Aplikacja

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – TOP 5 najważniejszych korzyści

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – TOP 5 najważniejszych korzyści

A gdyby tak móc stale mieć pod opieką swoich najbliższych i bez względu na dzielącą nas odległość być dla nich wsparciem… Czy nie wspaniale byłoby mieć pewność, że ci, których kochamy są bezpieczni, a w razie problemu mogą natychmiast prosić nas o pomoc? Dzięki nowoczesnym technologiom jest to możliwe! Co więcej, oprócz zdalnej opieki nad członkami naszej rodziny, możemy też jednocześnie dbać o bezpieczeństwo naszego zwierzaka, domu, auta, czy cennych rzeczy, a wszystko to w jednej usłudze.

Aplikacja na telefon

Aplikacja Bezpieczna Rodzina dostępna zarówno na urządzenia z Androidem i systemem iOS to dzisiaj gwarancja i pewność, że wszyscy, których nieustannie pragniemy otaczać troską, nawet mimo dzielącej nas odległości, zawsze są blisko. Poznaj 5 głównych korzyści aplikacji Bezpieczna Rodzina i przekonaj się jak wygodna i bezproblemowa może być zdalna opieka.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

"Młodzi

W trosce o to, co dla Ciebie ważne

Jeśli często martwisz się o swoich najbliższych — dzieci, rodziców, dziadków, czy inne ważne dla Ciebie osoby i brak kontaktu z ich strony zawsze wywołuje w Tobie niepokój lub chcesz mieć na oku swój dom i cenne przedmioty takie jak chociażby torba z laptopem, czy bagaż, idealnym rozwiązaniem będzie aplikacja umożliwiająca lokalizowanie.

Tego typu usługi stają się dzisiaj coraz popularniejsze, warto jednak wybrać taką, która w pełni zaspokoi wszystkie nasze potrzeby. Powinna być ona funkcjonalna, łatwa w obsłudze i bardzo intuicyjna. Dobrze, kiedy jest zawsze pod ręką i pozwala szybko ocenić zarówno to, czy nasi bliscy są bezpieczni, jak i to, czy w domu pod naszą nieobecność nie dzieje się nic złego. Taka właśnie jest aplikacja Bezpieczna Rodzina.

5 powodów, dla których warto korzystać z aplikacji Bezpieczna Rodzina

Jeśli bezpieczeństwo Twoich najbliższych jest dla Ciebie priorytetem i zależy Ci na tym, aby Ci, których kochasz czuli się komfortowo wiedząc, że zawsze mogą na Ciebie liczyć — nasza aplikacja jest dla Ciebie. Powodów, dla których warto z niej korzystać jest naprawdę wiele — poniżej znajdziesz 5 najważniejszych argumentów.

1 Precyzyjna lokalizacja

Aplikacja Bezpieczna Rodzina działa z urządzeniami dostępnymi na naszej platformie. Wśród nich znajdziesz m.in. Smartwatch z GPS dla dzieci Locon Watch LiteOpaskę SOS. dla seniora z funkcją lokalizowania, nadajnik GPS do auta, czy lokalizator dla psa lub GPS dla kota. Kiedy zdecydujesz się podarować swoim bliskim któreś z tych narzędzi, a sam pobierzesz usługę na swój telefon, po uruchomieniu aplikacji, na mapie, będziesz mógł w kilka sekund przekonać się, gdzie przebywa członek Twojej rodziny.

Precyzyjną lokalizację tych, których kochasz, zapewniają aż 4 technologie: GPS, GSM, Wi-Fi i BTS. Bez względu na to, czy Twoje dziecko, rodzic, babcia, czy dziadek będą na przestrzeni otwartej, czy zamkniętej — poznasz aktualne miejsce ich pobytu. Nawet, kiedy będziesz daleko, z łatwością upewnisz się, czy Twoja pociecha jest w domu, czy w szkole. Ustalisz, czy senior nie zapomniał o wizycie lekarskiej, lub czy bezpiecznie odpoczywa w swoim mieszkaniu. Zyskujesz spokój, bo wiesz, że Twoi bliscy są bezpieczni. Lokalizujesz zawsze, kiedy jest taka potrzeba.

2 Najważniejsze powiadomienia

W aplikacji Bezpieczna Rodzina wyznaczysz własne strefy bezpieczeństwa. Jeśli Twój bliski, który korzysta z danego urządzenia pojawi się w danym miejscu, lub je opuści, natychmiast dowiesz się o tym dzięki powiadomieniu, które odbierzesz na swoim telefonie komórkowym. Bez konieczności dzwonienia dowiesz się, czy Twoje dziecko dotarło do szkoły, lub czy senior bezpiecznie wrócił ze spaceru do domu.

Jeśli przypniesz lokalizator swojemu psu, a ten znowu przejdzie na posesję sąsiadów — również natychmiast otrzymasz wiadomość. To jednak nie wszystko. Nasze urządzenia wyposażone są w przyciski SOS. Wystarczy, że w momencie, w którym Twój bliski źle się poczuje, ulegnie wypadkowi, lub przydarzy mu się cokolwiek niespodziewanego, naciśnie i przytrzyma jeden guzik, a wiadomość z prośbą pomocy i aktualną lokalizacją członka Twojej rodziny natychmiast pojawi się na Twoim telefonie.

Urządzenie z aplikacją to doskonały sposób na zabezpieczenie tych, których kochasz. Twoi bliscy wiedzą, że zawsze mogą na Ciebie liczyć!

3 Bezpieczeństwo danych i polskie serwery

Wybierając aplikację Bezpieczna Rodzina wiesz, że Twoje dane są w pełni bezpieczne i żadne niepowołane osoby nie mają do nich dostępu. Wszystkie informacje przechowywane są wyłącznie na polskich serwerach i są pod stałą ochroną. Dlaczego to tak ważne? Kiedy korzystasz z aplikacji niewiadomego pochodzenia, Twoje dane mogą być przechowywane na serwerach na całym świecie, a co za tym idzie — nigdy nie wiesz, kto może mieć do nich dostęp!

4 Ochrona całej rodziny w jednej usłudze

Kiedy korzystasz z aplikacji Bezpieczna Rodzina, chronisz wszystkich swoich bliskich w jednej usłudze. Warto zaznaczyć, że w jedynej takiej usłudze i aplikacji w Polsce. Ponieważ specjalizujemy się w aplikacjach związanych z bezpieczeństwem i cały czas ulepszamy oraz dodajemy nowe funkcjonalności do naszych usług, masz pewność, że w Twoje ręce trafia w pełni profesjonalna technologia.

5 Wiarygodność

W ciągu 15 lat naszej pracy zaufało nam już ponad 1 Milion Klientów! Dzięki aplikacji Bezpieczna Rodzina setki tysięcy osób chronią dzisiaj tych, którzy są dla nich ważni, a także mają pełną kontrolę nad swoimi cennymi przedmiotami. Nasza wiarygodność to także fakt, że jako jedyni współpracujemy ze wszystkimi największymi operatorami sieci komórkowych w Polsce, takimi jak Orange, Play, Plus i T-Mobile. Naszymi partnerami są tak znamienite marki jak PZU, PGE, czy BNP Paribas — Bezpieczna Rodzina to więc pewność, że wybierasz w pełni profesjonalną i wiarygodną usługę.

 

Aplikacja Bezpieczna Rodzina — rozwój jest dla nas ważny

Zależy nam, aby wszyscy korzystający z usług Bezpiecznej Rodziny mogli cieszyć się komfortem, wygodą, spokojem i bezpieczeństwem o to, co jest dla nich najważniejsze. Dlatego nieustannie pracujemy nad nowymi udogodnieniami i funkcjonalnościami w naszej aplikacji.

W ostatnim czasie w znacznym stopniu ulepszyliśmy jakość lokalizacji, poprawiliśmy działanie baterii i dodaliśmy alerty, które przychodząc na telefon opiekuna informują go o tym, że urządzenie jego bliskiego należy podłączyć do prądu. Już nie tylko sam sprzęt da znać, kiedy poziom jego naładowania spadnie do kilkunastu procent. Dla pewności i bezpieczeństwa Twoich bliskich — Ty także otrzymasz taką informację.

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Aplikacja Bezpieczna Rodzina to także pewność, że w razie potrzeby, szybo uzyskasz wsparcie naszych ekspertów. W przypadku jakichkolwiek niejasności, możesz na nas liczyć! Wymiana wadliwego sprzętu na nowy również nie stanowi żadnego problemu. Naszą misją jest dawanie poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Pragniemy, aby proponowane przez nas rozwiązania pomogły Ci jeszcze lepiej troszczyć się o tych, których kochasz.

Aplikację Bezpieczna Rodzina do lokalizacji w czasie rzeczywistym pobierzesz na telefony z systemami iOS oraz Android.

Odwiedź sklep Bezpieczna Rodzina i sprawdź wszystkie nasze usługi i produkty!