Smartwatche dla dzieci

Namierzanie telefonu dziecka z aplikacją. Sprawdź!

Stale martwisz się o to, co robi Twoja pociecha kiedy nie ma Cię w pobliżu? Zachodzisz w głowę, czy z dzieckiem jest wszystko w porządku podczas, gdy ono najzwyczajniej w świecie wyciszyło dzwonek w telefonie? Jest pierwszy dzień wiosny i nie wiesz czy dziecko jest w szkole? Na szczęście istnieją sprytne sposoby na to, aby upewnić się, że bliski czuje się dobrze i nic mu nie grozi. Jednym z nich jest namierzanie telefonu za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej Bezpieczna Rodzina. Odbieraj SMS-y z alertami i zawsze miej pewność, że Twój bliski jest tam, gdzie być powinien. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jakie to proste.

Namierzanie telefonu – w trosce o bezpieczeństwo malucha

Każdemu rodzicowi bezpieczeństwo ukochanej pociechy nieraz spędza sen z powiek. Zarówno wtedy, gdy dzieci są małe jak i wtedy, gdy podrosną, robisz wszystko, by ochronić je przed groźnymi sytuacjami. Niestety, nawet mimo chęci żadne z nas nie jest w stanie być przy dziecku 24 godziny na dobę – prędzej czy później maluch sam wychodzi pobawić się ze znajomymi na podwórku, a także samodzielnie przemierza drogę do szkoły.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

W takim razie co zrobić, aby mieć absolutną pewność, że robimy dla naszych bliskich wszystko, co w naszej mocy i naszemu ukochanemu dziecku nie dzieje się krzywda? Z pomocą spieszą aplikacje pozwalające na namierzanie telefonu lub innego urządzenia mobilnego, jakie ma przy sobie dziecko. To szybki i prosty sposób na to, aby upewnić się, że maluch jest bezpieczny. Jednym z takich sposobów jest aplikacja Bezpieczna Rodzina z usługą Gdzie Jest Dziecko.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina i usługa Gdzie Jest Dziecko – zalety

W aplikacji Bezpieczna Rodzina i dostępnej w niej usłudze Gdzie Jest Dziecko sprawdzisz, gdzie znajduje się Twoja pociecha zarówno w czasie rzeczywistym, jak i do kilku godzin wcześniej dzięki historii lokalizacji. Wystarczy jedno spojrzenie w telefon a dowiesz się, kiedy maluch powinien wrócić do domu. Jakie inne atuty aplikacji do namierzania telefonu zachęcają, by z niej korzystać? Dlaczego do ochrony bliskich osób warto wykorzystywać nowoczesne technologie?

  • Namierzanie telefonu i nie tylko

Usługa Gdzie Jest Dziecko może połączyć ze sobą dwa telefony, ale również telefon oraz dziecięcy smartwatch. Modele zegarków dostępnych w sklepie Bezpieczna Rodzina przeznaczone są zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Jeśli Twój brzdąc jeszcze nie korzysta z komórki, po prostu podaruj mu zegarek z GPS. Będzie zachwycony! Dzięki aplikacji zyskujesz spokój – nie musisz już być nadopiekuńczy i stale kontrolować Twoich bliskich. Dajesz dziecku tak potrzebną mu wolność i swobodę.

  • Bezpieczna Rodzina – możliwość szybkiego reagowania

Funkcja SOS pozwala na natychmiastowe wezwanie pomocy przez Twoich bliskich. Jeśli maluch z jakiegoś powodu znajdzie się w niebezpieczeństwie, jeden przycisk wystarczy, aby Cię o tym powiadomić. SMS z alertem już kilku sekundach pojawi się na telefonie opiekuna. Ponadto, Bezpieczna Rodzina umożliwia zdalny nasłuch, dzięki któremu w dowolnym momencie sprawdzisz, co dzieje się w otoczeniu dziecka.

  • Dyskretne namierzanie telefonu 

Dziecko prosi, byś nie dzwonił do niego podczas, gdy bawi się u kolegi? To zrozumiałe – w pewnym wieku kontrola rodziców staje się dla dzieci… krępująca. Bezpieczna Rodzina pozwoli dyskretnie sprawdzić, co dzieje się z Twoją pociechą, bez zbędnego zamartwiania się i obaw o docinki kolegów.

  • Gdzie Jest Dziecko – łatwy ratunek z opresji

Wybrałeś się z dzieckiem do miejsca przepełnionego ludźmi i boisz się, że się zgubi? A może pozwoliłeś mu na pierwsze samodzielne wyjście na miasto? Aplikacja Bezpieczna Rodzina i usługa Gdzie Jest Dziecko to nieoceniona pomoc, gdy bliski straci orientację w terenie. Wystarczy szybki telefon do Ciebie, abyś mógł pospieszyć mu z pomocą lub zasugerować, jak wrócić do domu. Urządzenia kompatybilne z aplikacją takie, jak zegarki z GPS potrafią wykonywać zdjęcia oraz przesyłać je na telefon rodzica, dzięki czemu szybko stwierdzisz, gdzie konkretnie znajduje się brzdąc.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina– gadżety zwiększające bezpieczeństwo

Gdzie Jest Dziecko to usługa dostępna smartfony, przeznaczona przede wszystkim do stosowania z telefonami. Aplikacja Bezpieczna Rodzina natomiast to idealne połączenie z zegarkami z GPS dla najmłodszych. Najlepszy smartwatch to taki, który pełni wiele funkcji i codziennie dba o ochronę Twojej pociechy, ale także pełniące rolę modnego i ciekawego gadżetu.

Zegarki z GPS, takie jak np. Locon Watch Lite lub Locon Watch Video, poza funkcją geolokalizacji oferują opcje takie jak wykonywanie zdjęć i połączeń. Ponadto, inteligentny smartwatch dla dziecka może być idealnym pierwszym zegarkiem – nawet dla 3 letniego malucha! Gadżety wyróżniają się nie tylko szeregiem przydatnych funkcji, ale i ciekawym designem oraz wysoką trwałością, co jest szczególnie ważne w przypadku aktywnych dzieci.

Co ciekawe, ponieważ namierzana jest karta SIM, bateria w smartwatchu bliskiego nie jest zużywana w takim stopniu, jakby odbywało się to, gdyby namierzane było urządzenie. Dzięki temu kilkulatek może dłużej cieszyć się smartwatchem na jednym ładowaniu. W sklepie Bezpieczna Rodzina znajdziesz modele zegarków z GPS odporne m. in. na wodę i piasek. Bo najlepszy smartwatch to taki, który…

Najlepszy smartwatch to taki, który dzięki aplikacji chroni Twoje dziecko

Smartwatche i dedykowana do nich aplikacja cieszą się bardzo dużą popularnością. Maluchy chętnie ubierają swój pierwszy „dorosły” elektroniczny zegarek przed wyjściem do szkoły lub na podwórko, a rodzice zyskują możliwość sprawdzania w dowolnym momencie, czy dziecku nie dzieje się żadna krzywda. Dzięki inteligentnym zegarkom Twój maluch będzie śmiało poznawał świat, co nie będzie wzbudzało żadnych Twoich obaw.

W razie zagrożenia odbierzesz SMS z alertem, w aplikacji zweryfikujesz historię lokalizacji i zawsze w porę dotrzesz do osób, które natychmiast potrzebować będą Twojego wsparcia.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – do kogo jest skierowana?

W aplikacji Bezpieczna Rodzina troszczysz się o bezpieczeństwo osób, na których zdrowiu i komforcie najbardziej Ci zależy. Pamiętaj, że Twoje dziecko potrzebuje Twojego zaufania, wolności i poczucia swobody. Będąc zbyt zaborczym i nadopiekuńczym rodzicem możesz wywołać bunt i niepotrzebny gniew.

Dzięki zainstalowanej aplikacji wiesz, że nie musisz kilkanaście razy dziennie dzwonić do pociechy, a to, gdzie jest Twój bliski sprawdzasz wygodnie kiedy tylko chcesz w swoim telefonie komórkowym. Jeżeli zdarzy się coś niespodziewanego, na Twój numer natychmiast przyjdzie sms z alertem, kiedy dziecko użyje funkcji SOS na swoim urządzeniu.

Ochrona najbliższych Ci osób może być wygodna, szybka i dyskretna – wystarczy zaufać kilku prostym rozwiązaniom.

Namierzanie telefonu – koniec zbędnego stresu dla rodzica

Trzeba przyznać, że zdecydowana większość nerwowych sytuacji związanych z brakiem kontaktu ze strony dziecka okazuje się niepotrzebna. Maluchy często zapominają zadzwonić, gdy dotrą do celu. Często nie słyszą dzwonka telefonu lub nie zabierają ze sobą ładowarki.

Aby w takich prozaicznych sytuacjach zyskać spokój o bezpieczeństwo pociechy, wystarczy zastosować aplikację Gdzie Jest Dziecko, oferującą namierzanie telefonu. To banalnie prosty i skuteczny sposób na to, by w końcu przestać zamartwiać się o syna lub córkę.

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Wybierając nowoczesne rozwiązania, wszystkie najważniejsze informacje masz zawsze pod ręką. Na mapie w swoim telefonie komórkowym widzisz lokalizację i historię miejsc, w których w przeszłości przebywało dziecko. To ogromna wygoda ponieważ nie musisz być już dłużej nadopiekuńczy – jeśli ciągłe telefony męczyły Twoją pociechę i powodowały bunt, teraz, dzięki jednej usłudze możesz wszystko mieć pod kontrolą jednocześnie dając dziecku swobodę, której potrzebuje.

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)