Smartwatche dla dzieci

TOP 5 rzeczy na ferie zimowe dla dziecka

Rodzina pakująca się na wyjazd na ferie zimowe w góry

Chcecie wyjechać całą rodziną na ferie zimowe? Wysyłasz dziecko na kolonie w góry, by pojeździło z grupą rówieśników i instruktorem na nartach? Niezależnie od tego, czy spędzacie ferie razem, czy osobno, w walizce Twojego kilkulatka powinno znaleźć się kilka ważnych rzeczy. Sprawdź nasze TOP 5 akcesoriów dla najmłodszych, które przydadzą się w trakcie ferii zimowych!

Co robić z dzieckiem w ferie zimowe?

Każde dziecko marzy o tym, by w ferie zimowe odpocząć od szkoły. Jeśli Twoja pociecha będzie spędzać swój wolny czas w domu, spróbuj zorganizować ciekawe chwile dla całej rodziny. Przejrzyj atrakcje, które w waszym mieście proponują lokalne domy kultury, zobacz, czy w pobliżu otwarte jest lodowisko na świeżym powietrzu, lub sprawdź repertuar kin. Zadbaj o to, aby Twoje dziecko się nie nudziło.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Dwoje dzieci na stoku w górach, ubrane w kaski i gogle narciarskie

Zimowy wyjazd na narty

Góry zimą mają swój magiczny klimat! Jeśli planujesz ferie zimowe dla całej rodziny i wybieracie się na narty warto zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy. Jeśli jednak dziecko wyjeżdża bez Ciebie (na zorganizowane kolonie), pamiętaj, by spakować do jego walizki najpotrzebniejsze akcesoria!

Bezpieczne ferie zimowe TOP 5 niezbędnych akcesoriów

Co dziecko powinno mieć ze sobą na wyjazd zimą w góry?

  1. Bluzki z krótkim i długim rękawem
  2. Przynajmniej 2 ciepłe bluzy
  3. Bieliznę termoaktywną
  4. Spodnie dresowe i przynajmniej inne 2 pary spodni
  5. Smartwatch GPS dla dziecka z przyciskiem SOS, wbudowanym telefonem i funkcją lokalizacji

Kilkuletni chłopiec jeżdżący na desce snowboardowej

Ciepłe ubrania

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że chociaż w górach w czasie ferii zimowych może być ładna pogoda, to chłód i ujemne temperatury to większe prawdopodobieństwo. Zjeżdżanie na nartach, czy snowboardzie to wielka frajda, ale też męczące zajęcie, w trakcie którego dziecko może się spocić, czy ubrudzić noszone rzeczy. Warto więc wyposażyć je w zapas bluzek, spodni i czystych koszulek z długim rękawem.

Smartwatch GPS, czyli bądź z dzieckiem w stałym kontakcie

Smartwatche GPS to inteligentne zegarki, które ze zwykłym czasomierzem niewiele już mają wspólnego. Modele takie jak Locon Watch Lite, czy Locon Watch Video mają wbudowane telefony, a dzięki karcie SIM z dostępem do nielimitowanych minut, dziecko może być w stałym kontakcie ze swoimi rodzicami, rodzeństwem, czy przyjaciółmi. Dlaczego warto zabrać tego typu urządzenie w góry? Możliwość szybkiego połączenia telefonicznego to jedno, drugą bardzo istotną cechą tych zegarków jest wbudowany moduł GPS.

Dziecko na stoku narciarskim z zegarkiem GPS Locon Watch Lite

Zawsze wiesz, gdzie jest Twoje dziecko

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko doskonale bawi się na stoku narciarskim, jest w kinie, u przyjaciół, czy w domu, zawsze możesz sprawdzić, gdzie dokładnie się ono znajduje. To proste. Wystarczy pobrać na swój telefon naszą dedykowaną do smartwatchy Locon aplikację Bezpieczna Rodzina. Po uruchomieniu usługi, weryfikacja miejsca pobytu dziecka zajmuje zaledwie kilka sekund.

Na ferie zimowe, na wszelki wypadek

Smartwatch GPS dla dziecka Locon Watch Video i zegarek GPS Locon Watch Lite mają wbudowany przycisk SOS. Daje on maluchowi możliwość wezwania rodzica na pomoc – jeśli Twoja pociecha źle się poczuje, ulegnie wypadkowi, czy przydarzy jej się cokolwiek, co sprawi, że będzie się czuć niekomfortowo, będzie mogła Cię o tym natychmiast zawiadomić. Alert z prośbą o pomoc pojawi się na Twoim telefonie w zaledwie kilka sekund.

Top 5 rzeczy na ferie zimowe dla dziecka

Co jeszcze przyda się dziecku w czasie ferii zimowych?

Co jeszcze powinno się znaleźć w walizce naszego dziecka? Na pewno przydadzą się rękawiczki (przynajmniej 2 pary), wygodne buty, czy czapka i szalik. Warto pamiętać też o kilku parach ciepłych skarpet.

Na ferie warto wziąć termos na herbatę, powerbank, ciekawą książkę, gry planszowe, czy latarkę czołową. Wszystkie te rzeczy przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa naszego malucha!

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)