Smartwatche dla dzieci

Odporne zegarki z GPS dla aktywnych dzieci

Odporne zegarki z GPS dla aktywnych dzieci

Jak to się dzieje, że niektóre zabawki i gadżety w rękach naszego dziecka potrafią przetrwać zaledwie chwilę, a inne zostają z nim na dłużej? Jakie funkcje powinno mieć nowoczesne urządzenie, aby dziecko nie znudziło się nim zbyt szybko? Rozwój technologii sprawił, że rodzice w każdej chwili mogą skontaktować się ze swoim synem lub córką. Co ważne, wystarczy im do tego niekoniecznie telefon komórkowy. Ten z powodzeniem może zostać zastąpiony przez dopasowany do wieku i potrzeb smartwatch dla dzieci. Wiele kolorów do wyboru. Mnogość funkcji, kolorowy wyświetlacz, dotykowy ekran i przede wszystkim ogromny komfort i poczcie bezpieczeństwa. Jaki powinien być dobry smartwatch dla dziecka i na co z pewnością powinniśmy zwrócić uwagę przy jego wyborze?

 

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Jaki zegarek GPS będzie najlepszy dla aktywnych dzieci?

Dzieci zwykle mają nadmiar energii i rzeczy, które im kupujemy nie mają szansy zbyt długo przetrwać. Inaczej musi być w przypadku zegarka, który ma za zadanie zapewnić dziecku bezpieczeństwo. W takiej sytuacji potrzebny będzie sprzęt, który poradzi sobie z aktywnym trybem życia, który prowadzi Twoja pociecha. Zegarki od Bezpiecznej Rodziny to solidność i sprawdzony, nowoczesny design.

Większość modeli jest wodoodpornych, co ma spore znaczenie. Dzieci zwykle ciesząc się życiem nie zważają na opady deszczu. Nie przeszkadza im oblanie się wodą i wiele innych sytuacji, w których nasz zegarek mógłby zostać zalany. Urządzenia niepodatne na pył, czy piasek idealnie sprawdzą się na wakacjach. Z kolei dzięki odporności na zachlapania, smartwatch dla dzieci sprawdzi się także podczas ferii zimowych w górach.

Aktywne dzieci lubią pokonywać własne rekordy. W tym przypadku idealnie sprawdzi się krokomierz, który posiadają niektóre zegarki dla kilkulatków. Jeżeli nie możesz zmobilizować dziecka, by wyprowadziło na spacer psa, wyniosło śmieci lub wyszło na dwór, kiedy jest piękna pogoda, zasugeruj, że wykonanie kolejnych korków pozwoli mu pobić rekord z poprzedniego dnia!

Wytrzymały zegarek GPS dla dziecka

Dobry zegarek z GPS dla dziecka oczywiście musi być nie tylko wodoodporny, ale również wytrzymać inne próby, przed którymi mimowolnie będzie stawiany przez dziecko. Zegarki Bezpiecznej Rodziny są wykonane solidnie, z materiałów, które nie poddadzą się tak łatwo dziecięcej fantazji, a jednocześnie zachowują niesamowicie ciekawy styl i idealnie pasują do dziecięcego świata.

Aby dziecko zbyt szybko nie znudziło się swoim gadżetem, postaw na model z wymiennymi paskami. Pozwala to na szybką kolorystyczną odmianę urządzenia bardzo niewielkim kosztem i spowoduje, że zegarek dłużej i chętniej będzie noszony przez Twoje dziecko.

Smartwatch dla dzieci, czyli zegarek do zadań specjalnych

Smartwatch GPS dla dziecka, nazywany jest zegarkiem w zasadzie jedynie umownie. To inteligentne urządzenie, którego zadania nie kończą się wyłącznie na pokazywaniu godziny. Mało tego. Nie kończą się one również na lokalizowaniu Twojego dziecka, ale potrafią o wiele więcej. Jak to możliwe?

Nowoczesna technologia i połączenie możliwości technicznych, jakie ma zegarek z inteligentnym oprogramowaniem sprawią, że dostaniesz szereg powiadomień. Zyskasz też możliwości znacznie lepszej kontroli Twojego dziecka. Sprawisz, że będzie ono bezpieczniejsze na co dzień.

Do popularnych funkcji należy nasłuchiwanie otoczenia dziecka, a także zapisywanie historii jego lokalizacji, dzięki czemu nie będzie problemu ze sprawdzeniem, gdzie w trakcie dnia Twoje dziecko przebywało i co robiło. Zegarek dla dzieci i tego typu funkcje w aplikacji umożliwiają wygodną opiekę na odległość.

Smartwatch dla dzieci — zegarek jak telefon

Zwykle do wyboru będziemy mieli zwyczajne zegarki z lokalizatorami lub też smartwatche. Te drugie oferują znacznie więcej funkcji, a często mają dotykowy ekran i są znacznie ciekawiej wykonane. O wiele lepiej współpracują również z wieloma aplikacjami na smartfony i nie kosztują wiele. Urządzenie takie umożliwi nam zwyczajną rozmowę głosową, jak w przypadku klasycznego telefonu.

Do każdego zakupionego zegarka otrzymujemy kartę SIM z numerem, na który będziemy mogli dzwonić. Nasze dziecko również za pomocą zegarka będzie w stanie się z nami skomunikować głosowo. Oczywiście pod warunkiem, że doładujemy kartę SIM znajdującą się w zegarku.

Lokalizator GPS w zegarku Twojego dziecka

Jedną z najważniejszych funkcji, którą znajdziemy w inteligentnym zegarku GPS dla dziecka jest możliwość lokalizacji. Rodzic, posiadający telefon komórkowy z dedykowaną usługą, bez trudu sprawdzi w aplikacji, czy jego syn lub córka dotarli do szkoły.

Upewni się, że dziecko po zajęciach bezpiecznie wróciło do domu, bawi się na placu zabaw, czy spędza czas z dziadkami lub przyjaciółmi. Precyzyjna lokalizacja pozwala dyskretnie kontrolować kilkulatka, jednocześnie dając mu tak potrzebną wolność i swobodę. Zegarek z GPS to namierzanie dzięki GPS, GSM i sieci Wi-Fi.

Bez względu więc na to, czy Twoje dziecko przebywa w budynku, czy na zewnątrz — zawsze poznasz miejsce jego pobytu.

Smartwatch dla dzieci, czyli mini telefon noszony na nadgarstku

Zauważyłeś, że Twoje dziecko zbyt dużo czasu spędza ze swoim smartfonem w ręku? A może Twoja pociecha jest za mała na to, by mieć już własny telefon komórkowy? Smartwatch GPS dla dziecka to doskonałe rozwiązanie w każdym z wymienionych przypadków. Dodatkowo sprawdzi się również w momencie, kiedy dzieci mają zakaz korzystania ze swoich smartfonów na terenie szkoły.

Jeżeli chcesz w każdej chwili móc skontaktować się ze swoją pociechą, smartwatch GPS sprawdzi się tu idealnie. Koniec z wymówkami o rozładowanej komórce, braku zasięgu, czy przeoczeniu połączenia przychodzącego od rodzica.

Wybierając urządzenia i usługi od Bezpiecznej Rodziny, ilekroć poziom baterii w zegarku Twojego dziecka spadnie do 15%, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony na swój telefon.

Co ważne, szukając zegarka dla dziecka, upewnij się, że kwestia karty SIM pozostaje po stronie producenta/sprzedawcy. Najlepszy zegarek z GPS to taki, który można używać od razu!

Funkcjonalny smartwatch, który pozwala dziecku na swobodę

Zegarek z GPS dla dziecka jest gadżetem, który pozwala rodzicom opiekować się i troszczyć się o pociechę z każdego miejsca na świecie. Nie musisz być nadgorliwym opiekunem, który co chwila dzwoni i kontroluje swojego syna lub córkę. Możesz mieć pełnię informacji o tym, gdzie jest i co robi Twoje dziecko dzięki aplikacji na Twoim telefonie.

Już kilkuletnie szkraby, czy uczniowie pierwszych klas szkoły potrzebują odrobiny prywatności. Oczywiście dziecka należy uczyć szczerości, koniecznym jest poznanie jego przyjaciół, kontrolowanie planu dnia. Ciężko jest znaleźć złoty środek, jest to jednak możliwe, chociażby dzięki tak niewielkiemu urządzeniu jak smartwatch.

Ochrona dziecka w aplikacji mobilnej

Jeszcze kilka lat temu ciężko było sobie wyobrazić, że zegarek będzie miał dotykowy ekran i będzie pełnił funkcję lokalizatora GPS. Nie wszyscy z pewnością spodziewali się, że przy pomocy aplikacji, którą zainstalują na swoim telefonie, będą mogli sprawdzić aktualne miejsce pobytu dziecka, czy zweryfikować to, w jakich lokalizacjach ich pociecha pojawiała się w przeszłości.

W poszukiwaniu inteligentnego urządzenia, jakim jest smartwatch dla dzieci z GPS, koniecznie należy zwrócić więc uwagę na to, czy producent oferuje własną, dedykowaną, najlepiej polską usługę. Aplikacji na rynku jest naprawdę sporo. Mają wiele przydatnych funkcji, ale właściwie każda z nich ma przede wszystkim wskazywać bieżącą lokalizację dziecka.

Jeżeli wybierzemy taką, która została stworzona w Polsce mamy większą pewność co do właściwej ochrony naszych danych osobowych. Dzięki temu wiemy, że najważniejsze informacje nigdy nie dostaną się w niepowołane ręce, a lokalizacja dziecka będzie znana tylko nam.

Karta SIM, czyli o czym jeszcze warto pamiętać wybierając inteligentny zegarek z GPS dla dziecka

Dlaczego warto wybrać smartwatch GPS dla dziecka z zainstalowaną już kartą SIM? Przede wszystkim jest to duże ułatwienie i wygoda dla wszystkich rodziców. Jeżeli producent oferuje pełny zestaw (zegarek z GPS i karta), dla opiekuna oznacza to, że nie musi martwić się dodatkowym zakupem i dopasowywaniem karty do urządzenia. Lokalizacja odbywa się poprzez GPS, GSM lub Wi-Fi dlatego zegarek koniecznie powinien mieć aktywną kartę.

 

Smartwatch dla dzieci, funkcje dla rodziców

Jak już zostało wspomniane wyżej, zegarek z GPS dla dziecka to rodzaj osobistego lokalizatora. Rodzice za pomocą aplikacji mogą korzystać z funkcji takich jak lokalizacja w czasie rzeczywistymhistoria miejsc i tras, którymi dziecko uczęszczało w przeszłościwykonywanie połączeń na zegarek z GPS, nasłuch otoczenia, w którym znajduje się kilkulatek, czy wyznaczanie własnych stref bezpieczeństwa.

Wszystkie te funkcje zapewniają jeszcze lepszą kontrolę rodzicielską i gwarantują zdalną opiekę, kiedy dziecko przebywa z dala od opiekuna.

Czy zegarki dla dzieci mogą pomóc w walce z mobbingiem w szkole?

Jeżeli Twoje dziecko ma w szkole problem z rówieśnikami, dokuczają mu starsi uczniowie lub często spotykają go nieprzyjemne sytuacje związane z mobbingiem, czy hejtem, zegarek z GPS może być odpowiednim wsparciem w walce z niepożądaniem zachowaniem innych w stosunku do Twojej pociechy.

Ponieważ urządzenie posiada przycisk SOS, Twoje dziecko będzie w stanie szybko powiadomić Cię o niebezpieczeństwie, w którym się znalazło.

Zaalarmowany odpowiednio wcześnie rodzic zdąży odpowiednio zareagować powiadamiając dyrekcję szkoły lub inne odpowiednie służby. Zegarek z funkcją nasłuchu to także pewność, że w razie zagrożenia, usłyszysz, że z dzieckiem dzieje się coś niepokojącego.

Chcesz mieć pewność, że zawsze na czas pomożesz swojemu synowi lub córce? Smartwatch, który wyposażony jest w przycisk SOS będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Ochrona danych osobowych, dlaczego powinieneś o tym pamiętać

Wybierając zegarek od producenta, który posiada do urządzenia własną aplikację, jest od lat na rynku i współpracuje z największymi sieciami operatorskimi w Polsce, możesz być pewien, że wszystkie informacje dotyczące Ciebie i Twojego dziecka, są odpowiednio chronione. Numer telefonu, czy lokalizacja Twojej pociechy powinna być znana jedynie opiekunom. Dlaczego odpowiednia ochrona danych osobowych jest ważna? Ponieważ jest to sposób na to, aby najważniejsze informacje dotyczące Ciebie i Twoich bliskich nie dostały się w nieodpowiednie ręce.

Inteligentny zegarek to bezpieczeństwo dziecka, czyli jaki jest najlepszy smartwatch?

Każdy nasz smartwatch dziecięcy posiada dotykowy wyświetlacz, wbudowane gry, krokomierz, telefon, a także oczywiście wbudowany moduł GPS. Możliwość lokalizacji pociechy jest często kluczem w zapewnieniu jej bezpieczeństwa i szybkiego udzielenia pomocy. Najlepszy smartwatch to taki, który podoba się kilkulatkowi i służy rodzicom do sprawowania dyskretnej kontroli, kiedy zachodzi taka potrzeba.

Każdy opiekun przecież chce, aby jego dziecko było bezpieczne!

Smartwatch dziecięcy, a tradycyjny zegarek

Nie ma co ukrywać, że dzisiaj dzieci, tak samo jak dorośli, bardzo lubią gadżety. Sprzęt elektroniczny nie jest dla nich żadną zagadką. Obawiasz się, że Twój kilkulatek nie będzie wiedział jak działa odbieranie połączeń na smartwatchu? Nie martw się – wystarczy, że raz pokażesz mu, jak to się robi. Tradycyjny zegarek może być pięknym, ponadczasowym prezentem. Kiedy chcemy jednak czegoś więcej, pragniemy możliwie jak najlepiej troszczyć się zdalnie o naszego malucha, smartwatch z funkcją telefonu, taki, który ma wbudowany aparat fotograficzny i wysoką pojemność baterii, czy przycisk SOS, będzie po prostu najlepszym wyborem!

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)