Smartwatche dla dzieci

Telefony komórkowe i smartwatche – jak dyskretnie kontrolować dziecko?

Rodzice dzieci w wieku szkolnym oraz nastolatków na pewno martwią się o swoje pociechy, kiedy te wchodzą w nowe relacje, zaczynają uczęszczać na zajęcia dodatkowe, albo po prostu coraz więcej czasu spędzają poza domem. Żeby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, można je kontrolować, oczywiście – w dyskretny sposób, tak, aby nie wywoływać w najmłodszych niepotrzebnego buntu i dać im tak potrzebną swobodę i poczucie wolności. Możliwość takiej kontroli rodzicielskiej zapewniają dziś nie tylko smartfony – coraz więcej opiekunów stawia na ochronę dziecka przy pomocy smartwatcha i dedykowanej aplikacji.

Telefony komórkowe a innowacyjny sposób na kontrolę dziecka

Żeby dowiedzieć się, gdzie znajduje się dziecko w danej chwili, można wykorzystać innowacyjne rozwiązanie jakim są niestandardowe telefony komórkowe w połączeniu z GPS, czyli smartwatche. Są to komfortowe gadżety, dzięki którym dyskretna kontrola rodzicielska pozostaje na najwyższym poziomie niezależnie od odległości, jaka dzieli nas od naszej pociechy. Jeśli tylko mama, czy tata chcą zobaczyć, czy dziecko jest w szkole, albo czy bezpiecznie dotarło na trening po lekcjach, to nowoczesny telefon komórkowy im w tym pomoże.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Takie inteligentne narzędzia pozwalają na śledzenie dziecka w nienachalny sposób. Nie stawiają rodzica w roli nadopiekuńczej osoby i co ciekawe, dostępne są w takiej formie, że nie trzeba się przejmować o reakcję dziecka. Smartwatch to wygodny gadżet na rękę, który często wyposażony jest w gry, dzięki czemu staje się atrakcyjny dla młodszych dzieci szkolnych i tych w okresie dojrzewania. Dzięki temu, że w zegarkach z telefonem wbudowana jest karta SIM, dziecko bez przeszkód może odbierać i wykonywać połączenia głosowe.

Zobacz, co o bezpieczeństwie dzieci i roli zegarka GPS mówi policja:

Zegarek jak telefon, który wysyła powiadomienia SOS

Co więcej, smartwatch na ręku to pewność, że dzieci mają możliwość wysłania sygnału S.O.S, wtedy gdy nie czują się w jakimś miejscu bezpiecznie. Rodzice już po kilku sekundach otrzymują SMS-a z alertem. Opiekunowie mogą też ustalić sfery bezpieczeństwa, w których przebywa dziecko i na bieżąco będą otrzymywać informacje o tym, kiedy dziecko pojawi się w danym miejscu lub kiedy je opuści. Telefon komórkowy staje się prawdziwą kopalnią wiedzy. Można w nim sprawdzić historię lokalizacji GPS, aby sprawdzić jak przemieszcza się dziecko. Inteligentny zegarek dzięki swojemu designowi i dodatkom jest świetnym gadżetem dla dziecka i jednocześnie daje rodzicom możliwość pełnej i świadomej opieki.

Telefony komórkowe plus GPS – sprawdź gdzie jest dziecko 

Zegarek, który spełnia rolę telefonu dostępny na stronie Bezpiecznej Rodziny działa z dedykowaną usługą Bezpieczna Rodzina. Specjalna aplikacja do lokalizacji, dostępna jest na wszystkie urządzenia, jest przejrzysta, łatwa w obsłudze i cechuje ją bezawaryjna praca. Praktyczny smartwatch dla dzieci Locon Watch Lite oprócz funkcji czasomierza jest przede wszystkim telefonem. Dla dziecka to ogromna wygoda ponieważ nosi go na nadgarstku dzięki czemu stale ma go przy sobie. Smartwatch dostępny w różnych wariantach kolorystycznych będzie idealnym prezentem zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Dzieci nie wiedzą, kiedy są lokalizowane przez opiekunów dlatego tego typu urządzenie idealnie nadaje się do dyskretnej kontroli rodzicielskiej.

 

Inteligentny zegarek czyli smartwatch GPS na prezent

Zegarki GPS i telefony komórkowe w jednym nie tylko podobają się dzieciom, ale spełniają oczekiwania rodziców. Są doskonałym przykładem ciekawych prezentów urodzinowych, komunijnych, czy takich, które dajemy dziecku z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Aby mieć pewność, że urządzenie posłuży naszym pociechom jak najdłużej, można także zaopatrzyć się w akcesoria takie jak folie ochronne lub wymienne paski.

Smartwatch GPS nawet dla najmłodszych

Coraz częściej widzimy, że już kilkuletnie dzieci posługują się smartfonami, czy tabletami. Jeżeli uważasz, że Twoja pociecha jest jeszcze za mała na telefon komórkowy, nie ma przeciwwskazań, by podarować jej właśnie smartwatch. Na rynku dostępne są modele dedykowane dla dzieci już od 3 roku życia! Są to między innymi zegarki z GPS Locon Watch Video i Locon Watch Lite  Oczywiście są one proste w obsłudze i nie posiadają skomplikowanych funkcji, niemniej mogą chronić kilkulatka przed zaginięciem, czy innym niebezpieczeństwem.

Smartwatch GPS dla dziecka, a poczucie bezpieczeństwa

Można powiedzieć, że inteligentny zegarek to zminiaturyzowany lokalizator GPS. Ponieważ zegarek wykonuje i odbiera połączenia, jesteś z dzieckiem w stałym kontakcie. Aplikacja Bezpieczna Rodzina umożliwi Ci także nasłuchiwanie otoczenia, w którym przebywa Twój kilkulatek. Nasłuch otoczenia to dyskretna funkcja – Twój syn lub córka nie otrzymuje żadnego powiadomienia. Jeśli chcesz więc w pełni ochronić dziecko przed różnymi niespodziewanymi sytuacjami, inteligentny zegarek będzie dobrym wyborem!

Urządzenie daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, ponieważ kilkulatek wie, że w każdej chwili może zwrócić się do rodziców o pomoc. Można być ze sobą w stałym kontakcie nawet, jeśli Twój maluch nie ma jeszcze standardowego telefonu komórkowego!

Dyskretna kontrola dziecka za pomocą smartwatcha, podsumowanie

Zanim zdecydujesz się na inteligentny zegarek, warto zastanowić się, na jakich funkcjach zależy Ci najbardziej. Dyskretna kontrola dziecka za pomocą smartwatcha i telefonu komórkowego jest w tej chwili coraz częściej wybieranym przez rodziców rozwiązaniem. Dlatego nie jest dziwne, że powstają modele, które są coraz lepsze pod kątem funkcjonalności. Rodzice chcą być spokojni o to, gdzie znajduje się ich dziecko. I mogą to zrobić dzięki obecnie dostępnym na rynku gadżetom. To dla nich duże ułatwienie. Lokalizacja, nasłuch otoczenia, a w naszej aplikacji dodatkowo masz możliwość wyłączenia dźwięku połączenia przychodzącego na czas lekcji. To wszystko jest bardzo wygodne!

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)