Aplikacja

Pełny monitoring zdrowia seniora w nowej wersji aplikacji Bezpieczna Rodzina

Pełny monitoring zdrowia seniora w nowej wersji aplikacji Bezpieczna Rodzina

Na wszystkich użytkowników aplikacji Bezpieczna Rodzina, którzy troszczą się o swoich seniorów z opaskami SOS Locon Life i Locon Life Plus, czeka prawdziwa rewolucja!

W nowej wersji naszej aplikacji znajdziesz jeszcze więcej przydatnych funkcji, które codziennie pomogą Ci zdalnie opiekować się starszymi rodzicami, dziadkami, czy innymi bliskimi. Sprawdź szczegóły!

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Zdalne wykonywanie pomiarów i kalibracja dla opasek SOS Locon Life oraz Locon Life Plus

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich seniorów korzystających z naszych opasek, już teraz, w nowej wersji aplikacji, Ty, jako opiekun:

  • możesz wykonać kalibrację ciśnieniomierza dla obu naszych opasek SOS — dzięki temu pomiary będą jeszcze dokładniejsze!
  • masz dostęp do historii pomiarów ciśnienia Twojego bliskiego — możesz porównywać wyniki i pilnować, czy z członkiem Twojej rodziny nie dzieje się coś niepokojącego;
  • z poziomu aplikacji w każdej chwili możesz wykonać zdalny pomiar temperatury i saturacji* seniora. To szczególnie ważne, kiedy Twój bliski jest przeziębiony i chcesz na bieżąco kontrolować jego stan zdrowia;
  • zmienisz poziom czułości w czujniku upadku, lub całkowicie go wyłączysz;
  • możesz ustawić alerty o wysokim lub niskim ciśnieniu i pulsie i w ten sposób bez konieczności zaglądania w telefon, być informowanym o niepokojących wynikach seniora.

 

*zdalny pomiar saturacji i temperatury możliwy jest dla opasek Locon Life Plus zakupionych po 17.11.2021

Jeszcze większa troska o zdrowie Twoich bliskich

Nowe funkcje w aplikacji Bezpieczna Rodzina gwarantują Ci spokój o zdrowie i komfort rodziców, dziadków, czy wszystkich osób, o których chcesz się troszczyć. Pamiętaj! Dla swojego seniora jesteś całym światem. I chociaż starsza osoba może nie mówić o tym głośno, potrzebuje Twojej pomocy i opieki, by codziennie móc czuć się bezpiecznie.

Pełny monitoring zdrowia seniora w nowej wersji aplikacji Bezpieczna Rodzina, kiedy przydają się nowe funkcje?

Pęd życia codziennego niestety nie zawsze pozwala nam na taką opiekę nad naszymi najbliższymi, jaką chcielibyśmy im dać. Bezpieczna Rodzina pomoże Ci być blisko Twoich rodziców i dziadków, chociaż dzielić was będzie odległość. Opaska SOS z pomiarem pulsu i czujnikiem upadku oraz zdalna ochrona z poziomu aplikacji to nie tylko bezpieczne wyjście w wyjątkowych sytuacjach. To codzienna pewność o spokój i zachowanie wszelkich środków ostrożności, zwłaszcza w przypadku seniorów przewlekle chorych.

Bezpieczna Rodzina na wyciągnięcie ręki

W polskiej aplikacji Bezpieczna Rodzina widzisz, gdzie jest starsza osoba. To szczególnie ważne w przypadku seniorów chorych na demencję. W usłudze masz dostęp także do danych związanych z monitoringiem zdrowia. Ponieważ współpracujemy z różnymi organizacjami, możesz sprawdzić, czy na terenie gminy, w której mieszkasz, Twój bliski może otrzymać taką opaskę.