zaletą smartwatcha Locon jest także to, że jest on doskonałym narzędziem komunikacji, które zastępuje smartfon.

Smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia Locon, dzięki karcie SIM i nieograniczonej liczbie minut, pozwala pozostawać w stałym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. Dziecko może dzwonić, odbierać połączenia, korzystać z chatu głosowego oraz wideorozmów (w przypadku Locon Watch Video).

Smartwatch Locon jest przy tym bezpieczny, ponieważ do dziecka mogą zadzwonić tylko te osoby, do których numery są zapisane w książce kontaktów. Urządzenie jest również pozbawione dostępu do internetu, w tym mediów społecznościowych.

Smartwatch Locon dba o bezpieczeństwo dziecka

Smartwatch Locon, dzięki lokalizacji GPS, pozwala rodzicom w każdej chwili sprawdzić miejsce pobytu dziecka. Umożliwia także wyznaczanie stref bezpieczeństwa (gdy dziecko pojawi się w danym miejscu lub je opuści, na telefonie rodzica pojawia się powiadomienie) oraz nasłuch otoczenia (co pozwala sprawdzić, czy wszystko w porządku).

Poczucie bezpieczeństwa wzmacnia także przycisk SOS, którego dziecko może użyć zawsze, gdy potrzebuje wsparcia bądź pomocy, ponieważ czuje się zagrożone czy chore. Świadomość, że otrzyma wsparcie, gdy będzie tego potrzebować, nie tylko poprawia komfort funkcjonowania, ale i pomaga otwierać się na nowe doświadczenia, wzmacnia samodzielność i niezależność.

Smartwatch Locon mierzy parametry życiowe

Na szczególną uwagę zasługuje Locon Watch Health. To inteligentny zegarek monitoruje ciśnienie krwi, tętno, saturację (poziom tlenu we krwi SpO2) oraz temperaturę ciała (również na żywo).

Smartwatch dla dziecka mierzący parametry życiowe Locon pozwala także na:

  • przechowywanie historii pomiarów zdrowotnych,
  • śledzenie zmian w ich zakresie,
  • udostępnienie danych lekarzowi,
  • powiadomienia o nietypowych parametrach zdrowotnych, takich jak na przykład wysokie ciśnienie tętnicze czy puls, co jest szczególnie istotne w przypadku dzieci, które zmagają się z różnymi problemami zdrowotnymi.

Dlaczego warto wybrać smartwatch Locon jako prezent na Dzień Dziecka?

Smartwatch Locon jest nowoczesnym, wielofunkcyjnym gadżetem, który z pewnością ucieszy dziecko (ale i jego rodzica) — z wielu powodów. Przede wszystkim jest dla młodego człowieka atrakcyjny i użyteczny, ponieważ umożliwia kontakt z bliskimi, zapewnia rozrywkę oraz edukację, zachęca do dbania o siebie i wspiera aktywność fizyczną. Pielęgnuje przy tym i wzmacnia niezależność oraz samodzielność. Zapewnia także spokój oraz poczucie bezpieczeństwa. Nie sposób go przecenić.

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)

Połączone artykuły