Aplikacja

Jak działa lokalizacja w aplikacji Bezpieczna Rodzina?

Rodzina spacerująca z psem

Czekasz na swoje dziecko pod szkołą i chociaż od dzwonka zwiastującego koniec zajęć minęło już trochę czasu, Twoja pociecha się nie pojawia. Zaczynasz się denerwować, bo w żaden sposób nie możesz skontaktować się z synem lub córką. A wystarczy tak niewiele, aby oszczędzić sobie nerwów — wystarczy smartwatch GPS dla malucha i aplikacja Bezpieczna Rodzina na Twoim telefonie!

Precyzyjna lokalizacja w aplikacji — jak to działa?

Możesz uniknąć opisanej wyżej sytuacji. Nie musisz się stresować i obawiać o bezpieczeństwo swojej pociechy, kiedy chwilowo nie masz z nią kontaktu.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Jeśli Twój syn lub córka noszą na nadgarstku jeden z modeli smartwatchy Locon Watch, możesz korzystać z nielimitowanej lokalizacji zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

W momencie, kiedy czekasz na dziecko pod szkołą, a maluch z niej nie wychodzi, wystarczy, że sięgniesz po swój telefon i spojrzysz na mapę w aplikacji Bezpieczna Rodzina, by przekonać się, gdzie aktualnie przebywa Twoja pociecha.

Jeśli wcześniej ustawisz w aplikacji strefy bezpieczeństwa, nasza usługa sama powiadomi Cię, kiedy dziecko wyjdzie ze szkoły i dotrze na plac zabaw. Nie martwisz się ani chwili, a Twoja pociecha staje się samodzielna pod Twoim czujnym okiem!

Dziecko huśtające się na huśtawce, czyli lokalizacja w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Jak działa lokalizacja w aplikacji Bezpieczna Rodzina?

W naszych urządzeniach wykorzystujemy moduły takie jak GPS, GSM, Wi-Fi i BTS. Stosujemy najnowsze rozwiązania. Powodują one, że w swoim telefonie masz zawsze aktualne i precyzyjne dane dotyczące lokalizacji Twoich bliskich oraz cennych przedmiotów.

Dokładność lokalizacji w przypadku:

GPS wynosi od 10 do 20 metrów

Wi-Fi 20-100 metrów

GSM od 200 do 2000 metrów

 

Lokalizacja GPS możliwa jest jedynie w otwartej przestrzeni. Dlaczego? Ponieważ sygnał z satelity jest zbyt słaby, aby przebić się przez ściany budynków. Dzięki karcie SIM jednak jesteśmy w stanie podać przybliżoną lokalizację GSM. Lokalizacja BTS uruchamiana jest na życzenie Klienta.