Lokalizatory dla zwierząt

Nowoczesny tropiciel – GPS dla psa

Nowoczesny tropiciel gps dla psa

Nastał długo wyczekiwany czas wakacji. Czas spędzany z rodziną, przyjaciółmi i naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Jeżeli planujesz zabrać ze sobą na urlop swojego pupila, warto, abyś pomyślał o odpowiedniej organizacji takiego wyjazdu. Jak zatem prawidłowo przygotować się do wspólnych wakacji ze zwierzakiem? Przydatnych gadżetów zapewniających komfortowe wakacje jest wiele. Jednym z nich jest tropiciel gps dla psa. Ale co warto ze sobą zabrać, by zarówno zwierzę, jak i jego właściciel czuli się bezpiecznie i komfortowo? 

duży pies chodzący po górach noszący przy obroży chip dla psa 

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Przydatne gadżety na lato – chip gps dla psa

  •  Funkcjonalny tropiciel gps dla psa

Urządzenie lokalizator GPS dla psa precyzyjnie namierza zwierzę za pomocą dedykowanej aplikacji Bezpieczna Rodzina w Twoim telefonie. Lokalizacja działa przez cały dzień oraz całą noc z dokładnością do 5-10 metrów. Dzięki temu niewielkiemu narzędziu Twój pupil już nigdy się nie zgubi. Praktyczny chip dla psa wskaże Ci drogę do Twojego przyjaciela, ilekroć stracisz go z pola widzenia.

Funkcjonalny tropiciel gps dla psa posiada wygodną funkcję nasłuchu. Dzięki niej będziesz miał możliwość posłuchania tego, co dzieje się w otoczeniu czworonoga. Opaska posiada także przycisk SOS. Kiedy ktoś obcy znajdzie Twojego zwierzaka, z łatwością Cię o tym poinformuje. Wystarczy, że wciśnie przycisk, a Ty bardzo szybko dostaniesz informację z lokalizacją Twojego przyjaciela.

Urządzenie tropiciel gps dla psa  jest niewielkie i lekkie. Lokalizator gps dla psa jest wytrzymały, a dzięki gumowej obudowie dobrze radzi sobie z zachlapaniami.

Wodoodporny Lokalizator GPS dla Psa - Locon Dog
Wodoodporny Lokalizator GPS dla Psa – Locon Dog

  • Turystyczna miska dla psa

Pamiętajmy, że pies latem jest bardzo spragniony. Zadbaj o to, by w czasie upałów np. na obozie dla zwierząt zagwarantować swojemu pupilowi odpowiednią ilość wody pitnej. Przed wyjazdem koniecznie upewnij się, że zabrałeś turystyczną miskę dla psa. Wygodna miseczka po złożeniu zajmuje niewiele miejsca  zmieści się do kieszeni plecaka, czy schowka w samochodzie.

  • Mata chłodząca

Z pewnością bardzo przydatnym gadżetem dla pupila będzie mata chłodząca. Wysokie temperatury  potrafią być bardzo uciążliwe również dla zwierząt. Specjalna mata powoli ochładza organizm zwierzaka i przynosi wielką ulgę w  gorące, letnie dni.

  • Zabawki i legowisko

Zabierając czworonoga na wakacje, ważne jest nie tylko jego bezpieczeństwo, które gwarantuje chip dla psa. Liczy się także spokój i komfort zwierzaka. Pakując rzeczy dla swojego pupila, pamiętaj, aby wziąć również jego ulubione zabawki i legowisko.

  • Dokumenty

Jeżeli wyjeżdżasz ze swoim czworonogiem za granicę, pamiętaj, aby zabrać ze sobą jego paszport. Zarówno przy dalszych, jak i bliższych wyjazdach należy także pamiętać o książeczce zdrowia naszego zwierzaka.

duży biały pies z długą sierścią stoi na pagórku pod lasem z zawieszonymi szelkami i obrożą na której jest zamontowany tropiciel gps dla psa

Praktyczny tropiciel gps dla psa – bezpieczne wakacje z czworonogiem

Pies na wakacjach to nie lada wyzwanie dla troskliwego opiekuna. W letnim okresie, oprócz wielu przygód, na zwierzaka czeka jednocześnie wiele zagrożeń. Chcąc zadbać o swój komfort psychiczny, o spokój dla siebie i naszego czworonożnego przyjaciela, powinniśmy przed wyjazdem ustalić plan. Warto dokładnie wypisać wszystkie rzeczy, które powinniśmy zabrać, a także sprawdzić, czy miejsca, które planujemy odwiedzić, są przyjazne dla zwierząt. Urządzenie tropiciel dla psa lub GPS dla kota zwiększy poczucie bezpieczeństwa i spokój o naszego przyjaciela.

Dzięki temu, że zwierzak będzie nosił przy obroży chip dla psa, mamy pewność, że na pewno się nie zgubi. Jego własne legowisko i zabawki pozwolą mu lepiej czuć się w obcym miejscu. Pamiętajmy  wyjazd dla zwierzęcia może okazać się bardzo stresującym przeżyciem. Zapewnienie mu odpowiedniej opieki to nasz obowiązek.

Lokalizator GPS – precyzyjna lokalizacja i monitoring GPS Twojego psa 24/7

Czasy, kiedy urządzenie GPS wykorzystywane było jedynie do monitoringu samochodu, już dawno minęły. Dzisiaj Lokalizatory GPS wykorzystywane są w życiu codziennym, a dostęp do nich ma właściwie każdy z nas. Dzięki użyciu karty SIM w tego typu nadajnikach możliwe jest nie tylko monitorowanie pojazdów, ale także ludzi, zwierząt, czy cennych rzeczy.

Tropiciel GPS dla czworonoga z aplikacją Bezpieczna Rodzina, to nie tylko dostęp do lokalizacji GPS 24/7. To także archiwum tras, którymi poruszał się Twój zwierzak, to możliwość posłuchania otoczenia, w którym przebywa pies, czy funkcja wyznaczania stref bezpieczeństwa, takich jak dom, ogród, czy podwórko. Twój telefon komórkowy staje się doskonałą bazą wiedzy z najważniejszymi informacjami dotyczącymi lokalizacji GPS Twojego czworonożnego przyjaciela.

Co więcej, użycie karty SIM w urządzeniu powoduje, że na lokalizator GPS Locon Dog możesz swobodnie zadzwonić, np. kiedy Twój pupil się oddali… i przywołać go do siebie! Kiedy pies usłyszy Twój głos, masz większą pewność, że szybciej do Ciebie wróci.

Polecają nas
Świetne rozwiązanie dla mojego kota! Wreszcie nie muszę go szukać godzinami. Dzięki aplikacji krok po kroku dojdę za nim. Polecam
Ola
(4.5)
Przyjaciółka mi poleciła, wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest - fajny i praktyczny
Lucy
(4.6)
Dla mojego Nera kupiłam lokalizator, czasem ucieka i nie można się jej dowołać. Dzięki karcie sim w obroży zawsze wiem gdzie się chowa.
Patryk
(4.9)