Opieka nad seniorem

Konsumencki Lider Jakości dla opasek Locon Life i Locon Life Plus

Nagroda Konsumencki Lider Jakości dla produktów Locon

To wspaniałe wiedzieć, że nasze działania przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu wśród seniorów! Za nasze opaski SOS Locon Life i Locon Life Plus otrzymaliśmy właśnie nagrodę Konsumencki Lider Jakości 2022 w kategorii Debiut Roku!

 

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Opaski SOS Locon z nagrodą Konsumencki Lider Jakości

Jakie są najważniejsze funkcje opasek SOS dla seniorów Locon Life i Locon Life Plus?

Urządzenia dla osób starszych marki Locon charakteryzują się najwyższą jakością. Posiadają funkcje, które sprawdzają się w codziennej opiece nad Twoimi bliskimi seniorami.

Lokalizacja

Opaski SOS dla seniora w połączeniu z naszą autorską aplikacją to pewność, że zawsze wiesz, gdzie w danej chwili przebywają Twoi starsi już rodzice, czy dziadkowie. Wystarczy jedno spojrzenie na mapie w Twoim telefonie i po kilku sekundach już wiesz, czy bliska Ci osoba jest tam, gdzie być powinna.

Alarm SOS

Zarówno opaska dla seniora Locon Life Plus, jak i opaska SOS Locon Life posiadają przyciski umożliwiające szybkie powiadomienie o tym, że starsza osoba potrzebuje pomocy. Przytrzymanie przez 3 sekundy guzika SOS skutkuje wysłaniem powiadomienia i nawiązaniem połączenia z opiekunem.

Pomiary kluczowe dla zdrowia 

Opaska SOS dla seniora Locon Life umożliwia opiekunowi zdalne wykonanie pomiaru tętna i ciśnienia, natomiast bardziej zaawansowany model Locon Life Plus pozwala zarówno osobie starszej, jak i opiekunowi, oprócz pulsu i ciśnienia, sprawdzać na bieżąco dodatkowo temperaturę i saturację.

Czujnik upadku

Obie opaski posiadają wbudowany czujnik upadku. Jeśli senior spadnie ze schodów, przewróci się, lub ulegnie wypadkowi, opiekun natychmiast otrzyma na swój telefon powiadomienie.

Wbudowany telefon

Nasze opaski doskonale sprawdzają się jako alternatywa telefonu komórkowego. Wbudowana karta SIM i nielimitowane minuty na połączenia to gwarancja stałego kontaktu seniora z jego najbliższymi

Nasłuch otoczenia

Twój bliski nie odbiera telefonu i bardzo się o niego martwisz? Dzięki naszym opaskom i aplikacji Bezpieczna Rodzina, możesz uruchomić dyskretny nasłuch otoczenia. Pozwoli Ci to przysłuchać się, temu co dzieje się z Twoimi rodzicami lub dziadkami.

Strefy bezpieczeństwa

Wyznaczenie stref bezpieczeństwa takich jak dom, park, pobliski sklep, czy przychodnia lekarska jest bardzo proste. Daje Ci to pewność, że zawsze wiesz, gdzie znajdują się Twoi rodzice lub dziadkowie. Za każdym razem, kiedy senior pojawi się w danym miejscu lub je opuści, otrzymasz na swój telefon odpowiednie powiadomienie.

Dlaczego warto wybrać opaski Locon Life?

Wszyscy chcemy troszczyć się o bliskie nam osoby. Nawet, kiedy dzieli nas wiele kilometrów potrzebujemy mieć pewność, że z naszymi rodzicami, czy dziadkami nie dzieje się nic niepokojącego. Potrzeba nam jednak do tego odpowiednich i sprawdzonych narzędzi.

Marka Locon działa na Polskim rynku od prawie dwóch dekad. W tym czasie zaufało nam już ponad MILION klientów. Po dziś dzień korzystają oni z naszych rozwiązań i wciąż bardzo je sobie cenią.

Opaski Locon Life i Locon Life Plus realnie wpływają na poprawę komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Sprawiają, że faktycznie możesz troszczyć się o tych, których kochasz bez względu na dzielącą Was odległość.