Smartwatche dla dzieci

Powrót do szkoły – bezpieczne dziecko w roku szkolnym

Wakacje dobiegają końca. Nadszedł czas, kiedy dzieci coraz częściej myślą o powrocie do szkolnej ławki, nowym tornistrze, książkach i wszystkich niezbędnych do nauki dodatkach. A czy Ty, jako rodzic jesteś gotów na nowy rok szkolny? Pamiętaj, by dopilnować nie tylko kwestii szkolnej wyprawki. Zadbaj także o bezpieczeństwo swojego dziecka i miej pewność, że powrót do edukacyjnych obowiązków będzie wyjątkowo łatwy i przyjemny. Pomocne na pewno będą gadżety, które nie tylko zabezpieczą Twoją pociechę po zmroku. Praktycznym rozwiązaniem z całą pewnością będzie też nowoczesny smartwatch dla dzieci. Zagwarantuje Ci jeszcze lepszy i szybszy kontakt z synem lub córką.

 

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Pamiętaj o odblaskach

Oprócz nowego plecaka, przyborów szkolnych, książek, zeszytów, piórnika, czy wyjątkowo przydatnego gadżetu jakim jest smartwatch dla dzieci, pamiętaj też o innych niezbędnych, lub bardzo przydatnych dodatkach, które Twoja pociecha powinna zawsze mieć przy sobie.

Jedną z takich rzeczy, o których często zapominamy, a która jest wyjątkowo ważna, to odblaski. Ten niezastąpiony gadżet może uchronić życie i zdrowie Twojej pociechy. Zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego przychodzi jesień – czas, kiedy szybciej zapada zmrok i dzieci wracające po skończonych lekcjach do domów, są po prostu słabo widoczne dla mijających ich kierowców.

Odblask możesz przyczepić do szelek plecaka, czapki, butów, czy rękawów kurtki – najważniejsze jest to, żeby Twoja córka lub syn czuli się jak najbezpieczniej.

Praktyczny zegarek z gps dla dzieci

Chcąc być w stałym kontakcie ze swoim dzieckiem, mieć podgląd na to, gdzie aktualnie się znajduje i otrzymywać powiadomienia w razie niebezpieczeństwa, warto pomyśleć o podarowaniu synowi lub córce lokalizatora gps dla dzieci. Taki nowoczesny i kolorowy gadżet dla dziecka jest także idealną pomocą w sprawowaniu rodzicielskiej opieki.

W pakiecie Bezpiecznej Rodziny, do dedykowanej aplikacji można wybrać zegarek z GPS dla dzieci, który idealnie wpisze się w upodobania zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych czasomierze posiadają wyjątkowo przydatne funkcje i mogą stanowić super modny dodatek.

Dlaczego warto więc na nowy rok szkolny kupić smartwatch dla dzieci od Bezpiecznej Rodziny?

 

Nowoczesny smartwatch dla dzieci, spokój dla rodziców 

Czy zegarek z gps dla dzieci z funkcją telefonu to przydatne urządzenie? Zdecydowanie tak. Twój syn lub córka nie mogą mieć bez przerwy przy sobie telefonu komórkowego i kontakt z nim w wielu sytuacjach jest utrudniony? Smartwatch dla dzieci może okazać się idealnym rozwiązaniem.

Dostępne na platformie Bezpieczna Rodzina lokalizatory gps nie tylko dzwonią i lokalizują na bieżąco Twoje dziecko. Posiadają także funkcje nasłuchu otoczenia, przycisk SOS, czy możliwość sprawdzenia historii lokalizacji. Możesz wybrać model woododporny, z kolorowym i dotykowym wyświetlaczem, a nawet taki, który liczy kroki i pokazuje ilość przebytych kilometrów.

Wszyscy uwielbiają modne gadżety! A zegarek z gps dla dzieci dodatkowo zapewnia Ci ochronę Twoich najbliższych! Warto pomyśleć o podarowaniu go dziecku z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. 

 

Wybierz spokój i komfort

Dzieci bardzo szybko chcą dzisiaj stawać się samodzielne. Chętnie chodzą same do szkoły, uczęszczają na zajęcia dodatkowe, czy spędzają po lekcjach czas z przyjaciółmi. Chcąc lepiej je chronić, pomyśl o wygodnych i praktycznych rozwiązaniach.

Odblaski, smartwatch dla dzieci z wbudowanym telefonem to narzędzia, dzięki którym zarówno Ty, jak i Twoja pociecha, będziecie codziennie czuć się pewnie i bezpiecznie.

Pamiętaj! Smartwatch dla dziecka to świetne narzędzie dla każdego rodzica.

Świadome dzieci

W szkołach coraz chętniej organizuje się ciekawe akcje dotyczące bezpieczeństwa w domu, szkole, podczas kwarantanny czy na drodze. Spotkania z policjantami oraz innymi przedstawicielami służb miejskich znacząco wpływają na poziom świadomości wśród dzieci i młodzieży.

Rozdawane są na nich maskotki kojarzące się z daną akcją, odblaski, czy ulotki dla rodziców. Nauczyciele na zajęciach również coraz częściej uświadamiają swoich podopiecznych o zagrożeniach jakie mogą je spotkać poza domem, czy szkołą. Dzięki temu dzieci wiedzą, co powinno je zaniepokoić, czy na co koniecznie muszą zwrócić uwagę.

Należy jednak pamiętać, że najczęściej to rodzice oraz domownicy mają największy wpływ na młodą osobę. Częste szczere rozmowy z pociechami z całą pewnością przyniosą same korzyści. Dziecko musi czuć, że ma wsparcie najbliższych, może im ufać i o wszystkim powiedzieć.

Bezpieczne dziecko, spokojny rodzic

Wygodny plecak, książki, piórniki i zeszyty. Pojemniki na jedzenie, bidon na wodę, nowe kredki, czy papier kolorowy. Aby skompletować szkolną wyprawkę, rodzić musi pamiętać o naprawdę wielu rzeczach. Ważne jednak, aby nie pominąć tych najważniejszych, związanych z bezpieczeństwem swojego syna, czy córki.

Nowoczesny smartwatch dla dzieci, taki jak Locon Watch Video i odblaski, to również niesamowicie istotne rzeczy, które powinny znaleźć się na liście zakupów przed 1 września. Im większe bezpieczeństwo zostanie zagwarantowane dzieciom, tym spokojniejsi będą ich rodzice. Dobrze mieć świadomość, że pociecha ma na ręku urządzenie, które wskaże jej lokalizację. Bezpieczeństwo zapewnia też wezwanie szybkiej pomocy, czy dyskretny nasłuch otoczenia.

Inteligentne zegarki na kartę SIM — podsumowanie najważniejszych funkcji

Wbudowany telefon — funkcja wykonywania i odbierania połączeń.

Lokalizacja — zawsze znasz miejsce pobytu dziecka .

Wysyłanie wiadomości głosowych — jeśli dziecko jest w szkole, bawi się z przyjaciółmi, czy po prostu nie ma czasu rozmawiać, może wysyłać wiadomości głosowe do rodzica.

SOS — natychmiastowe powiadomienie wysłane na telefon komórkowy rodzica.

Strefy bezpieczeństwa — będziesz otrzymywać informacje o tym, że Twoje dziecko pojawiło się w danym miejscu (szkoła, dom, plac zabaw), lub je opuściło.

Nasłuch otoczenia — dyskretne połączenia głosowe z zegarkiem i możliwość przysłuchania się temu, co dzieje się w otoczeniu dziecka.

Wbudowany aparat i krokomierz — dodatki uwielbiane przez dzieci!

Inteligentny zegarek dziecięcy jest prosty w obsłudze, a korzystanie z niego zawsze sprawia kilkulatkom wiele frajdy!

Wygodny zegarek z GPS w połączeniu z dedykowaną aplikacją od Bezpiecznej Rodziny może być rewelacyjnym uzupełnieniem szkolnej wyprawki. Nowoczesny design i modne kolory sprawiają, że dzieci z wielką chęcią będą nosić je na co dzień. Inteligentne zegarki na kartę SIM to nowoczesna metoda na zdalną opiekę — i mniej zmartwień o kilkulatka. Pamiętaj! Bezpieczne dziecko, to spokojny rodzic! Dowiedz się więcej o odpowiedniej kontroli rodzicielskiej i sprawdź przydatne porady w naszym artykule.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zegarka dla swojego dziecka znajdziesz tu.

Wygodny zegarek z GPS w połączeniu z dedykowaną aplikacją od Bezpiecznej Rodziny może być rewelacyjnym uzupełnieniem szkolnej wyprawki. Nowoczesny design i modne kolory sprawiają, że dzieci z wielką chęcią będą nosić je na co dzień. Pamiętaj! Bezpieczne dziecko, to spokojny rodzic! Dowiedz się więcej o odpowiedniej kontroli rodzicielskiej i sprawdź przydatne porady w naszym artykule.

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)