Smartwatche dla dzieci

Zatrzymaj każdą chwilę swojego dziecka, czyli galeria zdjęć jako dodatkowa funkcja w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Rozwój naszego dziecka, nauka samodzielności, odpowiedzialności, czy przekazywanie mu dobrych nawyków to priorytet właściwie wszystkich rodziców. Pamiętajmy jednak, że w ramach wychowania, bardzo istotną rolę odgrywa także zabawa i możliwości poznawania świata i otoczenia, które dajemy naszym kilkulatkom.

Jak zapewne już wiesz, Bezpieczna Rodzina stwarza Ci szansę na pełnienie rodzicielskiej opieki także zdalnie — w momentach, w których nie jesteś w stanie być tuż obok swojego dziecka. Ponieważ staramy się w pełni zaspokajać potrzeby wszystkich naszych klientów, stale pracujemy nad rozwojem naszych usług i wprowadzamy do nich ciekawe zmiany i urozmaicenia. Jednym z nowych udogodnień jest możliwość stworzenia własnej galerii zdjęć w aplikacji na swoim telefonie.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Zachowaj najlepsze wspomnienia swojego dziecka

Dzisiaj wszystkie nowoczesne i modne gadżety dają możliwość zrobienia zdjęcia i przesłania go do bliskich osób, czy podzielenia się w nim za pomocą kanałów social media. I nie ma co ukrywać — im więcej udogodnień ma sprzęt naszego dziecka, tym chętniej jest przez kilkulatka używany.

Jak wiemy, nie wszystkie strony internetowe są bezpieczne dla naszych pociech. Warto więc w swoim telefonie mieć nad maluchem kontrolę.

Aby móc dawać kilkulatkom jeszcze więcej radości i zabawy, a rodzicom jeszcze większy komfort i wygodę, wprowadziliśmy do aplikacji Bezpieczna Rodzina możliwość stworzenia własnej galerii ze zdjęć, które nasza pociecha wykona za pomocą swojego smartwatcha Locon Watch Lite. Jak to działa?

 

Galeria zdjęć w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Dzieci uwielbiają robić zdjęcia. Pokazują je później nie tylko swoim znajomym, ale przede wszystkim rodzicom. Dlatego teraz, kiedy Twoja pociecha wykona fotografię przy pomocy smartwatcha Locon Watch Lite, będzie mogła przesłać ją do aplikacji na Twoim telefonie. Jest to wygodne nie tylko z tego względu, że już żadne chwile i wspomnienia nie umkną Tobie i Twoim bliskim.

Jeśli Twój syn lub córka znajdą się w niebezpiecznej sytuacji, zrobią zdjęcie i wyślą je do aplikacji, natychmiast dowiesz się o tym, że Twoje dziecko potrzebuje pomocy. To jednak nie wszystko — dodatkowo ważną opcją jest możliwość wykonania fotografii zdalnie, przy pomocy aplikacji.

Kiedy opiekun wybierze w usłudze Bezpieczna Rodzina funkcję „Zrób zdjęcie”, smartwatch wykona fotografię i prześle ją do galerii w aplikacji. Zdjęcie może okazać się istotnym dowodem w sprawie, chociażby dla policji, czy dyrekcji szkoły. Nie tylko więc zabawa, ale i bezpieczeństwo — z Bezpieczną Rodziną zawsze dbasz, o wszystko, co najważniejsze.

Zatrzymaj każdą chwilę swojego dziecka czyli galeria zdjęć jako dodatkowa funkcja w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Nowoczesne technologie zagościły w naszym życiu już na stałe. Jeśli chcesz być pewien, że wśród wszystkich innowacyjnych produktów, z których korzystasz są również takie, które pomagają Ci dbać o bezpieczeństwo swojego dziecka, na swoim telefonie wśród innych aplikacji powinieneś mieć także usługę Bezpieczna Rodzina, która działa zarówno z systemem Android, jak i iOS. To właśnie w naszej aplikacji możesz w czasie rzeczywistym obserwować lokalizację swojego dziecka i patrzeć, gdzie znajduje się ono w danej chwili. Lokalizacja urządzenia takiego jak smartwatch GPS jest bardzo prosta i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Pamiętaj! Aplikacja Bezpieczna Rodzina działa w czasie rzeczywistym. To pozwoli Ci realnie chronić Twoje dziecko!

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)