Lokalizatory dla zwierząt

Praktyczne gadżety dla psa – w trosce o zwierzaka

Jeśli jesteś właścicielem wszędobylskiego czworonoga z pewnością zależy Ci na tym, by podczas aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu zawsze był bezpieczny. W zapewnieniu ochrony dla psa czy kota pomocne okażą się różne gadżety. Przedstawiamy najciekawsze propozycje akcesoriów dla pupili, które zadbają o ich bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Akcesoria dla psa i kota przydatne na spacerach

Coraz więcej osób traktuje zwierzęta jako pełnoprawnych członków rodziny, starając się zapewnić im nie tylko jak najlepsze warunki, ale także miłość i bezpieczeństwo. W końcu –  jak mówi popularne przysłowie – pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Dla wielu ludzi dom bez czworonoga byłby pusty i niepełny – warto więc zrobić wszystko, aby chronić pupila przed zagrożeniami w różnych okolicznościach.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Na rynku pojawiają się coraz nowsze gadżety dla psa lub kota, których celem jest zabezpieczenie zwierzęcia przed niebezpieczeństwami, głównie tymi czyhającymi na spacerach. Z pewnością każdy właściciel zwierzaka doskonale zdaje sobie sprawę, jak wiele potencjalnych zagrożeń czyha na psa podczas spacerów po parku czy lesie.

Przykładowo, wiele ras psów cechuje się dużym temperamentem, który może skłonić je do oddalenia się od właściciela i w efekcie – zaginięcia naszego pupila. Skłonność do poznawania nowych miejsc mają również domowe koty. Nie należy zapominać o sytuacjach, w których dochodzi do kradzieży zwierzęcia – to wcale nierzadki proceder, dotyczący zwłaszcza zwierzaków rasowych.

Stosując praktyczne gadżety dla psa lub kota zwiększysz bezpieczeństwo pupila i swój spokój. W takim razie, na jakie akcesoria szczególnie warto zwrócić uwagę?

"Gadżety

Praktyczne gadżety dla psa i kota –  pomysły

W jakie akcesoria dla psa i kota warto się zaopatrzyć, aby móc być spokojnym o jego bezpieczeństwo niezależnie od tego, gdzie przebywa? Przedstawiamy 5 pomysłów na praktyczne gadżety dla zwierząt. Wybierz idealne dodatki dla swojego pupila i i nie martw się o jego życie i zdrowie!

Szelki dla psa

Jeśli jesteś właścicielem żywiołowego zwierzaka, który wciąż ma problem ze spacerowaniem „przy nodze”, warto zainwestować w dobre szelki dla psa. Dla zwierzęcia są one o wiele wygodniejsze niż obroża połączona ze smyczą, a właścicielowi dają lepszą kontrolę nad brykającym pieskiem. Co ciekawe, dużą popularnością cieszą się już nie tylko szelki dla psa, ale także… dla kota. Zgadza się –  mruczka również można wyprowadzać na spacery! Oczywiście tylko w bezpiecznych i spokojnych okolicach.

Wodoodporny Lokalizator GPS dla Psa - Locon Dog
Wodoodporny Lokalizator GPS dla Psa – Locon Dog

Lokalizator GPS dla psa lub kota

Gadżetem, w który powinien zaopatrzyć się każdy posiadacz zwierzęcia jest niewielki lokalizator GPS dla psa. To niewielkie urządzenie, które możesz przymocować do obroży lub szelek dla psa zadba o bezpieczeństwo pupila w każdej sytuacji. Lokalizator GPS łączy się z telefonem właściciela zwierzęcia za pośrednictwem aplikacji Bezpieczna Rodzina.

Sprawdzisz w niej, gdzie aktualnie znajduje się Twój zwierzak, gdzie przebywał ostatnio, a nawet posłuchasz otoczenia, w którym się znajduje. Tropiciel GPS to znakomita propozycja dla psów, które lubią oddalać się od właścicieli, np. podczas biegania po lesie. To również świetny sposób na zabezpieczenie domowego kota, który ma w zwyczaju opuszczać dom.

Wreszcie, lokalizator GPS dla kota i psa ochroni Twoje zwierzę przed kradzieżą lub wtedy, gdy zawędruje zbyt daleko. Przycisk SOS umożliwia znalazcy zwierzaka natychmiastowe wysłanie powiadomienia na Twój telefon.

Obroża dla psa z podświetleniem

Twój pies kocha spacery po parku również po zmroku? Aby zwierzak był lepiej widoczny, podaruj mu obrożę z funkcją pulsacyjnego podświetlenia. Dzięki temu gadżetowi, Twój pupil nigdy nie zgubi się podczas wieczornych przygód na świeżym powietrzu. Alternatywą dla obroży mogą być świecące szelki dla psa, a zimą świecący sweterek lub kamizelka.

Odblask dla psa

Widoczność zwierzaka po zmroku i w trudnych warunkach pogodowych poprawią również wszelkie odblaskowe elementy. Szelki dla psa w intensywnym kolorze lub odblaskowa chusta nie tylko pozwolą Ci go łatwiej zlokalizować np. na wakacjach, ale też będą chroniły psa przed potrąceniem na drodze.

Transporter do samochodu dla psa lub kota

Ten gadżet przypadnie do gustu zwierzakom, które często podróżują samochodem. Zrezygnuj z małych, ciasnych transporterów i podaruj swojemu milusińskiemu duże, wygodne legowisko, w którym podróż minie mu znacznie przyjemniej. Na rynku znajdziesz wiele różnych mat i transporterów dla psa lub kota dostosowanych do wielkości zwierzęcia. Taki gadżet dba nie tylko o komfort, ale i bezpieczeństwo zwierzaka –  poprawiając wygodę niweluje stres i strach związany z podróżowaniem.

Lokalizator GPS dla psa LocoDog i wytrzymała bateria

Szelki dla psa i inne funkcjonalne gadżety dla zwierząt –  dla bezpieczeństwa i wygody

Proste akcesoria dla psów i kotów mogą znacznie zwiększyć ich bezpieczeństwo, jednocześnie dając możliwość bardziej swobodnej zabawy poza domem. Dodatki takie, jak urządzenia lokalizujące z GPS czy świecące szelki dla psa pozwolą Ci mieć stałą kontrolę nad tym, gdzie znajduje się pupil. On sam z kolei będzie mógł bez skrępowania poznawać nowe okolice i przeżywać niezapomniane przygody.

Praktyczne akcesoria, a bezpieczeństwo Twojego pupila — podsumowanie

Niezbędne akcesoria powinny być oczywiście dobierane odpowiednio do wielkości psa. Mniejsze rasy potrzebować będą np. kombinezonów do zimowych spacerów, natomiast większe czworonogi, z gęstą sierścią nie muszą nosić dodatkowej ochrony nawet przy niskiej temperaturze. Z kolei lokalizator GPS dla psa to świetne rozwiązanie dające poczucie bezpieczeństwa i pewność, że nasz czworonożny przyjaciel, nawet jeśli ucieknie, koniec końców wróci z nami szczęśliwie do domu. Stres związany z zaginięciem zwierzaka może być naprawdę ogromny — warto tego unikać!

W domu nie powinno zabraknąć legowiska, trzeba znaleźć również miejsce na ulubione zabawki i produkty poprawiające zdrowie, takie jak przysmaki i witaminy. Dla mniejszych ras, przyda się transporter. Jeśli Twoje czworonogi mają długą sierść, pamiętaj o pielęgnacji psów odpowiednimi kosmetykami.

Wszystkie akcesoria dla psów mają wspierać ich bezpieczeństwo i dawać dużo radości!

Polecają nas
Świetne rozwiązanie dla mojego kota! Wreszcie nie muszę go szukać godzinami. Dzięki aplikacji krok po kroku dojdę za nim. Polecam
Ola
(4.5)
Przyjaciółka mi poleciła, wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest - fajny i praktyczny
Lucy
(4.6)
Dla mojego Nera kupiłam lokalizator, czasem ucieka i nie można się jej dowołać. Dzięki karcie sim w obroży zawsze wiem gdzie się chowa.
Patryk
(4.9)