Smartwatche dla dzieci

Zegarki na rękę dla dziecka czyli stały kontakt o każdej porze

Nowoczesne zegarki dla dzieci dają nie tylko gwarancję bezpieczeństwa oraz są praktyczne. Ich design jest interesujący, co sprawia, że podobają się podopiecznym. Są idealnym dodatkiem do codziennego ubioru. Nowoczesne smartwatche to zegarki na rękę działające jak telefony, dlatego rodzice decydują się je kupić maluchom. Zyskują wtedy pewność, że będą w stałym kontakcie z pociechami.

 

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Zegarki na rękę – działające jak telefon

Smartwatche, czyli zegarki na rękę z telefonem mają sporo zalet, przekonywujących rodziców do zakupu tych urządzeń dla dzieci. Zegarek z GPS pełni równocześnie funkcję telefonu komórkowego. Wbudowana w nim karta SIM odbiera i wykonuje połączenia głosowe.  Jeśli dziecko chodzi do szkoły oraz na zajęcia pozalekcyjne to nie ma problemu z tym, aby się z nim skontaktować. Ponadto, jeśli odwiedza rodzinę lub kolegów, to też można oczekiwać stałego kontaktu, nie obawiając się o bezpieczeństwo.

Precyzyjna lokalizacja zawsze wskazuje rodzicom, gdzie jest ich pociecha. Szczególnie docenianą funkcją, jaką mają zegarki na rękę z telefonem w aplikacji bezpieczna rodzina jest możliwość wysłania sygnału SOS, wtedy gdy dziecko jest zagrożone. Rodzic od razu otrzymuje SMSa i może bezzwłocznie zareagować. Dodatkowo, można ustalać sfery bezpieczeństwa, w jakich przebywa dziecko.

Wtedy otrzymuje się też powiadomienia o tym, kiedy dziecko przybywa do danego miejsca lub kiedy je opuszcza. Można również zapoznać się z historią lokalizacji, poznając wszystkie trasy dziecka. Do wykorzystania pozostaje też opcja jaką jest nasłuch otoczenia, czyli funkcja pozwalająca na dyskretne łączenie się z zegarkiem, gdy chce się nabrać pewności, że dziecko jest na 100% bezpieczne.

Zegarki na rękę – funkcje dodatkowe

Zegarki na rękę mają też wiele funkcji dodatkowych. Na przykład, zegarek Locon Watch jest wodoodpornym smartwatchem. Model smartwatcha Locon Watch Video został wyposażony w krokomierz, sprawdzający gdzie i w jakim czasie przemieszcza się maluch. Smartwatche z funkcją dzwonienia dają dziecku możliwość wysyłania wiadomości głosowych. Jak więc widać, zegarek do dzwonienia spełnia wiele innych, równie użytecznych funkcji.

Jak więc widać, zegarek spełnia wiele innych, równie użytecznych funkcji.

Kolorowe, dotykowe wyświetlacze szczególnie przypadają do gustu najmłodszym. Wbudowany aparat to dodatkowy atut urządzeń. Oferowane aplikacje dostępne są na wszystkich urządzeniach mobilnych. Warto także zaopatrywać się w akcesoria do produktów takie jak folie ochronne, by mieć pewność, że smartwatch nie ulegnie zniszczeniu. Dokładne informacje o tym, jak prezentują się zegarki na rękę zawiera blog Bezpiecznej Rodziny, do którego również warto zajrzeć. Nowocześnie zaprojektowana kolekcja zegarków dla dzieci wyposażona jest także w czat głosowy oraz w specjalny tryb „nie przeszkadzać”.

Solidne wykonanie sprawia, że zegarki na rękę nie ulegną zniszczeniu przez długi czas. Dzieci będą też mogły przyjemnie spędzać czas, ponieważ wybrane modele wyposażone są w gry logiczne. Zegarki z funkcją telefonu zapewniają spokój rodzicom, są atrakcyjne dla dzieci i są najlepszym prezentem, jaki można wręczyć maluchowi z okazji pójścia do szkoły lub jako podarunek komunijny.

Inteligentny zegarek z funkcją dzwonienia

To, że inteligentny zegarek zwiększa bezpieczeństwo pociechy, to niezaprzeczalny fakt. A na to poczucie bezpieczeństwa wpływ mają funkcja telefonu (smartwatch pełni rolę telefonu komórkowego), dyskretny nasłuch otoczenia dziecka, alarmy SOS, czy możliwość wysyłania wiadomości głosowych przez kilkulatka na telefon rodzica.

Jako opiekun możesz na mapie w aplikacji ustawić wirtualne ogrodzenie, czyli strefę bezpieczeństwa, o opuszczeniu której będzie informowany. Masz możliwość wyłączenia dźwięku, kiedy dziecko jest na lekcjach w szkole. Wystarczy uruchomić aplikację!

Telefon, a funkcjonalny smartwatch dla dzieci – co lepiej wybrać?

Nasłuch otoczenia i strefy bezpieczeństwa (wirtualne ogrodzenie) to jedno. Bardzo istotna w smartwatchach jest funkcja telefonu. To właśnie dzięki niej jesteś w stałym kontakcie ze swoją pociechą. Jeśli obawiasz się, że kilkulatek może za często używać telefonu komórkowego, zatracić się w aplikacjach i nieumiejętnie korzystać ze stron internetowych, zegarek, który daje możliwość dzwonienia będzie rozsądnym wyborem.

Lokalizacja dziecka

Lokalizację dziecka zapewnia wbudowany moduł GPS. To dzięki niemu możesz ocenić, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twoje dziecko. Dokładność lokalizacji na telefonie rodzica w aplikacji Bezpieczna Rodzina to nawet 5 metrów!

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)