Opieka nad seniorem

Prezent dla mamy na święta

Młoda dziewczyna z rodzicami w czasie świąt Bożego Narodzenia

Jaki jest idealny prezent dla mamy na święta Bożego Narodzenia, kiedy wydaje nam się, że już wszystko jej daliśmy, lub wszystko, czego potrzebuje już ma? Wybór podarunku dla kochanej osoby nie jest wcale łatwą sprawą. Na pewno jest jednak coś, co ucieszy i zaskoczy Twojego bliskiego. Kilka propozycji znajdziesz poniżej!

Prezent świąteczny, czyli co kupić mamie?

Nasze wyobrażenie o świątecznym prezencie często jest takie, że ma być on podziękowaniem za cały rok. Musi więc być on wyjątkowy, taki, aby nie tylko przydał się mamie na co dzień, ale też taki, żeby zapamiętała go na długo. Oczywiście koc, nowy kubek na gorącą czekoladę, który umili zimowe wieczory, czy eleganckie pudełko na biżuterię będą dobrym wyborem, niemniej, często chcemy dać mamie coś całkowicie wyjątkowego i unikatowego. Sprawdź poniższe propozycje — z pewnością ułatwią Ci one wybór!

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Córka wręczająca świąteczny prezent swojej mamie

Wyjątkowy prezent na Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym spełniają się marzenia… czemu więc nie podarować mamie czegoś, o czym od dawna marzy? Bilet na wymarzony spektakl do teatru, książki, które trudno jest zdobyć, przydatne urządzenia do kuchni, na które mamie zawsze było szkoda pieniędzy. A może lekcje tańca, o których od dawien dawna słyszysz?

Warto wspomnieć, że radość sprawią z pewnością także drobniejsze upominki schowane pod choinkę — jeśli lubisz rękodzieło, możesz wykonać dla mamy na święta ciepły, wełniany szalik lub czapkę — na pewno będzie to praktyczny prezent!

Twoja mama na pewno ucieszy się z kolczyków, które wcześniej upatrzyła sobie u jubilera, lub gadżetu do pielęgnacji urody, np. masażera do twarzy. Do gustu z pewnością przypadnie jej voucher do salonu urody, czy też elegancko wydany kalendarz na nowy rok.

Starsza kobieta rozpakowująca prezent świąteczny

Świąteczny prezent dla mamy na święta — zdrowie i bezpieczeństwo

Twoja mama lubi być w dobrej formie, ćwiczy i dba o zdrowie? A może ze względu na swój wiek boryka się z chorobami przewlekłymi i chciałbyś ją wspomóc? Dobry suplement w skład którego wchodzą kluczowe witaminy i minerały na pewno będzie dobrym pomysłem na gwiazdkę. Pamiętaj jednak, aby przed jego zakupem skonsultować z lekarzem i samą mamą. Musisz się upewnić, że medykament pomoże, a nie zaszkodzi.

Opaska z monitoringiem zdrowia — najlepszy prezent świąteczny

Nowoczesne urządzenie może być co prawda uważane jeszcze dziś za dość oryginalny prezent, niemniej, patrząc na korzyści, które niesie ze sobą korzystanie z nowinek technologicznych, zdecydowanie warto o takim upominku na Boże Narodzenie pomyśleć! Doskonale sprawdzi się tutaj inteligentna opaska monitorująca zdrowie Locon Life Plus z dostępem do pomiarów ciśnienia i pulsu. Dlaczego będzie to świetny prezent dla mamy?

Opaska z monitoringiem zdrowia Locon Life Plus zapakowana w prezent z czerwoną kokardą

Locon Life Plus — praktyczny prezent dla mamy na święta

Dobry prezent to taki, który wywoła ciepłe uczucie wdzięczności i radości, oraz przyda się w codziennym życiu. Opaska monitorująca dla seniora Locon Life Plus to świetny pomysł! Dlaczego? Ponieważ zagwarantuje Twojej mamie stały kontakt z najbliższymi. Umożliwi jej wykonywanie pomiarów takich jak ciśnienie, puls, temperatura i saturacja oraz odczytywanie wyników na ekranie smartwatcha. Pozwoli jej czuć się bezpiecznie dzięki przyciskowi SOS, który służy do alarmowania o nagłych wypadkach.

Urządzenie działa z polską aplikacją Bezpieczna Rodzina, którą opiekun pobiera na swój telefon. Z poziomu usługi jesteś w stanie wykonywać zdalne pomiary zdrowia i sprawdzać, jak się czuje Twoja mama.

Tego typu nowoczesne świąteczne prezenty zostają z obdarowanym na dłużej — masz pewność, że posłuży Twojej mamie przez długi czas.

Starsza kobieta piekąca świąteczne ciastka

Idealny prezent dla mamy, komfort dla całej rodziny

Opaska bezpieczeństwa dla seniora Locon Life Plus jest świetnym prezentem ponieważ pełni także rolę telefonu. Urządzenie umożliwia kontakt z 10 osobami zapisanymi w książce telefonicznej w aplikacji Bezpieczna Rodzina.

Usługa na Twoim telefonie umożliwi Ci także lokalizowanie mamy. Funkcja ta przydaje się szczególnie w momencie, kiedy starsza osoba miewa problemy z zanikami pamięci. W aplikacji możesz ustawić strefy bezpieczeństwa, czyli najważniejsze miejsca, w których najczęściej przebywa Twój bliski.

Opaska to wyjątkowy prezent dla mamy na święta. Oprócz funkcji wykonywania pomiarów, wbudowanego telefonu, czy możliwości lokalizacji, urządzenie posiada czujnik upadku. Jeśli Twoja mama się przewróci, czy ulegnie wypadkowi, na Twój smartfon natychmiast zostanie wysłane powiadomienie. W kilka sekund dowiesz się, że najbliższa Ci osoba natychmiast potrzebuje Twojej pomocy!

Prezent dla mamy na święta opaska Locon Life z monitoringiem zdrowia i przyciskiem SOS

Prezent dla mamy na święta Bożego Narodzenia — upominek niematerialny

Wybierając prezent dla mamy na święta Bożego Narodzenia, koniecznie zastanów się, czego tak naprawdę potrzebuje bliska Ci osoba. Może okazać się, że najlepszym pomysłem będą… prezenty niematerialne. Jeśli wiesz, że Twoja mama miała ciężki czas, najcenniejsze co możesz jej dać to dobre słowo i wsparcie — nie zapominaj o tym w szale świątecznych zakupów.

Niezależnie od tego, na jaki prezent dla mamy na święta się zdecydujesz, zwróć uwagę na to, aby ten wspólny czas był wyjątkowy i magiczny — przepełniony nie tylko zapachem tradycyjnych potraw, ale także ciepłem uczuć, bliskością i wszechobecną radością!