Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Jedyna na świecie APLIKACJA CHRONIĄCA CAŁĄ RODZINĘ
 

Pełna kontrola nad Twoim samochodem
Lokalizator GPS do auta z dedykowaną aplikacją

Lokalizacja auta 24/7

Dzięki precyzyjnym źródłom lokalizacji GPS i GSM, w aplikacji na swoim telefonie dokładnie widzisz, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twój samochód. Jeśli zostawiasz pojazd na niestrzeżonym parkingu lub w całkiem nowym dla Ciebie miejscu — możesz być spokojny — jedno spojrzenie w smartfon wystarczy, by mieć pewność, że auto jest tam, gdzie powinno.

Historia przejazdów

W aplikacji na swoim telefonie wygodnie sprawdzisz historię tras, którymi poruszał się Twój samochód. Jeśli pożyczasz auto bliskim przekonasz się, jakie miejsca odwiedzają i upewnisz się, czy wybierają najbezpieczniejsze trasy. Najważniejsze informacje masz zawsze w jednym miejscu, w jednej aplikacji na smartfonie. 

Nagła zmiana lokalizacji

Jeśli Twoje auto nagle i niespodziewanie zmieni swoją lokalizację, na Twoim telefonie komórkowym natychmiast pojawi się odpowiednie powiadomienie. Nawet jeżeli ktoś będzie chciał ukraść Twój samochód, dowiesz się o tym natychmiast! Zyskujesz niezbędny czas na powiadomienie odpowiednich służb, a tym samym zwiększasz szansę na odnalezienie skradzionego pojazdu.

Alert o przekroczeniu prędkości

Jeżeli pożyczasz swój samochód swoim bliskim, szybko dowiesz się, czy jeżdżą zgodnie z przepisami kodeksu ruchu drogowego. W aplikacji na swoim telefonie w dowolnym momencie sprawdzisz prędkość, z jaką porusza się auto, a także zostaniesz natychmiast powiadomiony, jeżeli kierowca będzie jechał za szybko!

Przegląd AC/OC

Bezpieczeństwo samochodu wiąże się także z przeglądami i ubezpieczeniem. Z lokalizatorem BA.02 i dedykowaną aplikacją nie zapomnisz o zbliżających się istotnych terminach. Wszystkie informacje o ubezpieczeniach zapiszesz w usłudze na swoim telefonie.

Szybka i prosta instalacja

Lokalizator do samochodu BA.02 to niewielkich rozmiarów urządzenie typu Plug&Play. Bez problemu samodzielnie zainstalujesz je w każdym aucie wyprodukowanym po 2000 roku. Jego montaż nie wymaga wizyty u mechanika, czy innego specjalisty.

Zestaw zawiera

  • Lokalizator do samochodu BA.02
  • Kartę SIM
  • Dostęp do aplikacji Gdzie Jest Auto
  • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
  • Gwarancję na 24 miesiące

Aplikacja Gdzie Jest Auto

Jedyna w Polsce aplikacja monitorująca lokalizację samochodu w czasie rzeczywistym. Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu. Dlaczego warto kupić NADAJNIK GPS DO SAMOCHODU Z APLIKACJĄ?

  • Zyskujesz ochronę całej rodziny w jednej usłudze
  • Otrzymujesz precyzyjną lokalizację Bliskich i cennych rzeczy przez 24/7
  • Dostajesz kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu i aktywację one click
  • Masz gwarancję dostępu do profesjonalnej polskiej aplikacji

Pobierz aplikację

Pakiety Bezpieczna Rodzina

Nasze rodzinne pakiety pozwolą Ci na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności urządzania.

Lokalizator GPS do samochodu z aplikacją

Urządzenie działa z łatwą w obsłudze aplikacją Gdzie Jest Auto

Historia przejazdów

W aplikacji szybko i wygodnie zweryfikujesz miejsca, w których znajdowało się Twoje auto oraz sprawdzisz trasy, którymi poruszał się Twój samochód w przeszłości.

 

Dokładne położenie

Dzięki dedykowanej aplikacji, o każdej porze, przez 24/7, zawsze dowiesz się, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twój samochód.

 

Analiza prędkości

W aplikacji sprawdzisz prędkość, z jaką porusza się auto i zostaniesz powiadomiony, jeżeli kierowca będzie jechał za szybko.

Przegląd AC/OC

Nie zapomnisz o zbliżających się przeglądach. Informacje o ubezpieczeniach wygodnie zapiszesz w swoim telefonie.

 

Pobierz aplikację

Lokalizator GPS do samochodu BA.02 – chroń odpowiedzialnie swoje auto

Lokalizator GPS do samochodu BA.02 razem z dedykowaną aplikacją pomogą Ci odpowiedzialnie chronić swoje auto. Niezależnie od tego, gdzie zostawisz swój pojazd, zawsze do niego trafisz. Najważniejsze informacje widzisz 24/7 w usłudze na swoim smartfonie, a jeśli pożyczasz samochód swoim bliskim, dowiesz się, czy jeżdżą oni zgodnie z przepisami. Nowoczesne technologie to wygoda, która przy okazji gwarantuje spokój. 

GPS do namierzania samochodu – jak działa?

Profesjonalny nadajnik GPS do samochodu i dedykowana, polska aplikacja Bezpieczna Rodzina w zestawie, to szereg korzyści związanych zarówno z bezpieczeństwem Twojego auta, jak i spokojem o zdrowie i bezpieczeństwo Twoich bliskich. To także oszczędność pieniędzy oraz pewność, że masz kontrolę nie tylko nad swoim prywatnym pojazdem, ale także samochodami służbowymi. Chroń swoje auto przed kradzieżą, sprawdzaj historię przejazdów w swoim telefonie i kontroluj prędkość, z jaką porusza się kierowca. Wszystko to umożliwi Ci jedno, wygodne urządzenie — nadajnik GPS do samochodu i nasza autorska usługa. Sprawdź największe zalety lokalizatora GPS do auta od Bezpiecznej Rodziny, połącz GPS do namierzania samochodu z aplikacją i ciesz się wygodą oraz komfortem!

Bezpieczne auto z lokalizatorem GPS do samochodu

Lokalizator GPS do samochodu to urządzenie, które samodzielnie zainstalujesz we wnętrzu swojego pojazdu. Jego montaż jest na tyle prosty, że nie wymaga dodatkowych narzędzi, ani pomocy profesjonalnego mechanika. Lokalizator GPS do auta to szereg wyjątkowo przydatnych funkcji, zarówno kiedy mowa o użytku prywatnym, jak i wykorzystaniu go w pojazdach służbowych. Lokalizator GPS do samochodu to wygoda i oszczędność. To również spokój o najbliższych, którym powierzamy swoje auto. Dowiedz się, jak nie dopuścić do kradzieży auta i postaw na nowoczesne i praktyczne rozwiązania! GPS do namierzania samochodu idealnie sprawdzi się jako prezent dla świeżo upieczonego kierowcy — pozwoli na dodatkowe zabezpieczenie auta.

Lokalizator GPS do samochodu — główne funkcje

Jeżeli chcesz poznać sposoby na zadbanie o bezpieczeństwo swojego samochodu, nadajnik GPS do samochodu jest jednym z nich. Lokalizator GPS do auta to urządzenie, które w połączeniu z dedykowaną aplikacją Bezpieczna Rodzina, wskaże Ci dokładne położenie Twojego pojazdu. Funkcja ta szczególnie przydaje się podczas wakacyjnych wyjazdów lub podróży do innych miast. Nie znając okolicy, łatwo zapomnieć drogę powrotną do samochodu. Jeżeli natomiast zdarza się, że Twoim autem jeżdżą Twoi bliscy, dokładną informację o ich położeniu, trasie oraz prędkości, również poznasz, uruchamiając aplikację w telefonie. Nasza usługa i Lokalizator GPS do samochodu również umożliwią Ci poznanie historii tras, którymi się poruszali, używając Twojego pojazdu. Jeżeli natomiast ktoś będzie chciał ukraść Twoje auto, powiadomienie o zmianie jego lokalizacji natychmiast otrzymasz na swój smartfon bez względu na porę dnia i nocy. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak namierzyć auto, nasze cenne porady oraz profesjonalne urządzenie zapewniające monitoring GPS pojazdów na pewno Ci się przydadzą! Pamiętaj! Lokalizator GPS do śledzenia samochodu zamontujesz samodzielnie w kilka chwil, po czym od razu możesz chronić swój pojazd dzięki aplikacji. 

Monitoring GPS pojazdów — także do aut służbowych 

Lokalizator GPS do samochodu to idealne rozwiązanie dla firm z własną flotą. Dzięki temu prostemu urządzeniu dokładnie sprawdzisz, czy Twoi pracownicy używają służbowego samochodu również do własnych, prywatnych podróży. Lokalizator GPS do auta pozwoli Ci na dokładne zapoznanie się z trasami oraz porami, w których inni korzystają z Twoich samochodów. Przekonaj się, że GPS do samochodu to zadbane i bezpieczne auto o każdej porze, przez cały rok. Dowiedz się więcej o praktycznym GPS-ie i nigdy więcej nie zastanawiaj się, gdzie jest Twój pojazd. GPS do namierzania samochodu służbowego to optymalizacja kosztów związanych z flotą i większa kontrola nad przestrzeganiem zasad ruchu drogowego wśród pracowników. 

Dlaczego warto wybrać nadajnik GPS do samochodu?

GPS do namierzania samochodu i dedykowana aplikacja przydadzą Ci się, kiedy potrzebujesz nadzorować styl jazdy syna lub córki, którzy posiadają prawo jazdy dopiero od niedawna. Jeśli chcesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich starszych rodziców, którzy mimo wieku dalej prowadzą auto, lokalizator GPS do samochodu połączony z usługą na Twoim telefonie pozwolą Ci mieć kontrolę nad ich bezpieczeństwem na drodze. Pozytywne aspekty wynikające z posiadania takiego urządzenia jeśli prowadzisz firmę, to przede wszystkim możliwość nadzorowania tras Twoich pracowników. Monitoring GPS pojazdów flotowych pozwoli Ci zoptymalizować koszty i dowiedzieć się, czy pracownicy nie wykorzystują pojazdów do własnych, prywatnych potrzeb. 

Nadajnik GPS i dedykowana aplikacja

Wybierając lokalizator GPS do samochodu od Bezpiecznej Rodziny, w zestawie otrzymujesz dostęp do naszej dedykowanej aplikacji. Wszystkie wrażliwe dane przechowywane są na polskich serwerach dzięki czemu masz pewność, że nie dostaną się one w niepowołane ręce. Po zainstalowaniu naszej usługi, w swoim telefonie masz dostęp do wszystkich najważniejszych informacji. Lokalizator GPS do śledzenia samochodu na bieżąco przesyłać będzie informacje o lokalizacji auta do aplikacji na smartfonie — w każdej chwili będziesz mieć więc możliwość sprawdzenia, gdzie aktualnie znajduje się pojazd oraz dowiesz się, czy kierująca nim osoba nie przekracza prędkości. GPS do namierzania samochodu z usługą od Bezpiecznej Rodziny sprawi, że nie będziesz musiał więcej martwić się o swój pojazd!

GPS do auta — praktyczne zastosowania

Lokalizator GPS do śledzenia samochodu to bardzo praktyczne urządzenie. Zainstaluj je w swoim samochodzie, jeśli zostawiasz swój pojazd na niestrzeżonym parkingu i obawiasz się kradzieży — w sytuacji, gdy auto nagle ruszy, otrzymasz powiadomienie na swój telefon. GPS do namierzania samochodu przyda Ci się, kiedy planujesz wyjazd do innego miasta. Dzięki urządzeniu bez trudu odnajdziesz auto, kiedy nie będziesz w stanie przypomnieć sobie, w którym miejscu je zostawiłeś. Lokalizator GPS do śledzenia samochodu to dobry prezent dla młodego kierowcy — w aplikacji prześledzisz trasy, którymi poruszał się Twój bliski i skontrolujesz prędkość auta. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium