Aplikacja

Jak zarządzać rodziną z aplikacją Bezpieczna Rodzina

Rodzinne zdjęcie

Każdemu zależy na bezpieczeństwie jego bliskich – dziecka, seniora, a także psa. Nie bez znaczenia są także cenne dla nas rzeczy – dom/mieszkanie, samochód itd. Jak zwiększyć codzienne bezpieczeństwo? Za pomocą nowatorskich technologii! Warto z nich korzystać! Przykładem takiego rozwiązania może być aplikacja Bezpieczna Rodzina, za pomocą której możemy w każdej chwili dowiedzieć się gdzie są nasi bliscy. Jak zarządzać rodziną z aplikacją Bezpieczna Rodzina? Posiadając urządzenia od Bezpiecznej Rodziny – zegarek gps dla dziecka, lokalizator gps dla psa i kota, opaskę gps dla seniora.

Bezpieczna Rodzina to jedyna w Polsce aplikacja na smartfona, która jest w stanie monitorować bezpieczeństwo wszystkich naszych bliskich jednocześnie. 

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

 

Jak skutecznie ochronić swoich bliskich?

Często martwimy się o swoich bliskich i nie ma w tym nic dziwnego! Nie chodzi jednak o to, by popadać w paranoję i na każdym kroku zastanawiać się co dzieje się z naszym dzieckiem, seniorem czy psem. Zwracanie uwagi na bezpieczeństwo to jedno, a zbytnie zamartwianie się to drugie. Warto jednak sięgnąć po rozwiązania, które na co dzień będą dawały nam pewność, że z naszymi ukochanymi osobami jest wszystko w porządku. Jak to zrobić? To proste! Rozwiązaniem może okazać się aplikacja Bezpieczna Rodzina.

Warto także wyposażyć się urządzenia od Bezpiecznej Rodziny – zegarek gps dla dziecka, lokalizator gps dla psa i kota, opaskę gps dla seniora. To rozwiązanie sprawdzi się również w przypadku rzeczy materialnych – oczywiście najważniejsza jest ochrona bliskich nam pomóc, ale przecież rzeczy takie jak dom czy samochód, również są dla nas ważne i dają nam poczucie bezpieczeństwa.

Usługi lokalizacyjne to wciąż temat, o którym nie słyszało wiele osób. Rozwiązanie to zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem – nic dziwnego. To doskonała, nowatorska opcja, o której powinien pomyśleć każdy.

Bezpieczna Rodzina – dlaczego warto?

Bezpieczna Rodzina to pierwsza i jedyna aplikacja lokalizacyjna pochodząca z Polski. To doskonale działające rozwiązanie, które pozwala na jednoczesne monitorowanie bezpieczeństwa bliskich (dziecka, seniora, psa) oraz wszystkich rzeczy, które mają dla nas duże znaczenie (samochód, dom itd.). Aplikacja działa bardzo sprawnie z urządzeniami, które są dostępne w sklepie bezpiecznarodzina.pl. Wiarygodność, jakość, rozwój – to słowa, którymi z całą pewnością można opisać to rozwiązanie.

Decydując się na skorzystanie z tej opcji można liczyć na pełne bezpieczeństwo danych – wszystkie informacje mieszczą się na polskich serwerach. Firma istnieje na rynku już 15 lat, ale nie osiada na laurach – ciągle się rozwija oraz inwestuje w innowacyjne rozwiązanie związane z bezpieczeństwem. Nic dziwnego, że zaufało jej już ponad milion klientów. Jako jedyna współpracuje z największymi operatorami – Play, Orange, Plus, T-Mobile oraz profesjonalnymi i solidnymi partnerami takimi jak PZU, PGE czy BNP Paribas. Decydując się na tę opcję, możemy liczyć na wymianę sprzętu na nowy (w ramach gwarancji) oraz co najważniejsze – stałe wsparcie Dedykowanego Centrum Obsługi Bezpiecznej Rodziny.

 

Precyzja i szybkość działania

Rozwiązania Bezpiecznej Rodziny zapewniają precyzyjną lokalizację GPS, GSM, Wi-Fi i BTW. Dzięki temu zyskujemy stuprocentową pewność, że w każdej chwili poznamy lokalizację naszych bliskich. Nie musimy martwić się o to, że ktoś prawdopodobnie znajduje się budynku – aplikacja i urządzenia działają również, gdy dana osoba znajduje się w środku, np. w szkole czy w przychodni.

Precyzja wskazywania lokalizacji to na pewno najważniejsza zaleta tego rozwiązania, ale nie możemy zapominać także o wspomnianych już powiadomieniach S.O.S. Jeżeli nasze dziecko lub senior poczuje się zagrożone/zagrożony to może wcisnąć przycisk alarmowy. Wówczas osoba po drugiej stronie (rodzic/opiekun) otrzyma alert.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – 6 obszarów ochrony

Z aplikacją Bezpieczna Rodzina można chronić to, co dla nas najcenniejsze – osoby bliskie, ukochanego psa, ale też rzeczy, które mają dla nas znaczenie. Bezpieczna Rodzina to swego rodzaju ekosystem, który pozwala na zadbanie o wszystkich oraz o wszystko, co ma dla nas największe znaczenie. Cały system jest doskonale zintegrowany – potrzebne dane można znaleźć w każdym momencie w swoim smartfonie.

Brzmi prosto i przyjemnie? I dokładnie tak właśnie to działa. O jakich dokładnie obszarach ochrony mówimy w kontekście Bezpiecznej Rodziny?

 

Gdzie jest Dziecko – lokalizator bliskich

Lokalizator Gdzie Jest Dziecko, jak sama nazwa wskazuje, zwiększa codzienne bezpieczeństwo naszych pociech. Przez 24 godziny 7 dni w tygodniu możemy sprawdzić, gdzie znajduje się nasze dziecko. Zegarek z GPS Locon Watch Lite lub opaska, którą posiada nasza pociecha, ma również możliwość wykonywania oraz odbierania połączeń telefonicznych. Maluch może użyć także funkcji S.O.S – na jego urządzeniu będzie znajdował się specjalnie wyodrębniony przycisk. Gdy przyciśnie go w sytuacji zagrożenia, to wówczas rodzic otrzyma natychmiastowy alert na swój smartfon.

Bezpieczny Senior – lokalizator oraz monitoring zdrowia

To świetne rozwiązania, gdy opiekujemy się seniorami. Nawet jeśli ci czują się jeszcze dobrze, to warto zaopatrzyć ich w specjalną opaskę dla seniora SOS Locon Life, która będzie działała razem z aplikacją Bezpieczny Senior. Dzięki temu w dowolnym momencie będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się bliska nam osoba. Taka kontrola daje ogromny komfort dla rodziców, dziadków oraz innych seniorów. Seniorzy także mogą korzystać, mając sprzęty działające z aplikacją ze strony bezpiecznarodzina.pl, z funkcji SOS. Przycisk znajdujący się na opasce jest bardzo duży i tym samym – widoczny.

 

Bezpieczne Zwierzę – lokalizator dla zwierząt

Niestety zdarza się, że nasz ukochany czworonóg nam zaginie. Np. wystraszy się fajerwerek albo po prostu jego instynkt zbyt mocno poniesie go na spacerze. W takiej sytuacji panika nie jest wskazana. Trzeba od razu działać.

Będzie łatwiej, gdy zaopatrzymy naszego psa/kota w lokalizator GPS (małe urządzenie, którego nasz pupil nawet nie wyczuje), który będzie współpracował z aplikacją Bezpieczne Zwierzę. Dzięki niej w dowolnym momencie będziemy mogli sprawdzić, gdzie jest nasz pupil. Trasa poruszania się zwierzęcia pokazywana jest na bieżąco, więc nawet jeżeli ten będzie oddalał się od nas, my i tak będziemy mogli sprawdzić jego trasę. A to pozwoli nam szybciej do niego dotrzeć.

Gdzie Jest Auto – lokalizator auta

Wiele osób obawia się, że ich ulubiony samochód zostanie skradziony. Dobre ubezpieczenie to jedno, ale kto powiedział, że w tym przypadku nie można zabezpieczyć się dodatkowo? Oczywiście, że można, a nawet trzeba! Lokalizator samochodu Gdzie Jest Auto to doskonałe rozwiązanie. Dostarcza nam bardzo precyzyjnych informacji o lokalizacji, przemieszczeniu się samochodu, a nawet o… stylu jazdy kierowcy. Te wszystkie informacje dostępne są na naszym smartfonie przez 24 godziny na dobę!

 

Bezpieczny Dom – monitoring domu

Wyobraźmy sobie, że jesteśmy w pracy albo na wyjeździe i możemy zajrzeć, co akurat dzieje się w naszym domu… To dzisiaj zupełnie możliwe i łatwe do zrealizowania. Wystarczy rozwiązanie Bezpieczny Dom. To bardzo skuteczny monitoring domu, który pozwala na podgląd tego co dzieje się w naszym budynku zamieszkania (czy w biurze) z dowolnego miejsca na świecie. Takie rozwiązanie to nie tylko monitoring samego budynku (a raczej jego wnętrz), ale przede wszystkim ochrona najbliższych osób.

Cenna Rzecz – lokalizator przedmiotów

Czy można lokalizować… przedmioty? O ile wydaje się to dość oczywiste w przypadku zwierząt, ludzi itd., to w przypadku rzeczy nie do końca. Ale dlaczego by nie zastosować ww. rozwiązań w przypadku kluczy, ważnego bagażu czy pudełeczka z cenną biżuterią? Cenna Rzecz to aplikacja, która z urządzeniem z GPS świetnie zadziała i da właścicielowi przedmiotu/przedmiotów wspaniały komfort. Któż z nas tego nie pragnie?

 

Lokalizuj telefon dziecka

Usługi Bezpieczna Rodzina to kompleksowa ochrona wszystkich, na których komforcie Ci zależy. Możesz także skorzystać z aplikacji Rodzinne SOS i lokalizować telefon dziecka.

Wystarczy, że na swoim i na telefonie dziecka zainstalujesz odpowiednie aplikacje. Rodzinne SOS umożliwia sprawdzenie, gdzie w danej chwili jest Twoja pociecha.

Jeśli korzystasz z sieci PLAY, możesz na swoim smartfonie sprawdzać, ile czasu dziecko spędza korzystając przykładowo z Social Mediów, czy konkretnych stron WWW. Co istotne, na telefonie dziecka również musi być wyrażona zgoda na korzystanie z usługi Bezpieczna Rodzina.

Wszelkie informacje dotyczące świadczenia usługi, znajdziesz na stronie https://www.play.pl/nowy/uslugi/bezpieczna-rodzina. Dowiesz się tu także więcej o tym, jak zdalnie zablokować telefon dziecka i przeczytasz o zaletach naszych rozwiązań.

Bezpieczna Rodzina – podsumowanie

Podsumowując – Bezpieczna Rodzina to jedyna taka usługa oraz aplikacja w Polsce – pozwala na ochronę całej Rodziny w jednej usłudze – dziecka, seniora, zwierzaka, domu, auta oraz cennych rzeczy. Zapewnia nam pełne bezpieczeństwo danych – jeśli będziemy korzystać z tego rozwiązania to możemy być pewni, że osoby z zewnątrz nie będą mieli możliwości pobrania wrażliwych danych. Polskie serwery zapewniają pełną kontrolę wrażliwych danych. Bezpieczna Rodzina to profesjonalna polska aplikacja – jej autorzy, specjalizujący się w aplikacjach bezpieczeństwa, dostarczają na bieżąco najnowsze wersje oprogramowania. Aplikacja jest natychmiast gotowa do użycia (konfiguracja one-click).

W urządzeniach zainstalowane są karty SIM – nie trzeba jednak w związku z nimi martwić się o dodatkowe umowy. Urządzenie jest od razu gotowe do użycia. W pakiecie otrzymamy minuty na rozmowy oraz nielimitowany transfer danych. Każdy z użytkowników Bezpiecznej Rodziny może liczyć na stałe telefoniczne wsparcie ekspertów, którzy dostępni są w Dedykowanym Centrum Obsługi Bezpiecznej Rodziny. Twórcy rozwiązania Bezpieczna Rodzina jako jedyna firma w Polsce posiada dostęp do wszystkich masztów BTS, a to oznacza, że istnieje możliwość lokalizacji także w trudno dostępnych miejscach tj. bez GPS, np. w kinie czy w garażu podziemnym galerii. Twórcy Bezpiecznej Rodziny działają na rynku 15 lat. To firma w pełni wiarygodna, której zaufało już ponad milion klientów! Aplikacja Bezpieczna Rodzina jest prosta w obsłudze, zawiera historię lokalizacji, odznacza się niskim zużyciem baterii i wieloma innymi przydatnymi funkcjami. Decydując się na urządzenia ze strony bezpiecznarodzina.pl możemy mieć pewność, że każde z nich jest produkowane od podstaw. W razie zepsucia urządzenia, w ramach gwarancji każdy klient otrzymuje natychmiast nowy sprzęt.

Jak zacząć? Aktywacja ONE-CLICK jest bezproblemowa i niezmiernie szybka. Wystarczy pobrać aplikację i założyć w niej konto na swoim numerze telefonu. Kolejny krok to dodanie urządzenia za pomocą skanu QR.