Aplikacja

Nowość od Bezpiecznej Rodziny — poznaj aplikację Bezpieczna Rodzina PRO

Bezpieczna Rodzina to rozwiązania, dzięki którym codzienna opieka nad bliskimi i najważniejszymi dla Ciebie osobami jest wygodna, szybka i bezproblemowa. Pragniemy, aby funkcjonalności w naszych usługach pozwalały Ci w komfortowy sposób dbać o bezpieczeństwo tych, którzy są dla Ciebie najważniejsi. Oddajemy w Twoje ręce całkowicie nową aplikację, która zagwarantuje Ci szereg wyjątkowo przydatnych w zdalnej opiece możliwości.

Teraz, w jednej usłudze, możesz wspólnie z innymi bliskimi dbać o bezpieczeństwo innych członków Waszej rodziny! Monitorujecie tych, których kochacie bez konieczności korzystania a tego samego konta. Nasza najnowsza usługa to odpowiedź na potrzeby wszystkich rodziców, którzy wspólnie pragną troszczyć się o dobro i bezpieczeństwo swoich dzieci.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Ale to nie wszystko! Aplikacja skierowana jest także do wszystkich osób, które pragną, aby nad bliskim seniorem, cennymi rzeczami, czy zwierzakami, nadzór mogli sprawować także inni członkowie rodziny. Teraz dzielenie się opieką jest jeszcze łatwiejsze!

"Bezpieczna

Najważniejsze funkcje aplikacji Bezpieczna Rodzina PRO

Wiemy, że bezpieczeństwo Twoich bliskich jest dla Ciebie priorytetem — dlatego robimy wszystko, aby nasze rozwiązania w pełni były dopasowane do Twoich potrzeb. Aplikację Bezpieczna Rodzina PRO stworzyliśmy z myślą o wszystkich osobach, które najważniejsze informacje chcą mieć zawsze w jednym miejscu. Co więcej, teraz najważniejszymi powiadomieniami możesz dzielić się także z innymi członkami rodziny.

Zdajemy sobie sprawę, że czasem ciężko jest samemu troszczyć się o dziecko, rodziców, dziadków, czy cenne przedmioty. Z naszą aplikacją nie musisz już pełnić e-opieki samodzielnie — możesz dzielić się nią także z innymi członkami rodziny.

Funkcje aplikacji Bezpieczna Rodzina PRO:

  • Widok Bliskich i urządzeń w jednej aplikacji — po uruchomieniu usługi na swoim telefonie, w jednym miejscu znajdziesz najważniejsze informacje o wszystkich Twoich bliskich, którymi się opiekujesz. Nie musisz już przełączać się między aplikacjami.
  • Informacje o lokalizacji Bliskich i urządzeń w jednym miejscu — bez konieczności przełączania się do innych usług widzisz, gdzie znajdują się Twoje dzieci, seniorzy, zwierzaki, czy cenne rzeczy jak np. auto.
  • Otrzymywanie powiadomień oraz SOS od wielu Bliskich i z wielu urządzeń — wszyscy bliscy, o których się troszczysz mogą wysłać do Ciebie alerty SOS ze swoich urządzeń, a Ty odbierasz je wygodnie i szybko w jednej usłudze.
  • Otrzymywanie powiadomień o wejściu i wyjściu z danej strefy bezpieczeństwa — definiujesz własne strefy bezpieczeństwa (mogą być różne dla różnych osób), a kiedy bliski pojawi się w danym miejscu lub je opuści, natychmiast otrzymujesz powiadomienie na swój telefon.
  • Podgląd zdefiniowanych stref — wielkość i zasięg danej strefy możesz zawsze zmienić w aplikacji.

Co więcej?

  • Monitorowanie aktywności wielu Bliskich oraz urządzeń (Dzieci i rodzina, Senior, Zwierzę, Dom, Auto) — zyskujesz pełnię wiedzy dotyczącą aktualnych miejsc pobytu i historii lokalizacji najważniejszych dla Ciebie osób. Widzisz, gdzie znajdują się Twoi bliscy, a jeśli potrzebują wsparcia, jesteś w stanie szybko ich namierzyć i dotrzeć na czas z pomocą.
  • Możliwość udostępniania urządzeń wybranemu Bliskiemu — możesz dzielić się zdalną opieką nad dziećmi, seniorem, zwierzakiem, czy cennymi przedmiotami z innymi członkami Twojej rodziny.
  • Możliwość odsłuchiwania wiadomości głosowych z zegarków — zamiast pisać wiadomości tekstowe, Twój Bliski może nagrać Ci krótką wiadomość i w kilka sekund przesłać ją na Twój telefon. To rozwiązanie w szczególności cenić sobie będą starsze osoby, dla których pisanie SMS-ów na telefonie jest często sporym wyzwaniem.
  • Możliwość udostępniania zdarzeń — możesz dzielić się z innymi opiekunami najważniejszymi wydarzeniami związanymi z Twoimi Bliskimi.

"Nowa

Nowa aplikacja to komfort, spokój i wygodna e-opieka nad wszystkimi, którzy są dla Ciebie ważni. Wszystkie informacje w jednej usłudze, możliwość szybkiego kontaktu z członkami rodziny i pewność, że wszyscy, których kochasz są bezpieczni. Postaw na nowoczesne rozwiązania i chroń bliskich z Bezpieczną Rodziną.

Pamiętaj!

Teraz najważniejszymi powiadomieniami możesz dzielić się także z innymi członkami rodziny.

Pobierz aplikację:

Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.locon.onescreen&hl=pl&gl=US

AppStore

https://apps.apple.com/us/app/bezpieczna-rodzina-pro/id1420485741

 

Nasze urządzenia do aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz wybrać z kartą SIM lub bez.