Aplikacja

Subskrypcja w Bezpiecznej Rodzinie — TOP 5 najważniejszych korzyści

Bezpieczna Rodzina to nowoczesna i profesjonalna, w pełni polska aplikacja, dzięki której ochrona całej rodziny i wszystkich cennych rzeczy możliwa jest w jednej usłudze. Bezpieczeństwo danych, wiarygodność, szybka i precyzyjna lokalizacja, czy opcja natychmiastowego wezwania pomocy dzięki SOS, telefoniczne wsparcie ekspertów — naszym inteligentnym rozwiązaniom zaufało już 1 Milion Klientów! Aby w pełni móc cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami naszych urządzeń, troszczyć się o bliskich i cenne przedmioty, należy do usługi wybrać jedną z czterech dostępnych subskrypcji.

 

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Czym jest subskrypcja w Bezpiecznej Rodzinie?

Urządzenia marki Locon działają z autorską, polską aplikacją Bezpieczna Rodzina, którą można pobrać za darmo zarówno z AppStore, jak i z Google Play. Należy jednak pamiętać, że aby móc wygodnie korzystać ze wszystkich naszych rozwiązań, wybierając nasze smartwatche GPS dla dzieci, opaski SOS dla seniorów, czy lokalizatory GPS dla zwierzaków, do każdego z urządzeń należy wybrać subskrypcję.

Jak działa usługa Bezpieczna Rodzina?

URZĄDZENIE + SUBSKRYPCJA = DZIAŁAJĄCA USŁUGA

Do urządzeń marki Locon dostępne są 4 subskrypcje:

  • Jednorazowa, z dostępem na 1 miesiąc.
  • CYKLICZNA — zyskujesz dostęp do wszystkich funkcjonalności na 1 miesiąc.
  • ZŁOTA — korzystasz z usługi przez 6 miesięcy.
  • PLATYNOWA (dawniej Diamentowa) — cieszysz się bezpieczeństwem i ochroną bliskich aż przez 12 miesięcy.

Wybierając subskrypcję Cykliczną, nie podpisujesz żadnej umowy. Zyskujesz nielimitowany dostęp do wszystkich funkcji i możesz zrezygnować z usługi w dowolnym momencie.

Decydując się na subskrypcję Złotą, także nie podpisujesz żadnej umowy, a z funkcjonalności usługi i urządzenia korzystasz bez limitu przez 6 miesięcy.

Najkorzystniejszym wyborem jest subskrypcja Platynowa. Tutaj również nie ma mowy o podpisywaniu umowy, a ze wszystkich oferowanych przez nas udogodnień korzystasz przez aż 12 miesięcy i to w najkorzystniejszej cenie.

Po więcej informacji o subskrypcjach dostępnych w Bezpiecznej Rodzinie, zapraszamy na naszą stronę internetową.

Po co mi subskrypcja w Bezpiecznej Rodzinie?

Subskrypcja w Bezpiecznej Rodzinie pozwoli Ci na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności naszych urządzeń, takich jak smartwatch GPS dla dziecka, opaska SOS dla seniora, inteligentny zegarek dla starszej osoby, lokalizator dla psa, GPS dla kota, czy nadajnik GPS do auta.

Zalety pakietu Bezpieczna Rodzina — TOP 5

Pakiet Bezpieczna Rodzina to szereg korzyści i spokój o bliskich. To pewność, że w każdej chwili możesz pełnić zdalną ochronę nad seniorem, cieszyć się dyskretną kontrolą rodzicielską z dowolnego miejsca, chronić swoje auto, dobytek, czy sprawdzać, co dzieje się z Twoim ukochanym zwierzakiem. Jakie są najważniejsze cechy naszego pakietu?

1. Dedykowana polska aplikacja

Aplikacja Bezpieczna Rodzina daje Ci możliwość ochrony tego, co dla Ciebie najcenniejsze z poziomu jednej usługi. Wszystkie informacje masz zawsze pod ręką — w swoim telefonie komórkowym. W pełni polska aplikacja to bezpieczeństwo danych i pewność, że nie dostaną się one w niepowołane ręce.

2. Nielimitowane minuty na rozmowy

Telefon komórkowy może dzisiaj z łatwością zostać zastąpiony przez inteligentny smartwatch, który podarujemy naszemu dziecku, rodzicom lub dziadkom. Aby inteligentny zegarek mógł dzwonić, musi mieć zainstalowaną kartę SIM i posiadać minuty do wykorzystania na połączenia wychodzące. My to gwarantujemy!

Twój bliski otrzymuje nielimitowany dostęp do połączeń wychodzących z urządzenia.

Z dostępnych minut korzysta także funkcja nasłuchu, którą z łatwością uruchomisz z poziomu aplikacji Bezpieczna Rodzina, aby upewnić się, że mimo braku kontaktu ze strony bliskiego, nie dzieje się nic niepokojącego.

Rodzinne zdjęcie

 

3. Lokalizacja w czasie rzeczywistym i historia lokalizacji

Pakiet Bezpieczna Rodzina to także możliwość natychmiastowej lokalizacji i dostęp do historii lokalizacji naszego bliskiego. Bez trudu sprawdzisz, czy Twój kilkulatek kilka dni temu faktycznie był w szkole lub na dodatkowych zajęciach. Upewnisz się, czy senior odbył wizytę lekarską, a nawet dowiesz się, czy Twój pies w zeszłym tygodniu faktycznie kolejny raz nie odwiedził działki sąsiadów. Masz pewność, że wszystkie informacje zawsze są w zasięgu Twojej ręki.

4. Nielimitowane powiadomienia

Subskrypcja Bezpiecznej Rodziny to także nielimitowane powiadomienia SOS, SMS i e-mail — jeśli ktoś z Twoich bliskich będzie potrzebował Twojej natychmiastowej pomocy, od razu się o tym dowiesz! Na Twoim telefonie pojawi się nie tylko alert, ale także aktualna lokalizacja osoby, która potrzebować będzie wsparcia. Natychmiast masz więc cenne informacje o tym, gdzie znajduje się Twoje dziecko, czy senior.

5. Wsparcie ekspertów i wymiana urządzenia na nowe

Kiedy korzystasz z subskrypcji Bezpieczna Rodzina, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Telefoniczne wsparcie ekspertów to pewność, że wszelkie Twoje wątpliwości natychmiast zostaną rozwiązane. Możesz także liczyć na natychmiastową wymianę sprzętu na nowy.

Twoje dane w aplikacji są bezpieczne

Nasza aplikacja to polska usługa, a wszystkie dane dotyczące osób z niej korzystających przechowywane są na polskich serwerach. Bezpieczną Rodzinę możesz pobrać na telefon z systemem iOS lub Android. Możesz z niej korzystać z dowolnego miejsca, potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu np. z Wi-Fi.