Smartwatche dla dzieci

Bezpieczne dziecko – zegarek z GPS – zalety rozwiązania w kwestii zabezpieczeń

Bezpieczne dziecko

Zegarek z GPS – rozwiązanie dla troskliwych rodziców

Wystarczy jedno kliknięcie w naszej aplikacji na smartfonie, by dowiedzieć się, w którym dokładnie miejscu znajduje się nasza pociecha. A dowiedzieć możemy się znacznie więcej. Dziś urządzenia lokalizacyjne dla dzieci są chętnie wykorzystywane w celu poprawy bezpieczeństwa dzieci. W miejskiej, często niebezpiecznej dżungli wykorzystanie zegarka GPS dla dziecka Locon Watch Video wydaje się być jak najbardziej zasadne. Dowiedzenie się o miejscu pobytu naszego dziecka z jednej strony nas mocno uspokoi, ale z drugiej strony będzie pozwalało na odpowiednio szybką reakcję w razie jakichkolwiek niebezpiecznych sytuacji, które w ten sposób wykryjemy.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Zegarek dziecięcy smartwatch to nie tylko lokalizacja, czyli wiele funkcji GPS dla dziecka 

Zegarki z lokalizacją posiadają wiele ciekawych funkcji. Są one nie tylko związanych z kwestiami bezpieczeństwa, choć rzecz jasna to właśnie na to są najbardziej ukierunkowane. Podstawową funkcją oczywiście pozostanie śledzenie lokalizacji na podstawie wbudowanego GPS. Znajdziemy w nich również takie funkcje jak: nasłuch otoczenia i historia lokalizacji, którą możemy podglądać w aplikacji na naszym telefonie.

Dodatkowo dziecko może odbierać połączenia telefoniczne od nas, nagrywać i odbierać krótkie wiadomości głosowe, a także posiada przycisk S.O.S., który pozwala na szybkie powiadomienie nas o problemie, niebezpieczeństwie i potrzebnej pomocy.

Po naciśnięciu takiego przycisku przez dziecko, zostaniemy powiadomieni o kłopotach, wraz z dokładną lokalizacją, w jakiej obecnie znajduje się nasze dziecko. Dodatkowo ciekawą funkcją jest możliwość zdefiniowania stref w aplikacji na telefonie, dzięki czemu dostaniemy powiadomienie na przykład w sytuacji, gdy dziecko opuści wyznaczony obszar na mapie – na przykład zbyt daleko oddali się od domu lub szkoły.

Zegarek GPS dla dzieci to doskonały sposób na zdalną opiekę!

Najpopularniejsze zegarki dla dzieci z GPS w tym sezonie

Produkty Locon Watch Lite i Locon Watch Video to seria zegarków przystosowanych do wszelkich potrzeb rodziców, którym zależy na tym, by ich dziecko było absolutnie bezpieczne.

Tańsze urządzenia pozwalają na pobranie lokalizacji dziecka „na żądanie”, a w przypadku nieco bardziej rozbudowanych zegarków, taka lokalizacja będzie dla nas widoczna w trybie „live”.

Również stylistyka zegarków jest odpowiednia dla dzieci, bowiem trzeba zauważyć, że ostatecznie to właśnie dziecko będzie z zegarka korzystało. Znajdziemy zatem kształty i kolory dostosowane do tego, co podoba się dzieciom. Nie zabraknie więc pastelowych kolorów i dziecięcej stylistyki. Wszystkie zegarki od firmy LOCON współpracują z aplikacją Bezpieczna Rodzina, dzięki której zyskasz jeszcze więcej atrakcyjnych funkcji.

Zegarek smartwatch, za co uwielbiają go dzieci

Smartwatch GPS Locon Watch Video ma wszystkie podstawowe funkcje telefonu komórkowego. Posiada wbudowany mikrofon, wbudowany aparat, kolorowy wyświetlacz. Obsługuje karty SIM, ma dotykowy ekran i daje możliwość wykonywania i odbierania połączeń.

Nasz zegarek GPS dla dzieci ma wbudowany moduł GPS. Opiekun, po pobraniu na swój smartfon aplikacji Bezpieczna Rodzina, w każdej chwili może sprawdzić lokalizację swojej pociechy.

Zarówno Smartwatch dziecięcy Locon Watch Video, jak i zegarek GPS dla dziecka Locon Watch Lite, po użyciu przycisku SOS wyślą na telefon rodzica alert z informacją, że ich pociecha pilnie potrzebuje pomocy.

Oba nasze modele zegarków GPS dla dziecka posiadają wbudowane krokomierze i gry, które dają najmłodszym dużo radości.

GPS dla dziecka, a telefon komórkowy

Wiodącym modelom smartfonów często brakuje niektórych funkcji, bez zainstalowania na nich pewnych usług nie można np. lokalizować urządzenia. W przypadku GPS dla dziecka od Locon, nic nie musisz robić, by chronić swoją pociechę. Wystarczy uruchomić aplikację Bezpieczna Rodzina.

Zegarek GPS dla dzieci na kartę SIM

Jeśli Twój telefon posiada wbudowany system Android lub iOS, z powodzeniem pobierzesz na niego aplikację Bezpieczna Rodzina. Kompatybilny jest z nią smartwatch GPS dla dziecka Locon Watch Lite oraz smartwatch dziecięcy Locon Watch Video.

Nasz zegarek GPS dla dziecka został nawet zwycięzcą rankingu i pokonał takie urządzenia jak smartwatch Garett, Roneberg, czy Xblitz. Więcej dowiesz się ze strony smartwatchgpsdladziecka.pl

Chcesz zdalnie opiekować się swoją pociechą? Chcesz mieć pewność, że kiedy Ciebie zajmują Twoje obowiązki domowe lub zawodowe, Twoje dziecko jest bezpieczne? Zegarek GPS marki Locon będzie doskonałym wyborem!

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)