Smartwatche dla dzieci

Nowość w Bezpiecznej Rodzinie — smartwatch GPS Locon Watch Video z funkcją wideorozmów

Do asortymentu Bezpiecznej Rodziny dołącza właśnie wyjątkowa nowość! Smartwatch GPS Locon Watch Video z funkcją wideorozmów to coś więcej niż zwykły zegarek GPS! Oprócz możliwości nawiązania połączenia wideo, lokalizacji 24/7, czy funkcji wysyłania szybkich powiadomień SOS, urządzenie jest modnym i designerskim dodatkiem dla każdego młodego miłośnika nowoczesnych technologii. Dlaczego warto chronić swoje dziecko ze smartwatchem Locon Watch Video? Powodów jest naprawdę wiele!

 

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Co wyróżnia smartwatch Locon Watch Video?

Inteligentny zegarek GPS Locon Watch Video to coś więcej niż zwykły czasomierz. To gadżet, który dzięki swoim funkcjom jest uwielbiamy zarówno przez dzieci, jak i rodziców! Dlaczego warto wybrać właśnie ten model?

  • Wideorozmowy — zobacz się ze swoim dzieckiem nawet, kiedy dzieli Was odległość! Wideorozmowa daje Ci możliwość szybkiego skontrolowania miejsca pobytu kilkulatka, sprawdzenia jego samopoczucia, czy upewnienia się, że Twoja pociecha jest bezpieczna.
  • Wbudowane gry — smartwatch Locon Watch Video posiada aż 2 gry — matematyczną, która świetnie utrwali wiedzę zdobytą przez kilkulatka w szkole, oraz zręcznościową w stylu Tetris, która pomoże w nauce logicznego myślenia.
  • SOS — hejt w szkole lub najbliższym otoczeniu, sytuacje, na które nie mamy wpływu, czy niespodziewane zdarzenia — Twoje dziecko może zawsze w porę powiadomić Cię o potrzebie pomocy dzięki przyciskowi SOS znajdującemu się z boku smartwatcha. Naciśnięcie guzika SOS powoduje wysłanie na numer opiekunów natychmiastowego alertu z dokładną lokalizacją malucha.
  • Zdalne wykonanie zdjęcia — aby mieć stuprocentową pewność, że brak kontaktu z dzieckiem nie jest powodem do niepokoju, możesz zdalnie połączyć się ze smartwatchem i wykonać zdjęcie. Fotografię przedstawiającą to, co robi Twoje dziecko od razu zobaczysz na swoim telefonie komórkowym. Wbudowany aparat fotograficzny będzie też doskonałą rozrywką dla Twojego malucha.

Smartwatch Locon Watch Video z aplikacją Bezpieczna Rodzina

Inteligentny zegarek Locon Watch kompatybilny jest z naszą autorską aplikacją Bezpieczna Rodzina. Dzięki zainstalowanej na telefonie usłudze lokalizujesz swoją pociechę 24/7 — widzisz dokładnie, w którym miejscu się znajduje i jakie trasy przemierza. Zegarek pełni funkcję telefonu, dlatego ze swoją pociechą jesteś w stałym kontakcie. W aplikacji ustawiasz strefy bezpieczeństwa i dzięki powiadomieniom wiesz, kiedy maluch wyjdzie ze szkoły, wróci do domu, czy dotrze na plac zabaw. To prawdziwa wygoda!

 

Pełne bezpieczeństwo Twojego dziecka

Wiemy, że bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Każdego dnia troszczysz się, by niczego mu nie brakowało i otaczasz potrzebną troską. Aby kontrola rodzicielska, którą sprawujesz mogła opierać się na najwyższym komforcie i spokoju, warto postawić na sprawdzone rozwiązanie, jakim jest smartwatch GPS Locon Watch Video z możliwością korzystania z funkcji wideorozmów.

Dzięki naszym rozwiązaniom zawsze dowiesz się, że kilkulatek potrzebuje Twojej pomocy.

Co daje Ci aplikacja Bezpieczna Rodzina?

Dzięki aplikacji Bezpieczna Rodzina lokalizujesz swoje dziecko 24/7. Możesz to robić z domu, z pracy, czy w czasie zakupów. Usługa pozwala na wyznaczenie strefy bezpieczeństwa, takiej jak dom, szkoła, podwórko, czy dom dziadków. A ponieważ w zestawie znajdziesz kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu, bez problemu dodzwonisz się na smartwatch swojego dziecka.

 

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)