Aplikacja

Funkcja Odbiór dziecka w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Dziewczynka wychodząca ze szkoły

Aplikacja Bezpieczna Rodzina to wielofunkcyjna usługa, w której masz dostęp do najważniejszych informacji o tym, gdzie w danej chwili jest Twój syn lub córka. Możesz zaznaczyć indywidualne strefy bezpieczeństwa, takie jak szkoła, dom, lub plac zabaw. Kolejną wygodną funkcją, z której warto korzystać, jest  „Odbiór dziecka”. Zobacz, kiedy może przydać się tego typu udogodnienie! 

Aplikacja i funkcja „Odbiór dziecka” — sprawdź, jak korzystać z funkcji

Twoje dziecko po skończonych zajęciach w szkole lubi spędzać czas na placu zabaw? Często wybiera się w odwiedziny do swoich przyjaciół? Jeśli ma na swoim nadgarstku smartwatch GPS od Bezpiecznej Rodziny, nie musisz się o nic martwić. Zarówno aktualną, jak i historyczną lokalizację malucha sprawdzisz na swoim telefonie.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Co istotne, w aplikacji Bezpieczna Rodzina lokalizacją swojej pociechy możesz podzielić się także z drugim rodzicem, dziadkami, czy innym opiekunem, którego poprosisz o odbiór kilkulatka od przyjaciół. Wystarczy wysłać wygenerowany link!

Wygoda i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Informację z lokalizacją swojego syna lub córki możesz wysłać do osoby, która nie ma na swoim telefonie zainstalowanej aplikacji Bezpieczna Rodzina. Wystarczy, że odbiorca wiadomości kliknie w link, a miejsce pobytu malucha natychmiast wyświetli się na jego telefonie komórkowym.

Funkcja odbioru dziecka w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Dzięki tej funkcji masz nie tylko spokojną głowę, ale i więcej czasu dla siebie!