Aplikacja

Historia lokalizacji w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Czy wiesz, że funkcja historii lokalizacji, którą znajdziesz w aplikacji Bezpieczna Rodzina może pomóc Ci w ustaleniu, czy Twoje dziecko nie wagaruje, czy Twój rodzic na pewno był na wizycie lekarskiej, lub, czy Twój pies faktycznie przeszedł kilka dni wcześniej na posesję sąsiadów? Sprawdź jak to działa!

Jak działa funkcja historii lokalizacji w aplikacji Bezpieczna Rodzina?

Jeśli zdecydowałeś się wspierać samodzielność swojej pociechy i podarowałeś dziecku jeden z naszych smartwatchy GPS Locon Watch, oprócz dostępu do aktualnego miejsca pobytu malucha, nasłuchu otoczenia, czy możliwości stałego kontaktu z kilkulatkiem, możesz korzystać także z funkcji historii lokalizacji.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

 

Kiedy Twoje dziecko, ucząc się samodzielności, wraca już samodzielnie ze szkoły do domu, możesz być z niego naprawdę dumny! Nigdy nie wiadomo jednak, czy przez chwilową nieuwagę nie zgubi książki, zeszytu, czy klucza do domu. W takiej sytuacji funkcja historii lokalizacji jest naprawdę nieoceniona!

Kiedy Twój syn lub córka zorientują się, że z kieszeni lub z plecaka wypadła im dana rzecz i poproszą Cię o pomoc w jej odnalezieniu, wystarczy, że uruchomisz aplikację Bezpieczna Rodzina na swoim telefonie. W kilka chwil bez problemu odtworzysz całą trasę, którą poruszało się Twoje dziecko, co zdecydowanie ułatwi odnalezienie zgubionego przedmiotu.

Z Bezpieczną Rodziną Ty i Twoja pociecha macie superMOC!