Smartwatche dla dzieci

Zlokalizuj telefon swojego dziecka

Dla kochającego rodzica nie ma niczego ważniejszego od bezpieczeństwa dziecka. Dopóki maluch większość czasu spędza w Twoim towarzystwie, jego ochrona nie jest trudnym zadaniem – w końcu stale możesz mieć na niego oko. Gdy jednak malec rozpoczyna naukę w szkole, a po lekcjach spotyka się z przyjaciółmi, zapewne nie raz zachodzisz w głowę, czy wszystko jest w porządku. Istnieje prosty sposób na to, aby to sprawdzić – namierzanie telefonu Twojego dziecka. W jaki sposób? Za pomocą wygodnej usługi – dedykowanej aplikacji zainstalowanej na Twoim smartfonie.

Zlokalizuj telefon – najprostszy sposób na kontrolę malucha

Każdy rodzic kilkulatka doskonale wie, że mimo najszczerszych chęci brzdącowi zdarza się zapomnieć o kontakcie z rodzicem, gdy od wielu godzin znakomicie bawi się u swojego kolegi, na placu zabaw dla dzieci, przebywa w szkole lub przedszkolu. Maluchy bywają roztargnione, dlatego rozładowany lub stale wyciszony telefon to stale powtarzające się historie. Efekt?

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Twój niepokój o to, czy dziecku poza domem nie dzieje się krzywda. Starsze, budujące swoje życie towarzyskie dzieci mogą zaniedbywać stały kontakt z rodzicem również z innego powodu – takie ciągłe “meldowanie się” mamie czy tacie to po prostu… obciach. W takim razie co zrobić, aby móc być spokojnym o bezpieczeństwo ukochanej pociechy? Po prostu zlokalizuj telefon, który akurat ma przy sobie.

Dzięki ogólnodostępnym, sprytnym aplikacjom mobilnym dla rodziców i technologiom to prostsze, niż Ci się wydaje! Namierzanie i ustalenie lokalizacji telefonu dziecka nie musi wiązać się ze skomplikowaną technologią, czy wysokimi kosztami.

Lokalizator telefonu komórkowego

Lokalizacja telefonu komórkowego za pomocą telefonu rodzica jest banalnie prosta. Czy konieczna? To musi ocenić każdy opiekun. Bardzo istotny jest bez wątpienia fakt, że taka kontrola jest wyjątkowo dyskretna. Nie powoduje buntu, nie ogranicza swobód dziecka i w żaden sposób nie odbiera mu poczucia wolności. W aplikacji opiekun ma wszystkie informacje, które w danym momencie są mu potrzebne. Jeżeli kilkulatek nie ma swojego telefonu, doskonałym rozwiązaniem

Namierz telefon komórkowy w aplikacji mobilnej Gdzie Jest Dziecko

Nie musisz martwić się bezpieczeństwem swoich pociech gdy nie ma ich w zasięgu Twojego wzroku. Aplikacja Gdzie Jest Dziecko to wygodna usługa, która pozwoli Ci w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się maluch – łącząc za jej pośrednictwem telefon dziecka ze swoim, masz stały dostęp do mapy, która za pomocą geolokalizacji precyzyjne ustala jego miejsce pobytu. Z aplikacją Gdzie Jest Dziecko z łatwością jesteś w stanie namierzyć telefon swojego dziecka.

To prosty i intuicyjny program, który pozwala korzystać z szeregu przydatnych funkcji. 

  • Z aplikacją Gdzie Jest Dziecko wyznaczysz tzw. strefy bezpieczeństwa (szkołę, dom przyjaciela, plac zabaw), a gdy dziecko nieoczekiwanie je opuści, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy Twoja pociecha wróci ze szkoły, dotrze na zajęcia, czy wyjdzie z domu pod Twoją nieobecność.
  • Nie masz możliwości połączenia się z internetem? Żaden problem! Jako użytkownik aplikacji Gdzie Jest Dziecko możesz wysłać bezpłatny SMS z zapytaniem o lokalizację. Z programu możesz korzystać również poprzez przeglądarkę internetową. Tego typu usługi są niezwykle praktyczne, ponieważ w żaden sposób nie utrudniają rodzicom lokalizację telefonu dziecka.

Zegarek z telefonem – najlepsze zabezpieczenie Twojego dziecka

Jeśli Twoja pociecha rzadko korzysta z telefonu możesz chronić ją w inny sposób – ofiarowując jej funkcjonalny zegarek gps, który wykonuje i odbiera połączenia głosowe. Smartwatche dziecięce dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina nie tylko zapewniają spokój rodzicowi, ale stanowią prawdziwą gratkę dla małych maniaków elektronicznych gadżetów. Wyglądają modnie i przyciągają uwagę, dlatego dzieci z wielką chęcią zabierają je ze sobą wszędzie. Lokalizacja telefonu dziecka, które kilkulatek nosi na ręku jest banalnie prosta, wystarczy dedykowana aplikacja i dostęp do usługi Gdzie Jest Dziecko.

Locon Watch Lite – zegarek z telefonem do lokalizacji

Smartwatchem, który zadowoli każdego brzdąca jest bez wątpienia Locon Watch Lite – jeden z najpopularniejszych modeli zegarków z telefonem dla dzieci. Dlaczego warto się nim zainteresować?

  • Locon Watch Lite łączy się za pośrednictwem aplikacji z telefonem rodzica, co pozwala na stałą, ale bardzo dyskretną kontrolę lokalizacji malucha. Wystarczy jedno spojrzenie na mapę i wiesz, gdzie znajduje się syn lub córka.
  • Locon Watch Lite jako zegarek z telefonem oferuje możliwość łączności głosowej, ale także zdalnego nasłuchu. Maluch ma w zwyczaju nie odbierać telefonu? Z Locon Watch Lite ten problem przestanie istnieć.
  • Urządzenie oferuje wyznaczenie stref bezpieczeństwa, a także natychmiast powiadamia rodzica, gdy dziecko je opuści. Nie będziesz musiał już zastanawiać się, czy dziecko wyszło ze szkoły, czy może zagadało się dłużej z przyjaciółmi.
  • W razie zagrożenia, zegarek z gps dla dziecka Locon Watch Lite pozwala dziecku na wysłanie szybkiego komunikatu alarmowego do rodzica – i to za pomocą jednego przycisku. Jeśli maluchowi zagrozi coś złego, od razu się o tym dowiesz.
  • Zegarek wykonano z solidnych i wodoodpornych materiałów, co jest nie bez znaczenia w przypadku aktywnych maluchów. Niegroźna mu zabawa w kałużach czy piasku.
  • To gadżet o modnym i nowoczesnym designie, dzięki czemu maluch z chęcią będzie zakładać go przed każdym wyjściem z domu.

Aby poznać lokalizację telefonu w postaci smartwatcha, wystarczy odpalić usługę. Aplikacja już w kilka chwil pokaże, gdzie w danym momencie, w czasie rzeczywistym znajduje się dziecko.

 

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko – przydatna w wielu sytuacjach

Lokalizator telefonu w postaci dedykowanej usługi, czy zegarek z telefonem w połączeniu z aplikacją Gdzie Jest Dziecko tworzą świetny system kontroli bezpieczeństwa malucha w każdej sytuacji. Warto podarować brzdącowi inteligentny smartwatch wówczas, gdy zaczyna sam wychodzić na podwórko by bawić się z kolegami lub wtedy, gdy rozpoczyna naukę w szkole. Zegarek z telefonem pozwoli Ci na nieustanny kontakt z pociechą podczas szkolnych wycieczek czy wakacyjnych kolonii.

Decydując się na smartwatch, otrzymujesz w zestawie kartę SIM i pewność, że nowy numer telefonu i wszelkie dane są bezpieczne i przechowywane wyłącznie na polskich serwerach.

Lokalizuj telefon lub zegarek i przestań się martwić!

Trzeba przyznać, że zdecydowana większość sytuacji, w których kontakt z dzieckiem jest utrudniony wynika z roztargnienia malca lub problemów technicznych. Decydując się na zegarek z telefonem, który pozwala na namierzanie telefonu dziecka zapewnisz mu bezpieczeństwo, a sobie potrzebny spokój.

Czas przestać się zamartwiać i pozwolić maluchowi na nowe przygody – oczywiście pod bacznym, “zdalnym” okiem rodzica! Zlokalizuj telefon lub zegarek już dziś i przestań się martwić o bezpieczeństwo dziecka.

Czy śledzenie telefonu dziecka za pomocą aplikacji to coś złego? Nie, jeśli robimy to tylko w trosce o naszą pociechę. Nie, jeśli robimy to wtedy, gdy wymaga tego sytuacja. Informacja o lokalizacji dziecka z pewnością nie jest Ci potrzebna przez cały dzień. W końcu darzysz kilkulatka zaufaniem. Chodzi jedynie o to, aby w razie nieprzewidzianej sytuacji móc szybko pomóc swojemu maluchowi i o to, aby dać naszym pociechom tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa.

Podsumowanie

Jeżeli chcesz lokalizować numer telefonu dziecka lub smartwatch z GPS swojego dziecka w aplikacji w swoim smartfonie, Bezpieczna Rodzina i nasze rozwiązania Ci to umożliwią. Łatwa obsługa, przejrzysty interfejs, dokładne informacje o miejscu pobytu Twojej pociechy w każdej chwili, kiedy tylko tego potrzebujesz. Nie musisz być nadopiekuńczym rodzicem – możesz troszczyć się o tych, których kochasz i dawać im tak ważne poczucie niezależności i wolność. Lokalizacja dziecka — to proste!

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)