Bezpieczne Zwierzę

Lokalizator dla kota – praktyczny tropiciel gps

Każdy kot lubi wychodzić z domu i podążać własnymi ścieżkami. Oczywiście rasy naszych pupili mają ogromny wpływ na ich charakter – więcej na ten temat przeczytasz w naszym wpisie. Niezależnie od tego, czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dachowca, kota brytyjskiego, czy persa, jeśli zdecydujemy się umożliwić swojemu pupilowi swobodne wędrówki po ogrodzie czy najbliższych terenach, musimy odpowiednio zadbać o jego bezpieczeństwo. Każdy właściciel czworonoga martwi się, kiedy ten zbyt długo nie wraca do domu. Niektóre zwierzaki odwiedzają tylko najbliższą okolicę, część jednak oddala się w poszukiwaniu przygód. Co zrobić, aby nie martwić się o bezpieczeństwo swojego kota i mieć pewność, że podczas jego wędrówek nie dzieje mu się krzywda? Wygodnym i praktycznym rozwiązaniem jest praktyczny tropiciel gps, czyli niewielkich rozmiarów lokalizator GPS dla zwierząt. Gwarantuje on zawsze dokładną informację na temat tego, gdzie nasz zwierzak się znajduje.

Kotek spacerujący po trawie

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Terytorium kota, a lokalizator GPS Tracker

Kot jest zwierzęciem terytorialnym. Oznacza to, że na swoim terytorium czuje się on pewnie, tutaj je, śpi i odpoczywa. Zwykle pomiędzy terytoriami poszczególnych kotów znajduje się teren neutralny. Na obcym obszarze zwierzęta te szukają pierwszego lepszego miejsca, które może im zagwarantować bezpieczne schronienie. Koci instynkt nakazuje im ciche ukrycie się przed wrogami.

Koty zwykle mają bardzo dobrą orientację w terenie. Istnieje jednak ryzyko, że coś je mocno przestraszy lub zaciekawi. Mogą wtedy uciec zbyt daleko i zgubić drogę powrotną. I wtedy właśnie najbardziej przydaje się praktyczny tropiciel gps. Dzięki nadajnikowi, właściciel może śledzić w czasie rzeczywistym dokładną lokalizację swojego czworonożnego przyjacielaNadajnik GPS z odpowiednią aplikacją to po prostu pewność, że zawsze wiesz, co dzieje się z Twoim kotem.

Lokalizator gps dla kota precyzyjnie namierza zwierzaka, a Ty, za pomocą dedykowanej aplikacji w telefonie natychmiast masz informację o jego lokalizacji. Jako właściciel od razu zobaczysz trasę, jaką zwierzę przemierzyło w ciągu dnia. Dzięki temu dowiesz się także, czy Twój pupil ma ulubione, często odwiedzane miejsca.

Bezpieczny zwierzak – praktyczny tropiciel gps i jego zastosowania

Chip z gps dla kota ma jeszcze wiele ciekawych funkcji. Oprócz lokalizowania, dzięki aplikacji będziesz mógł dyskretnie posłuchać, co w danej chwili robi Twój zwierzak. Sprawdzisz dzięki temu jego otoczenie i dowiesz się, co dzieje się wokół niego. Nadajnik posiada także przycisk SOS. Jest to szczególnie przydatne, kiedy ktoś obcy znajdzie Twoje zwierzę.

Wystarczy, że naciśnie guzik, a praktyczny tropiciel gps natychmiast wyśle powiadomienie na Twój telefon z dokładną lokalizacją Twojego kota. Co więcej, w aplikacji wyznaczysz strefy, po których opuszczeniu natychmiast dostaniesz powiadomienie na swój smartfon. Aplikacja wysyła ostrzeżenie zawsze, gdy poziom baterii lokalizatora GPS dla zwierzaka spadnie do 15%. Nadajnik zamontowany jest w gumowej obudowie.

Kot nie odczuje, że ma przy sobie tak ważne urządzenie, a praktyczny tropiciel gps z pewnością nie przeszkodzi mu w kolejnych przygodach. Więcej o połączeniu lokalizatora z czipowaniem dowiesz się z naszego artykułu.

Praktyczny tropiciel GPS dla kota

Czy praktyczny tropiciel gps jest wygodny dla kota?

Lokalizator GPS dla zwierzaka działa z dedykowaną aplikacją od Bezpiecznej Rodziny. Dzięki temu, jesteś w stanie śledzić każdy krok i posłuchać otoczenia, w jakim znajduje się Twój pupil. Ponieważ urządzenie jest lekkie, Twój kot nie odczuje, że nosi ze sobą jakiekolwiek obciążenie. Nowoczesny lokalizator GPS Tracker jest odporny na zarysowania i zachlapania.

Twój zwierzak spokojnie może się wspinać z nim po drzewach, czy zaglądać w ciekawe dla niego zakamarki. GPS dla kota wyposażony jest w przycisk SOS. Jeżeli Twoje zwierzę zostanie znalezione przez obcą osobę, wystarczy, że wciśnie ona guzik, a Ty po chwili otrzymasz powiadomienie na swój telefon. Pamiętaj! Twój zwierzak też chce czuć się bezpiecznie!

Jeżeli odejdzie za daleko od domu, może mieć problem z powrotem na swój teren i potrzebować Twojej pomocy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak troszczyć się o swojego pupila, zajrzyj koniecznie do naszego artykułu Ile żyją koty – najlepsza opieka dla czworonoga.

Gadżet dla zwierzaka, spokój dla Ciebie

Koty lubią chodzić własnymi ścieżkami. Czasem nie pojawiają się w domu przez kilka dni, by po powrocie zwinąć się w kłębek i spać wiele godzin w swoim ulubionym kącie. Jeżeli Twoje zwierzę jest wychodzące, warto, byś miał kontrolę nad tym gdzie się znajduje. Dobrze jest móc kontrolować, czy nie zagląda na działki pełne niebezpiecznych psów, czy nie biega po ruchliwej drodze.

Koty domowe, chociaż może nie wychodzą na codzienne spacery, również posiadają instynkt. Oznacza to, że i takich zwierząt nie jesteśmy w stanie czasem do końca upilnować. Nieraz wystarczy otworzyć szerzej okno, zostawić uchylone drzwi balkonowe, czy przypadkiem wypuścić go głównym wejściem do domu. Gadżet, taki jak lokalizator GPS, pozwoli uniknąć wielu nerwowych i stresujących sytuacji.

Pomoże jeszcze lepiej troszczyć się o swojego najlepszego przyjaciela i zapewnić mu pełnię bezpieczeństwa. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o obroży z lokalizatorem GPS dla zwierząt, zapraszamy do kolejnego artykułu!

Szary kot wyglądający przez okno

Jak działa lokalizator GPS dla kota?

Lokalizator GPS posiada wbudowany moduł GPS. Po sparowaniu go z naszą aplikacją Bezpieczna Rodzina, odbiornik GPS Locon Cat będzie wysyłał informację o położeniu zwierzaka bezpośrednio na Twój telefon.

Jeszcze kilka lat temu lokalizatory GPS służyły głównie do lokalizacji pojazdów. Dzisiaj, dzięki nim z powodzeniem możesz sprawdzać miejsce pobytu także swoich bliskich oraz zwierzaków.

Aplikacja do lokalizatora GPS

Dobry lokalizator GPS do poprawnego działania, powinien być sparowany z aplikacją. Wybierając Locon Cat, korzystasz z szerokiego wachlarza funkcji usługi Bezpieczna Rodzina. Nasza aplikacja stworzona została w Polsce, przez specjalistów, którzy codziennie dbają o jej rozwój oraz bezpieczeństwo Twoich danych. Wybierając nasze rozwiązanie – usługa z lokalizatorem GPS masz pewność, że Ty i Twoje zwierzę jesteście w najlepszych rękach!

Aplikacja do monitoringu GPS działa na telefonach z systemem Android oraz iOS. Dzięki niej masz dostęp do lokalizacji kota, historii tras, czy nasłuchu otoczenia pupila. Śledzenie zwierzaka jest dzięki niej naprawdę proste!

Bury kot leżący w trawie z lokalizatorem GPS dla kota

Lokalizator GPS Locon Cat wyposażony w kartę SIM

Dzięki zainstalowaniu Karty SIM w urządzeniu, na lokalizator GPS możesz zadzwonić. Łącząc się w ten sposób z nadajnikiem GPS możesz wydawać zwierzakowi komendy i próbować nawoływać go, by wrócił do domu. Pamiętaj, że wszystkie funkcje wpływają na czas pracy lokalizatora. Niemniej, nasze urządzenie na jednym ładowaniu może wytrzymać aż do 10 dni.

Polecają nas
Świetne rozwiązanie dla mojego kota! Wreszcie nie muszę go szukać godzinami. Dzięki aplikacji krok po kroku dojdę za nim. Polecam
Ola
(4.5)
Przyjaciółka mi poleciła, wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest - fajny i praktyczny
Lucy
(4.6)
Dla mojego Nera kupiłam lokalizator, czasem ucieka i nie można się jej dowołać. Dzięki karcie sim w obroży zawsze wiem gdzie się chowa.
Patryk
(4.9)