Smartwatche dla dzieci

Lokalizator rodziny – sprawdź gdzie jest Twój bliski

Każdy na pewno chce zawsze czuć się bezpieczny o swoich bliskich. Nie ma tutaj znaczenia, czy chodzi o dorosłych, czy o dzieci. Najważniejsze bowiem jest to, żeby mieć gwarancję, że rodzina jest bezpieczna i że nikomu nic nie zagraża. Aktualnie wiele w tej kwestii jest ułatwione, ponieważ można wykorzystywać specjalne urządzenia do lokalizacji lub korzystać z wybranych aplikacji, takich jak Bezpieczna Rodzina.

Nowocześnie zaprojektowany lokalizator rodziny

Nowocześnie zaprojektowany lokalizator rodziny to urządzenie, które naprawdę pozwala na to, by mieć „na oku” wszystkich bliskich. Jest to tak zwany lokalizator personalny, który pozwala nie tylko na sprawdzanie, gdzie znajdują się bliskie osoby. Można też dzięki niemu dbać o wartościowe rzeczy. Model GJD.04 posiada tak użyteczne funkcje jak:

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat
  • przycisk SOS,
  • historia lokalizacji
  • nasłuch otoczenia.

To produkt polski, certyfikowany. W osobistym nadajniku wbudowana jest już karta SIM, w związku z czym nie trzeba robić nic więcej, tylko go używać. Dzięki aplikacji, w jaką wyposażony jest lokalizator rodziny można sprawdzić gdzie jest bliski – rodzic, dziecko, czy dziadek. Można też go wykorzystywać do celów takich jak sprawdzenie, czy bagaż nie jest skradziony, gdy się podróżuje, co jest bardzo praktyczne.

"Lokalizator

Lokalizator rodziny – najważniejsze funkcje i wysoka dokładność lokalizacji

Jeśli chcesz sprawdzić, czy dokumenty są w biurze, to też używając lokalizatora masz taką możliwość. Nadajnik GPS z funkcją nasłuchu najlepiej sprawdza się w przypadku dzieci i seniorów. Jeśli nie odbierają oni zbyt długo telefonu to szybko można dzięki temu urządzeniu skontrolować, co się z nimi dzieje. Historię lokalizacji można też wygodnie sprawdzać na swoim telefonie. Model GJD.04 jest tego gwarancją. Dodatkowo, można szybko reagować w sytuacji zagrożenia,
ponieważ GJD.04 ma specjalną opcję powiadomień SOS. Jeśli zaś ktoś chce dokładniej sprawdzać wszystkie opcje, to lokalizator rodziny posiada opcję jaką jest historia lokalizacji i to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy starsza osoba w rodzinie ma problemy z pamięcią, lub wtedy gdy dziecko dopiero co samodzielnie zaczęło wracać ze szkoły do domu.

 

Lokalizator rodziny – ułatwianie codzienności 

Nie ulega wątpliwości, że lokalizator rodziny to spore ułatwienie w codziennym życiu. Wszystkie aplikacje są dostępne na urządzeniach mobilnych. Można je bez problemu zainstalować i od razu z nich korzystać. Lokalizator, jak i inne akcesoria znacznie upraszczają życie rodzinne z seniorami oraz z dziećmi. Dobierając poszczególne pakiety można od razu zapoznać się z korzyściami, jakie dadzą oraz dopasować te, które świetnie dostosują się do warunków w danej rodzinie. Coraz więcej gadżetów ułatwia codzienność. Warto je sprawdzać i dobierać optymalne dla członków w danej rodzinie. Szczególnie, że można też kupować specjalne smartwatche dla dzieci jak Locon Watch Video lub opaski SOS dla seniorów Locon Life i Locon Life Plus. Oferta jest bogata. To zaś przekłada się na to, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Najważniejsze w końcu jest to, żeby rodzina czuła się bezpiecznie, a zwłaszcza członkowie, którzy są w niej narażeni na niebezpieczeństwo.

Wszystkie nasze urządzenia pozwalają na określenie, gdzie w czasie rzeczywistym przebywa bliska Ci osoba. Dokładność lokalizacji w aplikacji Bezpieczna Rodzina to nawet 10 metrów!

Pobierz aplikację i z poziomu swojego telefonu komórkowego chroń bliskich

Czy wiesz, że za pośrednictwem aplikacji Rodzinne SOS możesz zdalnie opiekować się swoimi najbliższymi? Wystarczy, że u siebie i na telefonie bliskiego zainstalujesz naszą usługę, a Wasz codzienny komfort znacznie się poprawi. Wysyłanie alarmów SOS i szybka lokalizacja to gwarancja bezpieczeństwa dla dzieci, seniorów, czy partnerów. Jeśli bezpieczeństwo bliskich jest dla Ciebie ważne, pobierz aplikację i bądź spokojny! W razie jakichkolwiek pytań dotyczących świadczenia usługi i urządzeń, nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji: +48 91 469 60 49.

Pobierz aplikację na telefon z systemem Android

Pobierz aplikację na telefon z systemem iOS

Reaguj w razie zagrożenia i otrzymuj automatyczne sms’y, czyli dlaczego warto przekonać się do lokalizowania telefonów komórkowych i innych urządzeń

Mogłoby się wydawać, że wyznaczanie stref bezpieczeństwa, namierzanie telefonu, czy dokładność lokalizacji nie jest aż tak istotna. Nic bardziej mylnego. Przecież to, czy dziecko dotarło bezpiecznie do domu lub szkoły, jest kluczową kwestią dla każdego rodzica. Każdy opiekun chce również wiedzieć, dlaczego senior nie odbiera telefonu i mieć świadomość tego, gdzie ich bliski przebywał w przeszłości.

Od czego zależy dokładność lokalizacji?

Dokładność lokalizacji zależy od częstotliwości rozstawienia nadajników, dlatego w większych miejscowościach wynosi ona nawet 10 metrów! Twój telefon komórkowy może więc stać się cenną bazą wiedzy dotyczącą tego, gdzie są członkowie Twojej rodziny!

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)