Aplikacja

Funkcja Odbiór dziecka w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Aplikacja Bezpieczna Rodzina to wielofunkcyjna usługa, w której masz dostęp do najważniejszych informacji o tym, gdzie w danej chwili jest Twój syn lub córka, czy możliwość zaznaczenia indywidualnych stref bezpieczeństwa, takich jak szkoła, dom, lub plac zabaw. Kolejną wygodną funkcją, z której warto korzystać, jest  „Odbiór dziecka” — zobacz, kiedy może przydać się tego typu udogodnienie! 

Funkcja odbiór dziecka w aplikacji Bezpieczna Rodzina, czyli dwoje dzieci radośnie wychodzących ze szkoły

„Odbiór dziecka” — sprawdź, jak korzystać z funkcji

Jeśli Twoje dziecko po skończonych zajęciach w szkole lubi spędzać czas na placu zabaw, lub często wybiera się w odwiedziny do swoich przyjaciół, a ma na swoim nadgarstku smartwatch GPS od Bezpiecznej Rodziny, nie musisz się o nic martwić — zarówno aktualną, jak i historyczną lokalizację malucha sprawdzisz na swoim telefonie.

 

Co istotne, w aplikacji Bezpieczna Rodzina lokalizacją swojej pociechy możesz podzielić się także z drugim rodzicem, dziadkami, czy innym opiekunem, którego poprosisz o odbiór kilkulatka od przyjaciół. Wystarczy wysłać wygenerowany link!

Wygoda i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Informację z lokalizacją swojego syna lub córki możesz wysłać do osoby, która nie ma na swoim telefonie zainstalowanej aplikacji Bezpieczna Rodzina. Wystarczy, że odbiorca wiadomości kliknie w link, a miejsce pobytu malucha natychmiast wyświetli się na jego telefonie komórkowym.

Kilkuletnia dziewczynka ze szkolnym plecakiem, trzymająca za rękę młodą kobietę w letni dzień oraz smartwatch GPS dla dziecka Locon Watch Video

Dzięki tej funkcji masz nie tylko spokojną głowę, ale i więcej czasu dla siebie!