Smartwatche dla dzieci

Jak działa telefon w zegarku GPS dla dziecka?

Chcesz być ze swoim dzieckiem w stałym kontakcie? Obawiasz, się, czy Twój kilkulatek nie jest jeszcze za mały na swój własny telefon komórkowy? Doskonałym rozwiązaniem jest smartwatch GPS! Urządzenie pozwoli maluchowi zarówno na odbieranie, jak i wykonywanie połączeń głosowych!

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Jak zadzwonić ze smartwatcha GPS dla dziecka?

Inteligentne zegarki marki Locon wyposażone są w kartę SIM z nielimitowanymi minutami na rozmowy wychodzące dla Twojego dziecka.

Co istotne, to Ty decydujesz o tym, kto może zadzwonić do Twojej pociechy i do kogo połączenia może wykonywać Twój syn lub córka. Numery bliskich wpisujesz w aplikacji Bezpieczna Rodzina i tylko te osoby mają możliwość kontaktu z kilkulatkiem.

 

Aby zadzwonić do mamy, taty, czy innego bliskiego, wystarczy, że Twoje dziecko wybierze dany numer z książki telefonicznej na swoim zegarku. 

Urządzenia wyposażone są w solidny głośnik oraz mikrofon — gwarantuje to połączenia najwyższej jakości.

Jak odebrać połączenie przychodzące na smartwatch GPS dla dziecka?

Odbieranie połączeń jest naprawdę proste i nie sprawi trudności żadnemu maluchowi. Zegarek GPS powiadomi o rozmowie przychodzącej głośnym sygnałem dźwiękowym. Aby je odebrać, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Po zakończeniu rozmowy, dziecko naciska czerwoną słuchawkę.

 

Wszystko odbywa się jak na standardowym telefonie komórkowym! 

Smartwatch GPS dla dzieci jest idealną alternatywą smartfona. Umożliwia stały kontakt, a przy okazji, pozbawiony dostępu do internetu. Uuniemożliwia zatem szybkie uzależnienie się od kanałów social media i nie pozwala na dostęp do nieodpowiednich treści.

 

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)