Gps dla kota

Ranking Prezentow Na Dzien Kota Top 5 Produktow

Kotek spacerujący po trawie

Ranking prezentów na Dzień Kota — TOP 5 produktów

17 lutego to szczególna data dla wszystkich miłośników kotów — w tym dniu ich pupile obchodzą bowiem swoje święto. I chociaż pewnie na co dzień nie szczędzimy naszym czworonogom zabawy, przysmaków, czy uczuć, warto uczcić ten wyjątkowy moment. Nawet jeżeli Twój kot ma już dużo zabawek i wypróbował już wszelkie dostępne na rynku specjały, z pewnością ucieszy się ze wspólnego świętowania. Jakie prezenty ucieszą naszego pupila? Co może okazać się wyjątkowo przydatnym podarunkiem, z którego i Ty jako właściciel będziesz zadowolony? Poniżej przedstawiamy nasz ranking prezentów na dzień kota, w którym znajdziesz 5 najbardziej interesujących produktów.

Jaki jest Twój kot?

Wbrew temu, co powszechnie jest nam znane, nie wszystkie koty to indywidualności, które lubią chodzić własnymi ścieżkami. Zwierzęta te mają różne charaktery, które w dużej mierze zależą od środowiska i osób, wśród których żyją. Oczywiście, koty z natury lubią mieć spokój, nie chcą, by im przeszkadzano i same decydują, kiedy jest czas na chwilę ze swoim właścicielem. Niemniej wychowywane od początku wśród ludzi często cenią sobie ich towarzystwo i lubią, kiedy poświęca się im uwagę. Na ich charakter, oprócz środowiska, ma także rasa oraz to, czy wychowują się wśród innych zwierząt. Wszystkie one jednak potrzebują troski, opieki i dużej dozy czułości.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Dzień kota — ranking prezentów

Chociaż może nam się wydawać, że dla zwierząt jest to często obojętne — nasze czworonogi lubią dostawać od nas prezenty! Nowe zabawki, gadżety, czy przysmaki — niezależnie od tego, co postanowimy podarować pupilowi na dzień kota, na pewno będzie on zadowolony. Na jakie prezenty warto zwrócić uwagę?

Lokalizator GPS dla kota

Jeśli Twój kot lubi spacery, jest wychodzący i zdarza się, że długo nie wraca do domu, a Ty martwisz się, że nie masz nad tym żadnej kontroli, doskonałym rozwiązaniem tego problemu może okazać się nadajnik GPS. Decydując się na tego typu urządzenie, zwróć koniecznie uwagę na to, czy producent gwarantuje do urządzenia dostęp do dedykowanej aplikacji. Przykładem takiego zestawu jest lokalizator dla kota BZ.01 z polską aplikacją Bezpieczna Rodzina. Decydując się na takie rozwiązanie, przez 24/7 możesz bacznie obserwować to, gdzie przebywa Twój zwierzak z poziomu telefonu komórkowego. Ponieważ nadajnik jest niewielkich rozmiarów, Twój kot nie odczuje, że ma dodatkowe obciążenie na swojej obroży. W usłudze oprócz lokalizacji możesz ustawiać własne strefy bezpieczeństwa i otrzymywać powiadomienia, kiedy pupil pojawi się w danym miejscu lub je opuści. Nasłuch otoczenia umożliwi Ci dodatkowo ocenę tego, gdzie przebywa Twój kot. Urządzenie z aplikacją to pewność, że Twój zwierzak jest bezpieczny, a Ty masz pełną kontrolę.

Zabawki dla kota

Koty uwielbiają wszelkiego rodzaju szeleszczące, kolorowe zabawki. Może to być miękka piłka z dzwoneczkiem, czy wędka zakończona frędzlami. Sprawdzi się wszystko, za czym można biegać, co przykuwa uwagę i wydaje dźwięki. Oczywiście największa frajda z zabawy będzie wtedy, kiedy kotu towarzyszyć będzie ukochany właściciel. Aby umilić pupilowi czas, który spędza sam w domu, możesz zdecydować się także na zabawki modułowe, czyli takie, zbudowane z kilku części. Często wykonane są one z grubszego kartonu i posiadają otwory różnej wielkości. Są nie tylko urozmaiceniem codziennej zabawy, ale też pełnią rolę ciekawej kryjówki i umożliwiają relaks.

Drapak

Nawet jeśli systematycznie obcinamy naszemu kotu pazury, zwierzę będzie sobie je ostrzyć. Aby uniknąć zniszczenia mebli, tapet, czy dywanów, warto pupilowi kupić drapak. W internecie znajdziemy wiele modeli — od najprostszych, po naprawdę wymyślne formy, na których nasz zwierzak będzie nawet mógł leżeć. Drapak oczywiście co jakiś czas należy wymieniać, możemy być jednak pewni, że nawet ten niewielkich rozmiarów posłuży naszemu zwierzakowi przez dłuższą chwilę. Jeśli Twój kot lubi drapać Twoje meble — koniecznie z okazji jego święta podaruj mu drapak!

Legowisko dla kota

Dzisiaj legowiska dla kotów mają naprawdę rozmaite formy! Może być to specjalna poduszka, specjalne łóżko do zawieszenia na kaloryferze, czy na ścianie, a nawet pluszowy domek. Ponieważ koty większość swojego czasu poświęcają na sen, ważne, aby miały do tego odpowiednie, miękkie miejsce. Przypadający na 17 lutego dzień kota jest doskonałą okazją, by podarować zwierzakowi tego typu prezent.

Fontanna z wodą

Czy wiesz, że jednym z częściej występujących problemów zdrowotnych wśród kotów jest problem z nerkami? Często zapominamy o tym, że koty, tak samo, jak psy i wszystkie inne zwierzęta, potrzebują stałego dostępu do świeżej wody. Co ciekawe, nie lubią one, kiedy pojemnik z płynem stoi tuż przy misce z jedzeniem — piją wtedy rzadziej! Ciekawym pomysłem może więc okazać się fontanna ustawiona z dala od pożywienia, która zapewni naszemu zwierzakowi dostęp do wody. Ciekawostką również może okazać się fakt, iż koty wolą pić wodę bieżącą zamiast stojącej. Fontanna sprawdzi się tu więc idealnie. Jak dbać o zdrowie swojego pupila? Zapewnij mu stały dostęp do wody!

Dbaj o kota codziennie!

Dzień kota to idealna okazja, aby podarować naszemu pupilowi ciekawy prezent. Pamiętajmy jednak o tym, że święto trwa tylko jedną dobę — a zwierzak potrzebuje naszej opieki codziennie. Każdego dnia dbajmy o to, aby nasz kot był bezpieczny i zdrowy. Troszczmy się o jego samopoczucie i poświęcajmy czas. Możemy być pewni, że za naszą miłość odwdzięczy się ogromnym uczuciem i wspaniałym, głośnym mruczeniem!

Kup teraz lokalizator GPS dla zwierzaka

Polecają nas
Świetne rozwiązanie dla mojego kota! Wreszcie nie muszę go szukać godzinami. Dzięki aplikacji krok po kroku dojdę za nim. Polecam
Ola
(4.5)
Przyjaciółka mi poleciła, wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest - fajny i praktyczny
Lucy
(4.6)
Dla mojego Nera kupiłam lokalizator, czasem ucieka i nie można się jej dowołać. Dzięki karcie sim w obroży zawsze wiem gdzie się chowa.
Patryk
(4.9)