Smartwatche dla dzieci

Namierzanie telefonu dziecka z aplikacją. Sprawdź!

Stale martwisz się o to, co robi Twoja pociecha kiedy nie ma Cię w pobliżu? Zachodzisz w głowę, czy z dzieckiem jest wszystko w porządku podczas, gdy ono najzwyczajniej w świecie wyciszyło dzwonek w telefonie? Jest pierwszy dzień wiosny i nie wiesz czy dziecko jest w szkole? Na szczęście istnieją sprytne sposoby na to, aby upewnić się, że bliski czuje się dobrze i nic mu nie grozi. Jednym z nich jest namierzanie telefonu za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej Bezpieczna Rodzina. Odbieraj SMS-y z alertami i zawsze miej pewność, że Twój bliski jest tam, gdzie być powinien. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jakie to proste.

Namierzanie telefonu – w trosce o bezpieczeństwo malucha

Każdemu rodzicowi bezpieczeństwo ukochanej pociechy nieraz spędza sen z powiek. Zarówno wtedy, gdy dzieci są małe jak i wtedy, gdy podrosną, robisz wszystko, by ochronić je przed groźnymi sytuacjami. Niestety, nawet mimo chęci żadne z nas nie jest w stanie być przy dziecku 24 godziny na dobę – prędzej czy później maluch sam wychodzi pobawić się ze znajomymi na podwórku, a także samodzielnie przemierza drogę do szkoły.

W takim razie co zrobić, aby mieć absolutną pewność, że robimy dla naszych bliskich wszystko, co w naszej mocy i naszemu ukochanemu dziecku nie dzieje się krzywda? Z pomocą spieszą aplikacje pozwalające na namierzanie telefonu lub innego urządzenia mobilnego, jakie ma przy sobie dziecko. To szybki i prosty sposób na to, aby upewnić się, że maluch jest bezpieczny. Jednym z takich sposobów jest aplikacja Bezpieczna Rodzina z usługą Gdzie Jest Dziecko.

Namierzanie telefonu dziecka, czyli kilkuletnia dziewczynka ubrana w jeansy, białą koszulkę, różowy szalik, różowe trampki i duże czarne okulary, siedzi na trawie, trzymając w wyciągniętych rękach telefon komórkowy i patrzy w niego z uśmiechem

Aplikacja Bezpieczna Rodzina i usługa Gdzie Jest Dziecko – zalety

W aplikacji Bezpieczna Rodzina i dostępnej w niej usłudze Gdzie Jest Dziecko sprawdzisz, gdzie znajduje się Twoja pociecha zarówno w czasie rzeczywistym, jak i do kilku godzin wcześniej dzięki historii lokalizacji. Wystarczy jedno spojrzenie w telefon a dowiesz się, kiedy maluch powinien wrócić do domu. Jakie inne atuty aplikacji do namierzania telefonu zachęcają, by z niej korzystać? Dlaczego do ochrony bliskich osób warto wykorzystywać nowoczesne technologie?

  • Namierzanie telefonu i nie tylko

Usługa Gdzie Jest Dziecko może połączyć ze sobą dwa telefony, ale również telefon oraz dziecięcy smartwatch. Modele zegarków dostępnych w sklepie Bezpieczna Rodzina przeznaczone są zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Jeśli Twój brzdąc jeszcze nie korzysta z komórki, po prostu podaruj mu zegarek z GPS. Będzie zachwycony! Dzięki aplikacji zyskujesz spokój – nie musisz już być nadopiekuńczy i stale kontrolować Twoich bliskich. Dajesz dziecku tak potrzebną mu wolność i swobodę.

  • Bezpieczna Rodzina – możliwość szybkiego reagowania

Funkcja SOS pozwala na natychmiastowe wezwanie pomocy przez Twoich bliskich. Jeśli maluch z jakiegoś powodu znajdzie się w niebezpieczeństwie, jeden przycisk wystarczy, aby Cię o tym powiadomić. SMS z alertem już kilku sekundach pojawi się na telefonie opiekuna. Ponadto, Bezpieczna Rodzina umożliwia zdalny nasłuch, dzięki któremu w dowolnym momencie sprawdzisz, co dzieje się w otoczeniu dziecka.

  • Dyskretne namierzanie telefonu 

Dziecko prosi, byś nie dzwonił do niego podczas, gdy bawi się u kolegi? To zrozumiałe – w pewnym wieku kontrola rodziców staje się dla dzieci… krępująca. Bezpieczna Rodzina pozwoli dyskretnie sprawdzić, co dzieje się z Twoją pociechą, bez zbędnego zamartwiania się i obaw o docinki kolegów.

  • Gdzie Jest Dziecko – łatwy ratunek z opresji

Wybrałeś się z dzieckiem do miejsca przepełnionego ludźmi i boisz się, że się zgubi? A może pozwoliłeś mu na pierwsze samodzielne wyjście na miasto? Aplikacja Bezpieczna Rodzina i usługa Gdzie Jest Dziecko to nieoceniona pomoc, gdy bliski straci orientację w terenie. Wystarczy szybki telefon do Ciebie, abyś mógł pospieszyć mu z pomocą lub zasugerować, jak wrócić do domu. Urządzenia kompatybilne z aplikacją takie, jak zegarki z GPS potrafią wykonywać zdjęcia oraz przesyłać je na telefon rodzica, dzięki czemu szybko stwierdzisz, gdzie konkretnie znajduje się brzdąc.

Dłoń chłopca, który ubrany jest w niebieską bluzę,a  na nadgarstku ma czarny zegarek GJD.06 od Bezpiecznej Rodziny, dotyka kwiatów oraz widok z aplikacji z funkcją nasłuchu otoczenia

Aplikacja Bezpieczna Rodzina– gadżety zwiększające bezpieczeństwo

Gdzie Jest Dziecko to usługa dostępna smartfony, przeznaczona przede wszystkim do stosowania z telefonami. Aplikacja Bezpieczna Rodzina natomiast to idealne połączenie z zegarkami z GPS dla najmłodszych. Najlepszy smartwatch to taki, który pełni wiele funkcji i codziennie dba o ochronę Twojej pociechy, ale także pełniące rolę modnego i ciekawego gadżetu.

Zegarki z GPS, takie jak np. LocoWatch LiteLocoWatch Lite S lub LocoWatch Video, poza funkcją geolokalizacji oferują opcje takie jak wykonywanie zdjęć i połączeń. Ponadto, inteligentny smartwatch dla dziecka może być idealnym pierwszym zegarkiem – nawet dla 3 letniego malucha! Gadżety wyróżniają się nie tylko szeregiem przydatnych funkcji, ale i ciekawym designem oraz wysoką trwałością, co jest szczególnie ważne w przypadku aktywnych dzieci.

Co ciekawe, ponieważ namierzana jest karta SIM, bateria w smartwatchu bliskiego nie jest zużywana w takim stopniu, jakby odbywało się to, gdyby namierzane było urządzenie. Dzięki temu kilkulatek może dłużej cieszyć się smartwatchem na jednym ładowaniu. W sklepie Bezpieczna Rodzina znajdziesz modele zegarków z GPS odporne m. in. na wodę i piasek. Bo najlepszy smartwatch to taki, który…

Najlepszy smartwatch to taki, który dzięki aplikacji chroni Twoje dziecko

Smartwatche i dedykowana do nich aplikacja cieszą się bardzo dużą popularnością. Maluchy chętnie ubierają swój pierwszy „dorosły” elektroniczny zegarek przed wyjściem do szkoły lub na podwórko, a rodzice zyskują możliwość sprawdzania w dowolnym momencie, czy dziecku nie dzieje się żadna krzywda. Dzięki inteligentnym zegarkom Twój maluch będzie śmiało poznawał świat, co nie będzie wzbudzało żadnych Twoich obaw.

W razie zagrożenia odbierzesz SMS z alertem, w aplikacji zweryfikujesz historię lokalizacji i zawsze w porę dotrzesz do osób, które natychmiast potrzebować będą Twojego wsparcia.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – do kogo jest skierowana?

W aplikacji Bezpieczna Rodzina troszczysz się o bezpieczeństwo osób, na których zdrowiu i komforcie najbardziej Ci zależy. Pamiętaj, że Twoje dziecko potrzebuje Twojego zaufania, wolności i poczucia swobody. Będąc zbyt zaborczym i nadopiekuńczym rodzicem możesz wywołać bunt i niepotrzebny gniew.

Dzięki zainstalowanej aplikacji wiesz, że nie musisz kilkanaście razy dziennie dzwonić do pociechy, a to, gdzie jest Twój bliski sprawdzasz wygodnie kiedy tylko chcesz w swoim telefonie komórkowym. Jeżeli zdarzy się coś niespodziewanego, na Twój numer natychmiast przyjdzie sms z alertem, kiedy dziecko użyje funkcji SOS na swoim urządzeniu.

Ochrona najbliższych Ci osób może być wygodna, szybka i dyskretna – wystarczy zaufać kilku prostym rozwiązaniom.

Namierzanie telefonu – koniec zbędnego stresu dla rodzica

Trzeba przyznać, że zdecydowana większość nerwowych sytuacji związanych z brakiem kontaktu ze strony dziecka okazuje się niepotrzebna. Maluchy często zapominają zadzwonić, gdy dotrą do celu. Często nie słyszą dzwonka telefonu lub nie zabierają ze sobą ładowarki.

Aby w takich prozaicznych sytuacjach zyskać spokój o bezpieczeństwo pociechy, wystarczy zastosować aplikację Gdzie Jest Dziecko, oferującą namierzanie telefonu. To banalnie prosty i skuteczny sposób na to, by w końcu przestać zamartwiać się o syna lub córkę.

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Wybierając nowoczesne rozwiązania, wszystkie najważniejsze informacje masz zawsze pod ręką. Na mapie w swoim telefonie komórkowym widzisz lokalizację i historię miejsc, w których w przeszłości przebywało dziecko. To ogromna wygoda ponieważ nie musisz być już dłużej nadopiekuńczy – jeśli ciągłe telefony męczyły Twoją pociechę i powodowały bunt, teraz, dzięki jednej usłudze możesz wszystko mieć pod kontrolą jednocześnie dając dziecku swobodę, której potrzebuje.

Polecane produkty

-17%
Czarny
Niebieski
Różowy

Smartwatch Locon Watch Lite

239,00 538,00 
Wodoodporny smartwatch GPS dla dziecka Locon Watch Video z GPS i wideorozmowami, bez umowy, z darmowym dostępem do autorskiej, polskiej aplikacji Bezpieczna Rodzina, z najlepszą na rynku kartą SIM z nielimitowanymi połączeniami oraz dostępem do internetu
-40%
Granatowy
Niebieski
Różowy

Smartwatch Locon Watch Video

299,00 598,00 
Wodoodporny smartwatch GPS dla dziecka Locon Watch Video z GPS i wideorozmowami, bez umowy, z darmowym dostępem do autorskiej, polskiej aplikacji Bezpieczna Rodzina, z najlepszą na rynku kartą SIM z nielimitowanymi połączeniami oraz dostępem do internetu