Aplikacja

Usługa Bezpieczny Senior w aplikacji Bezpieczna Rodzina – nieoceniona pomoc dla babci i dziadka

usluga-teleopieki-bezpieczna-rodzina

Społeczeństwo coraz szybciej się starzeje. Jak wynika z danych GUS w Polsce na 100 młodych ludzi przypada 112 seniorów. Jednak dzisiejsi seniorzy różnią się od tych sprzed kilkunastu lat, którzy nie byli aż tak biegli w obsłudze technologii. Aktualnie samodzielni seniorzy latają samolotami, podróżują w najdalsze zakątki świata, rozwijają swoje pasje, a także uczęszczają na zajęcia do Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Mimo to, czasem potrzebują naszej opieki i wsparcia. Jaka będzie najlepsza pomoc dla babci we wspieraniu jej pasji? Usługa Bezpieczny Senior w aplikacji Bezpieczna Rodzina ma na to sposób!

W sklepie znajdziesz wygodne, praktyczne i łatwe w obsłudze urządzenia, które pomogą Ci jeszcze lepiej zająć się bliskimi Ci osobami w podeszłym wieku. Do tego intuicyjna aplikacja z usługą Bezpieczny Senior, która po zainstalowaniu na Twoim telefonie, nie tylko zawsze wskaże Ci dokładne miejsce pobytu seniora, ale przede wszystkim umożliwi Ci z nim stały i bezproblemowy kontakt.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Jeżeli dodamy do tego opcję wysłania powiadomienia SOS, uzyskujemy solidny sposób na ochronę i pomoc babci i dziadkowi w każdej, nawet niespodziewanej sytuacji.

Usługa Bezpieczny Senior – pomoc dla babci i dziadka

Wielu czterdziestolatków wyobraża sobie, że ich rodzice na emeryturze będą prowadzić spokojny tryb życia. Uważają, że będą oni spędzać czas w ogródku, wykonując prace domowe lub opiekując się wnukami. Jednak te wyobrażenia są odmienne od tego jakie plany mają seniorzy. Współcześni dziadkowie to ludzie zadowoleni z życia, wierzący we własne siły, ciekawi świata i ludzi, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

Pomimo braku obowiązków zawodowych dzisiejszy senior nie staje się bierny, a wręcz przeciwnie odkrywa nowe pasje. Często aktywnie uprawia sport, ćwiczy własne ciało oraz umysł. Jak pogodzić te dwa wyobrażenia o przyszłości, tak aby nie martwić się o bezpieczeństwo starszych rodziców?

Rozwiązaniem tego problemu będzie usługa Bezpieczny Senior, która składa się z lokalizatora GPS i aplikacji na telefon w języku polskim. Do wyboru są dwa urządzenia – opaska dla seniora z czujnikiem upadku i pulsometrem Locon Life Plus i Locon Life – dla samodzielnego i aktywnego seniora oraz dla starszych osób potrzebujących opieki.

W zależności od tego, jak Twoi rodzice lub dziadkowie biegle posługują się nowymi technologiami oraz w jakim stanie zdrowia są, dobierzesz dla nich odpowiedni produkt. Zegarki z usługą Bezpieczny Senior, oprócz funkcjonalności, są również eleganckie więc z pewnością przypadną im do gustu.

 

Usługa Bezpieczny Senior – zegarek dla aktywnego dziadka

Jeśli Twoi dziadkowie lubią podróże i przygody, a Ty zawsze wtedy martwisz się o ich bezpieczeństwo warto podarować im w prezencie opaskę GPS z usługą Bezpieczny Senior. Urządzenia LocoLife Plus nie tylko wskazują godzinę, ale także pełnią funkcję telefonu, który dziadkowie zawsze będą mieli pod ręką. Posiadają czujnik upadku i pulsometr.

Najważniejsze parametry starsza osoba może zmierzyć samodzielnie, ale opiekun może to zrobić także przez aplikację. Dzięki zainstalowanej karcie SIM mogą wykonywać i odbierać połączenia głosowe od dziesięciu zapisanych numerów telefonów. Funkcja lokalizacji pozwoli nam sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się nasz najbliższy, dzięki czemu nie będziemy się już od niego martwić.

W aplikacji jest możliwość samodzielnego ustawienia stref bezpieczeństwa, czyli miejsc, w których senior najczęściej przebywa. Może to być na przykład dom, przychodnia oraz Klub Seniora. Po opuszczeniu i przybyciu do tego miejsca przez dziadków otrzymasz specjalne powiadomienie. Dzięki temu będziesz spokojniejszy o ich bezpieczeństwo. Ponadto historia miejsc i tras pozwoli Ci sprawdzić, gdzie w danym momencie przebywał senior.

Ponadto usługa Bezpieczny Senior oferuje wysłanie sygnału SOS – jeśli senior źle się poczuje lub znajdzie się w sytuacji zagrożenia może wysłać do Ciebie wiadomość alarmową.

Usługa Bezpieczny Senior – opaska dla seniora potrzebującego opieki

Usługa Bezpieczny Senior to niezastąpiona pomoc dla babci, która wymaga naszego częstszego nadzoru. Wiele starszych osób mimo choroby chce pozostać niezależne, dlatego jeśli martwi nas bezpieczeństwo rodziców lub dziadków, powinniśmy podarować im zegarek z lokalizacją GPS. Urządzenie LocoLife skierowane jest do seniorów, którzy nie są aż tak bardzo biegli w najnowszych technologiach.

Z obsługą opaski SOS poradzi sobie każdy, dzięki prostej budowie. Urządzenie składa się z dwóch dużych przycisków służących do wysyłania alarmowych wiadomości oraz odbierania połączeń. W sytuacji, gdy Twój bliski źle się poczuje lub będzie groziło mu jakieś niebezpieczeństwo, lub po prostu będzie potrzebował natychmiast się z Tobą skontaktować, wystarczy, że użyje czerwonego guzika SOS, a Ty natychmiast otrzymasz wiadomość na swój telefon. Opaska zawiera również funkcję lokalizowania, wskaże Ci miejsce pobytu starszej osoby.

Usługa Bezpieczny Senior to niezawodna pomoc dla babci i dziadka w każdej sytuacji.

Pomoc dla babci – wsparcie oraz troska o bezpieczeństwo

Mimo, że zmienia się styl życia współczesnych seniorów to niezmienna pozostaje troska o ich bezpieczeństwo. Tak jak kiedyś oni opiekowali się nami i wspierali w naszych pasjach, prowadzali do szkoły, na basen, czy chodzili na spacery, tak teraz my możemy się im odwdzięczyć za te wszystkie lata troski. Świadomość tego, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji będzie formą podziękowań i troski o naszych najbliższych. Usługa Bezpieczny Senior została stworzona, aby nieść pomoc dla babci i dziadka.