Aplikacja

Aplikacja Alert Rodzinne SOS – powiadomienia które gwarantują bezpieczeństwo

Rozwój nowoczesnych technologii pozwala nam żyć wygodnie i cieszyć się praktycznymi rozwiązaniami, takimi jak chociażby rozmaite aplikacje. Niektóre z nich mają za zadanie umilać nam czas, inne mogą być pomocne w trakcie treningu, gotowania, czy nauki. Warto jednak spojrzeć na temat szerzej i wykorzystywać aplikacje także w słusznej i ważnej sprawie. A taką z pewnością jest bezpieczeństwo nas samych oraz naszych bliskich. Wychodząc naprzeciw wielu potrzebom, Bezpieczna Rodzina stworzyła wyjątkową, darmową usługę Rodzinne S.O.S. Dzięki jednej aplikacji jako rodzic możesz otrzymywać powiadomienia S.O.S. od swojego dziecka, kiedy to znajdzie się w niebezpieczeństwie, czy chronić rodziców i dziadków, by czuli się jeszcze pewniej i bezpieczniej, gdy nie ma w pobliżu nikogo, kto mógłby udzielić im ewentualnej pomocy. Z naszą usługą masz pewność, że alert z ważną informacją pojawi się na Twoim telefonie już w kilka sekund.

"młody

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Alert, który może uratować zdrowie i życie

Powiadomienia wysłane z telefonu na telefon mogą dzisiaj nawet ratować zdrowie i życie. Sygnał SOS jako alert przychodzący na smartfon to innowacyjne rozwiązanie, z którego z całą pewnością warto skorzystać, kiedy znajdziemy się w niecodziennej sytuacji. Powiadomienia SOS to jednak nie wszystko. Na telefon rodzica, czy opiekuna przychodzi także informacja o dokładnej lokalizacji osoby, która potrzebuje pomocy. O tym, co to jest GPS i kiedy się przydaje, dowiesz się z naszego artykułu zamieszczonego na blogu Bezpiecznej Rodziny. Niemniej precyzyjnie określone miejsce pobytu krewnego, znacznie ułatwi dotarcie do niego i udzielenie mu niezbędnego wsparcia. Szybka lokalizacja bliskich to temat bardzo złożony, warto jednak poświęcić chwilę na nasz artykuł i przekonać się, jak przydatna jest ona w wielu kwestiach.

Sygnał SOS, czyli jak powiadomić bliskich o tym, że dzieje się coś niepokojącego

Rodzinne S.O.S. to bezpłatna aplikacja, którą należy pobrać na telefon. Usługa umożliwia szybkie wysłanie powiadomienia w razie jakiejkolwiek niebezpiecznej sytuacji. Opiekun, który otrzymuje alert od bliskiego, automatycznie poznaje także jego precyzyjną lokalizację. Sygnał SOS nie tylko umożliwia szybką reakcję. Daje czas niezbędny na wezwanie odpowiednich służb. Ponieważ korzystamy z precyzyjnych źródeł lokalizacyjnych, takich jak GPS, GSM i Wi-Fi wiesz, że zawsze trafisz dokładnie tam, gdzie powinieneś. Rodzinne S.O.S. to aplikacja, która daje także możliwość przesyłania sobie komunikatów, czy dzielenie się zdjęciami i filmami.

Szybkie powiadomienia, kiedy dziecku dzieje się krzywda 

Jeżeli jesteś rodzicem, na pewno Twoim priorytetem jest bezpieczeństwo Twojego dziecka. Wybierając aplikację Rodzinne S.O.S, w swoim telefonie z łatwością wyznaczysz indywidualne strefy bezpieczeństwa, takie jak dom, szkoła, czy basen. O przyjściu w dane miejsce, lub o jego opuszczeniu, zostaniesz powiadomiony natychmiast na swój telefon. Tego typu alert uspokoi Cię, że Twój syn lub córka cali i zdrowi dotarli po lekcjach do domu, lub bezpiecznie trafili na dodatkowe zajęcia. Twoja pociecha może wysłać Ci sygnał SOS także w sytuacji, kiedy jest ofiarą stalkingu w szkole, a nagrany automatycznie film z pewnością posłuży jako dowód w sprawie nękania.

Bezpieczna Rodzina, czyli natychmiastowy alert o zagrożeniu

Rodzinne S.O.S. to nie wszystko. Nasza platforma oferuje znacznie więcej, jeżeli chodzi o ochronę osób i mienia. Dostępne w naszym sklepie urządzenia, takie jak smartwatche dziecięce Locon Watch LiteLocon Watch Video, Zegarek z GPS dla osoby starszej, Opaska z SOS dla seniora Locon Lifeopaska Locon Life Pluslokalizator dla psa Locon Dog i GPS dla kota Locon Cat, mini GPS, lokalizatory samochodowe, czy narzędzia do monitoringu to pewność, że wszystko, co dla Ciebie cenne, zawsze masz na oku. Są one kompatybilne z aplikacją Bezpieczna Rodzina. Wystarczy, że zajrzysz w swój telefon komórkowy, by cieszyć się precyzyjną lokalizacją i dzwonić na inteligentne zegarki. Wiesz, że w porę otrzymasz powiadomienia SOS, uruchomisz nasłuch, czy ustawisz strefy bezpieczeństwa.

Alert już w 3 sekundy na Twoim telefonie

Aplikacja Rodzinne S.O.S. to gwarancja, że alert z informacją o tym, że bliski potrzebuje pomocy, otrzymasz już po 3 sekundach. Dzięki temu, że od lat specjalizujemy się w rozwiązaniach związanych z bezpieczeństwem, spektrum naszego działania jest naprawdę szerokie. Bezpieczna Rodzina to nie tylko powiadomienia o zagrożeniu. Wybierając nasze usługi masz pewność, że chronisz wszystko kompleksowo.

Twoja Bezpieczna Rodzina, to Twój spokój

Sygnał SOS, powiadomienia o opuszczeniu strefy, dokładna lokalizacja i inne przydatne funkcje. To gwarantuje aplikacja Rodzinne S.O.S. Chcesz mieć pewność, że Twojemu dziecku nic nie grozi? Potrzebujesz wiedzieć, jak miewa się Twój rodzic, dziadek lub babcia? Jeżeli chcesz poznać więcej sposobów na to, jak wspomóc seniora w czasie jego emerytury, przeczytaj koniecznie nasz artykuł, tymczasem pobierz aplikację Rodzinne S.O.S, by szybko i wygodnie chronić ważne dla Ciebie osoby.

Monitorowanie aktywności dziecka – dlaczego warto?

Jak już wiesz, aplikacja pozwala na poznanie lokalizacji dziecka w czasie rzeczywistym 24/7. Możliwość tego typu nienachalnej i dyskretnej kontroli rodzicielskiej sprzyja polepszeniu relacji na linii rodzic-dziecko i pozwala kilkulatkowi rozwijać skrzydła samodzielności. Automatyczne powiadomienia o powrocie i opuszczeniu danej strefy, kontrola nieodpowiednich treści na telefonie dziecka, łatwość obsługi, to wszystko ma realny wpływ na bezpieczeństwo Twojej pociechy!

Aplikacja umożliwia korzystanie z szeregu przydatnych funkcji. Możesz monitorować aktywność dzieci w sieciach społecznościowych i sprawdzać, jak często maluch używa innych, wybranych aplikacji. Dzisiaj dostęp do mediów społecznościowych może mieć każdy – a nie ukrywajmy, nie jest to do końca bezpieczne miejsce dla bezbronnego kilkulatka.

Chcesz wiedzieć, jakie są aktywności online Twojego dziecka? Chcesz otrzymywać powiadomienia i mieć wgląd do tego, jakie strony internetowe przegląda Twoje dziecko oraz ile czasu spędza w mediach społecznościowych? Sprawdź wszystkie usługi od Bezpiecznej Rodziny!