Smartwatche dla dzieci

Jak działa telefon w zegarku GPS dla dziecka?

Chcesz być ze swoim dzieckiem w stałym kontakcie? Obawiasz, się, czy Twój kilkulatek nie jest jeszcze za mały na swój własny telefon komórkowy? Doskonałym rozwiązaniem jest smartwatch GPS! Urządzenie pozwoli maluchowi zarówno na odbieranie, jak i wykonywanie połączeń głosowych!

Jak zadzwonić ze smartwatcha GPS dla dziecka?

Inteligentne zegarki marki Locon wyposażone są w kartę SIM z nielimitowanymi minutami na rozmowy wychodzące dla Twojego dziecka.

Co istotne, to Ty decydujesz o tym, kto może zadzwonić do Twojej pociechy i do kogo połączenia może wykonywać Twój syn lub córka. Numery bliskich wpisujesz w aplikacji Bezpieczna Rodzina i tylko te osoby mają możliwość kontaktu z kilkulatkiem.

 

Aby zadzwonić do mamy, taty, czy innego bliskiego, wystarczy, że Twoje dziecko wybierze dany numer z książki telefonicznej na swoim zegarku. 

Urządzenia wyposażone są w solidny głośnik oraz mikrofon — gwarantuje to połączenia najwyższej jakości.

Jak odebrać połączenie przychodzące na smartwatch GPS dla dziecka?

Odbieranie połączeń jest naprawdę proste i nie sprawi trudności żadnemu maluchowi. Zegarek GPS powiadomi o rozmowie przychodzącej głośnym sygnałem dźwiękowym. Aby je odebrać, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Po zakończeniu rozmowy, dziecko naciska czerwoną słuchawkę.

 

Wszystko odbywa się jak na standardowym telefonie komórkowym! 

Smartwatch GPS dla dzieci jest idealną alternatywą smartfona. Umożliwia stały kontakt, a przy okazji, pozbawiony dostępu do internetu. Uuniemożliwia zatem szybkie uzależnienie się od kanałów social media i nie pozwala na dostęp do nieodpowiednich treści.

 

Polecane produkty

Czarny
Niebieski
Oliwkowy
Pomarańczowy
Różowy

Smartwatch Locon Watch Lite

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 239 zł
239,00 538,00 
Granatowy
Niebieski
Różowy

Smartwatch Locon Watch Video

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 299 zł
299,00 598,00