Opieka nad seniorem

Dzień babci i dziadka — najlepsze prezenty

Monitoring zdrowia - teleopieka

Jaki będzie praktyczny prezent z okazji Dnia Babci? Co będzie wspaniałą pamiątką na Dzień Dziadka? Sprawdź nasze pomysły na oryginalne upominki i podaruj swoim najbliższym w dniu ich święta coś naprawdę wyjątkowego!

Prezent na Dzień Babci

Robi najlepszą zupę pomidorową i jak nikt inny potrafi pocieszyć dobrym słowem, kiedy mamy problem. Piecze wspaniały sernik i zawsze ma dla nas czas. Na babcię zawsze można liczyć! 21 stycznia, w dniu jej święta, warto podarować jej wyjątkowy upominek. Na co się zdecydować? Podpowiadamy!

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Wnuczka z babcią w trakcie Dnia Babci

Elegancki prezent dla babci — zestaw porcelany

Podarunek w postaci eleganckiego zestawu filiżanek i talerzyków z okazji dnia babci, będzie doskonałym wyborem dla seniorek, które cenią sobie klasę i szyk. Do zestawu możesz dołączyć ulubione słodkości!

Jeśli Twoja seniorka jest już posiadaczką kolekcji porcelanowej, dobrym pomysłem może okazać się kubek z imieniem babci lub specjalną dedykacją. Codzienna kawa będzie o wiele lepiej smakować!

Książka z dedykacją

Jeśli znasz dobrze gust swojej babci i wiesz, jakiego rodzaju książki najbardziej lubi czytać, możesz podarować jej tytuł, którego nie ma jeszcze w swojej domowej biblioteczce. Specjalna dedykacja od wnuczka/wnuczki przyniesie seniorce niejeden uśmiech i ogromną radość! Będzie to cudowna pamiątka, do której babcia na pewno z chęcią będzie wracać.

Praktyczne prezenty na Dzień Babci

Doskonały prezent? Taki, który na pewno się przyda! Dużą popularnością cieszą się przed dniem babci rzeczy z wyhaftowanym napisem „najlepsza Babcia na świecie”. Z łatwością znajdziesz fartuszek, czy poduszkę z taką dedykacją i ciekawym wzorem, a te rzeczy są przecież niezwykle przydatnymi akcesoriami w codziennym życiu.

Życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Prezent na Dzień Babci — kosmetyki

Twoja babcia lubi o siebie dbać, a wiesz, że skończył się jej ulubiony krem do twarzy lub balsam do ciała? Dobrym pomysłem będzie zakup nowego!

Prezent na Dzień Dziadka

Dziadek to osoba wyjątkowa! Uczy majsterkowania, zawsze ma dla wnuka czas, a jego opowieści nie mogą się równać z żadną książką! Dzień Dziadka obchodzimy 22 stycznie — w tym dniu nie zapomnij więc o odwiedzinach u seniora, lub chociaż o telefonie z życzeniami!

Mężczyzna odbierający od wnuka i syna prezent na Dzień Dziadka

Jakie prezenty uwielbiają dziadkowie?

Nowa skrzynka z narzędziami, kubki termiczne, w których można zabrać ciepłą kawę na ryby lub grzyby, książki o ulubionej tematyce, czy plakat uwielbianej kapeli muzycznej — prezent dla dziadka najlepiej wybrać zgodnie z jego zainteresowaniami!

Prezent dla babci i dziadka — opaski SOS pomagające w codziennym funkcjonowaniu

Dlaczego podarowanie babci i dziadkowi opaski SOS Locon Life lub opaski SOS dla aktywnego seniora Locon Life Plus to dobry pomysł? Ponieważ w ten sposób dbasz o bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i komfort osób, które kochasz. Twoi dziadkowie chcą czuć się zaopiekowani, nawet jeśli głośno o tym nie mówią.

Z całą pewnością najlepszy prezent to taki, który jest praktyczny i codziennie może się przydać. Opaska SOS Locon Life Plus posiada wbudowany wyświetlacz, na którym senior widzi datę, godzinę, ilość zrobionych kroków. Co więcej, może on z urządzenia wykonywać pomiary ciśnienia, tętna, temperatury i saturacji, a wynik zobaczy właśnie na małym ekranie swojej opaski.

Opaska sos dla seniora na dłoni kobiety podarowana w prezencie na Dzień Babci

Opaski SOS dla babci i dziadka, najważniejsze funkcje

Obie opaski SOS dla seniora marki Locon mają wbudowane telefony, dzięki czemu świetne zastępują smartfony. Kontakt z bliską osobą jest naprawdę szybki i bardzo prosty. Co więcej, po zainstalowaniu na swoim telefonie aplikacji Bezpieczna Rodzina, opiekun może zdalnie mierzyć babci i/lub dziadkowi najważniejsze parametry życiowe. Lokalizacja GPS to z kolei funkcja, która gwarantuje informację o dokładnym miejscu, w którym przebywa starsza osoba.

Jeśli chcesz więc podarować seniorom wyjątkowy prezent, a nie możesz zdecydować się na nic konkretnego, opaski SOS świetnie sprawdzą się na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Opaska SOS prezent na Dzień Dziadka

Oryginalny prezent? Wykonaj go własnoręcznie!

Laurki to coś, co dla naszych dziadków często robiliśmy za czasów dzieciństwa. Może własnoręcznie wykonany rysunek ze specjalną dedykacją będzie czymś, co wzruszy i przywoła najpiękniejsze wspomnienia? Możesz również z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka upiec ich ulubione ciasteczka i wręczyć razem z bukietem kwiatów. Wszystko co zrobisz, każdy gest ma znaczenie i jest dla nich znacznie cenniejszy niż myślisz.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich babć i dziadków!