News

Dwa urocze czworonogi testują lokalizatory GPS dla psa

Dwa urocze czworonogi testują obecnie nasze lokalizatory GPS dla psiaków. 🐶 ❤️

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Zobaczcie sami, jak sprawują się nasze urządzenia i sprawdźcie, dlaczego warto, aby pies miał przy sobie nadajnik GPS

Dlaczego warto, by pies nosił lokalizator GPS?

Wszyscy kochający swoje czworonogi właściciele martwią się tym, że ich pies może się zgubić podczas spaceru. Zwierzę wystraszone wystrzałem, czy zachęcone zabawą z innym czworonogiem może się od nas oddalić i nie wiedzieć, jak wrócić do domu. Na wszelki wypadek warto więc przyczepić mu do obroży lokalizator GPS Locon Dog, a sobie zainstalować dedykowaną do urządzenia aplikację dającą możliwość śledzenia każdego psiego kroku.

Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, możemy być spokojni! Kiedy zwierzak się oddali, wystarczy jedno spojrzenie w aplikację by dowiedzieć się, w którą stronę powinniśmy iść, aby je odnaleźć.

Bateria nawet 10 dni na jednym ładowaniu!

Lokalizator GPS dla psa Locon Dog jest wyjątkowym urządzeniem, które wytrzyma wiele zabaw Twojego pupila! Urządzenie jest wodoodporne, Twój pies może chodzić z nim w czasie deszczu, nie zaszkodzi mu nawet krótka kąpiel w wodzie.

Bateria na jednym ładowaniu trzyma nawet do 10 dni, nie musisz więc podłączać urządzenia do prądu za każdym razem, kiedy planujesz wyjść ze zwierzakiem na spacer.

Z naszym urządzeniem Ty jesteś spokojny, a Twój pies bezpieczny!

Lokalizator GPS dla psa Locon Dog Max

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189 zł
169,00 397,00