Opieka nad seniorem

Co kupić babci na urodziny – sprawdź najlepsze pomysły

Opaska pomocy SOS dla babci na prezent dla urodziny

Prezent dla babci na urodziny – pomysły

Jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa, najwspanialsza i zawsze wyrozumiała. O kim mowa? Oczywiście o babci! Jedno słowo, a znaczy tak wiele. Przywołuje najcieplejsze wspomnienia, przypomina w wyobraźni smak najlepszych potraw. Kojarzy się z ciepłem i prawdziwą miłością – miłością, o którą warto dbać zawsze, ale też, szczególnie kiedy jest ku temu okazja! Jeżeli szukasz sprawdzonych pomysłów na prezent z okazji urodzin Twojej babci – sprawdź nasze propozycje!

Opaska pomocy na prezent dla babci

Podaruj radość i bezpieczeństwo w wakacje!

  • Pamiętaj! Upominek dla bliskiej osoby powinien być nie tylko ładny, ale i praktyczny! Dlatego naszą pierwszą propozycją na prezent dla babci jest opaska SOS Locon Life i Locon Life Plus. Niezwykle użyteczny prezent, który zapewni Twojej babci poczucie bezpieczeństwa, a Tobie da pewność, że bliska Twemu sercu osoba jest stale pod Twoim okiem. Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w obsłudze – posiada dwa widoczne przyciski. Użycie czerwonego „SOS” spowoduje natychmiastowe pojawienie się informacji na Twoim telefonie, że senior pilnie potrzebuje pomocy. Opaska daje także możliwość dzwonienia i lokalizowania jej użytkownika 24/7! Taki gadżet to bezpieczne wakacje dla Twojego bliskiego!
  • Kolejnym pomysłem na prezent dla babci jest własnoręcznie zrobiona laurka –  możesz na niej wypisać wszystkie najpiękniejsze wspomnienia, jakie łączą Cię z bliskim. Taki podarunek od serca, każda babcia przyjmie z wielką radością!
  • Jeżeli nie masz czasu przygotować kartki, pomyśl o zakupie ładnej ramki i o włożeniu do niej waszego wspólnego zdjęcia! Możesz być pewien, że trafi ona na najważniejszą półkę w całym domu!
  • Zawsze sprawdzonym pomysłem jest świeży bukiet ulubionych kwiatów! Każda kobieta uwielbia dostawać róże, tulipany, czy wakacyjne słoneczniki!
  • Elegancki wazon, ciepły koc, czy kosz pełen słodkości – wszystko to na pewno sprawi jej radość!
  • Personalizowane prezenty, takie jak bransoletka, czy łańcuszek z zawieszką i wykonanym grawerem również będą wspaniałym pomysłem!
  • Ostatnia nasza propozycja to bilet do kina lub teatru, voucher na masaż, lub karnet na dzień w salonie piękności. Odrobina relaksu na pewno zadowoli każdą wspaniałą seniorkę!

Prezent dla babci, spokój dla Ciebie.

Starsze osoby, chociaż często się do tego nie przyznają, potrzebują większej uwagi bliskich sobie osób. Pęd dzisiejszego świata nie sprzyja utrzymywaniu atencji na stale wysokim poziomie. Praca, zajęcia dodatkowe, własne rodziny – niestety często seniorzy czują się pomijani. A czasem wystarczy tak niewiele – prezent dla babci w postaci kwiatów, czy biletu do kina, bądź  teatru sprawi, że bliska osoba poczuje się naprawdę doceniona. Jeżeli chcesz jednak dać jej coś więcej – podarować spokój i poczucie bezpieczeństwa, na urodziny babci wybierz prezent, który zapewni jej komfort i pewność, że zawsze może na Ciebie liczyć. Opaska SOS to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą być z bliską osobą w stałym kontakcie. Takie urządzenie to coś więcej niż prezent. To gwarancja opieki i najwyższej troski o osobę, na której naprawdę Ci zależy.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Co kupić babci na… Dzień Babci?

Najpiękniejszy prezent na Dzień Babci, nie musi być drogi. Nie musi być wymyślny. Wyjątkowy upominek musi przede wszystkim pochodzić prosto z serca! Oczywiście, w Dzień Babci możesz podarować voucher do spa, bilety do teatru, największy bukiet kwiatów i dobrej jakości witaminy. I taki praktyczny prezent każdej babci się spodoba! Pamiętaj jednak, że dla swojej babci z dużą dozą prawdopodobieństwa, po prostu Ty jesteś najcenniejszy! Każda chwila i rozmowa z Tobą to coś, co babcia lubi najbardziej na świecie.

Jeśli chcesz sprawić wspólny prezent dla babci i na Dzień Dziadka, możesz zdobyć się na piękny gest i dowiedzieć się, gdzie dziadkowie byli na pierwszej randce i po wielu latach zabrać ich w to wyjątkowe miejsce. Możesz zafundować im bilety na koncert lub przygotować wycieczkę krajoznawczą po okolicy. Na pewno z każdej inicjatywy bardzo się ucieszą!