Smartwatche dla dzieci

Zegarek GPS – wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka

Zegarek GPS – wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka przypada na 1 czerwca każdego roku i w takim terminie jest on obchodzony również w Polsce. W tym dniu rodzice, dziadkowie i dalsza rodzina oraz przyjaciele obdarowują dzieci prezentami. Problem w tym, co podarować dziecku, aby prezent się mu spodobał, ale jednocześnie miał wartość funkcjonalną.

Trendy zakupowe 2023 – popularne prezenty na dzień dziecka

Dużą popularnością wśród kupujących prezenty dla dzieci na różne okazje cieszą się zabawki edukacyjne. Są to kolorowe zabawki, takie jak uczące i interaktywne maskotki, piramidki czy śpiewające kredki i pianina. Dziecko dzięki nim nabywa pierwsze umiejętności manualne i uczy się nowych słów, miło spędzając czas. Połączenie przyjemnego z pożytecznym to główny atut zabawek edukacyjnych i interaktywnych. Maluchy na pewno pokochają śpiewającego szczeniaczka, który będzie dla nich odpowiednim towarzyszem codziennych zabaw.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Lalki i postacie z bajek

Dużą grupą asortymentową zabawek idealnych na prezent są lalki i postacie oraz wszelkiego rodzaju gadżety związane z bajkami – Barbie, Auta, Księżniczki Disneya, samoloty czy superbohaterowie i Minionki są tego najlepszym przykładem. Wiele maluchów utożsamia się z nimi i przeżywa ich przygody na ekranie. Dzięki zabawkom w postaci np. lalek i domków dla nich będą mogli bawić się i odgrywać własne scenki, uruchamiając swoją wyobraźnię.

W gorące dni dzieci najchętniej bawią się na dworze, dlatego wielu rodziców z okazji Dnia Dziecka daje im zabawki ogrodowe – plastikowe domki, huśtawki, a nawet całe place zabaw ze zjeżdżalniami i drabinkami. Bardzo dobrze w roli prezentu dla dziecka sprawdzają się dmuchane zamki, trampoliny z siatką zabezpieczającą oraz pojazdy – tradycyjne (hulajnoga, deskorolka) i elektryczne, a także łyżworolki i rowery.

Zegarek GPS dla dziecka

Dobrym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziecka może być zegarek GPS, który będzie nie tylko czasomierzem, ale pozwoli na korzystanie z wielu innych użytecznych funkcji. Współczesne dzieci są doskonale zaznajomione z nowoczesnymi technologiami, dlatego siłą rzeczy cieszą się z każdego prezentu, który wpisuje się w taką kategorię. Smartwatche, smartfony, elektroniczne deskorolki, konsole do gier wideo i inne podobne gadżety wykorzystujące w swoim działaniu nowoczesne technologie stają się ich wymarzonymi prezentami.

Z okazji Dnia Dziecka można podarować im jeden z takich gadżetów. Wywoła on bez wątpienia szczery uśmiech na twarzy każdego dziecka, niezależnie od wieku, a przy tym może być bardzo użyteczny dla rodziców czy opiekunów. My proponujemy wybór smartwatcha GPS np. Locon Watch Video. To urządzenie, które pomoże jeszcze lepiej chronić dziecko w przestrzeni miejskiej.

Z życia wzięte – jak zastosować zegarek GPS?

Pani Kasia nie była przekonana co do tego, że zegarek z GPS to dobry pomysł na prezent dla jej 9-letniej córki. Jednak przystała na to, aby córka go nosiła. Był to prezent na Dzień Dziecka od chrzestnego, brata pani Kasi. Dziewczynka, Patrycja, była zachwycona nowym gadżetem, zwłaszcza że niewiele dzieci w jej klasie taki miało. Zegarek przydał się pani Kasi szybciej, niż myślała.

Kiedy Patrycja poszła jak co dzień na rower z koleżanką, długo nie wracała. Mama nie mogła się do niej dodzwonić, ponieważ telefon się rozładował. Kasia coraz bardziej niepokoiła się faktem, że córka nie wraca. Na szczęście przypomniała sobie, że Patrycja wzięła ze sobą zegarek GPS. Brat pani Kasi wgrał do jej telefonu, od razu przy wręczaniu prezentu chrześnicy, aplikację, która pozwalała na zlokalizowanie czasomierza. Wystarczyło, że włączyła lokalizację i na mapie zobaczyła, gdzie znajduje się Patrycja.

Okazało się, że dziewczynka była u koleżanki i podczas zabawy zapomniała o Bożym świecie. Wtedy pani Kasia mogła do niej pojechać i odebrać swoje dziecko. Wszystko skończyło się więc dobrze.

Zegarek GPS z lokalizacją

Lokalizator GPS w zegarku może przydać się w wielu innych sytuacjach, także tych najbardziej ekstremalnych, w których dziecko może znaleźć się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia. Dzieci coraz szybciej się usamodzielniają i same chodzą do szkoły, na podwórko czy na plac zabaw. Rodzice nie muszą im towarzyszyć, wystarczy, że zapewnią im bezpieczeństwo dzięki nowoczesnym gadżetom, takim jak zegarek z lokalizatorem GPS.

Jeśli zdarzy się, że dziecko bez pytania oddali się z miejsca, w którym powinno być, rodzic szybko pozyska informację o jego lokalizacji i będzie mógł do niego dotrzeć. Niestety zdarzają się porwania dzieci przez osoby trzecie, a w takich przypadkach kluczowe znaczenie ma jak najszybsze wskazanie miejsca pobytu dziecka.

Smartwatch to bezpieczeństwo

Smartwatch GPS na ręku dziecka w rzeczywistości może ustrzec je przed wieloma sytuacjami zagrażającymi jego zdrowiu, a niekiedy nawet życiu.

Zegarek GPS, taki jak chociażby model Locon Watch Lite wyposażony w funkcję odbierania i wykonywania połączeń głosowych zastąpi telefon, a dziecko nie zgubi go nawet podczas aktywności fizycznej. Wyposażony w przycisk SOS smartwatch będzie służył ochronie dziecka. Po naciśnięciu guzika rodzic lub opiekun od razu otrzymają wiadomość SMS lub alert w aplikacji, wraz z lokalizacją dziecka.

 

Zalety aplikacji mobilnej związanej z zegarkiem GPS

Aplikacja powiązana z zegarkiem GPS, który ma w posiadaniu nasze dziecko, jest niezwykle funkcjonalna. Na przykład aplikacja Bezpieczna Rodzina pozwoli na uzyskanie alertów, gdy zegarek będzie miał niski poziom baterii. Aplikacja powiadomi o zmianie miejsca pobytu dziecka. Jeśli opuści plac zabaw, szkołę lub dom koleżanki lub kolegi, użytkownik od razu zostanie o tym fakcie powiadomiony.

Warto podarować dziecku zegarek GPS na przykład z okazji Dnia Dziecka. Dzięki niemu można stworzyć bezpieczne warunki dla usamodzielniania się naszej pociechy. My poczujemy się pewniej, mogąc zlokalizować ją w aplikacji mobilnej związanej z zegarkiem GPS.

Popularne kategorie – smartwatche

Czy inteligentny zegarek to praktyczny gadżet? Jak najbardziej! Każde dziecko z pewnością ucieszy się na widok takiego urządzenia z kolorowym, dotykowym ekranem, krokomierzem i aparatem fotograficznym. Szukasz podarunku dla swojej pociechy, nie tylko na dzień dziecka, ale na każde inne święto? Inteligentne zegarki będą strzałem w 10!

Bezpieczeństwo dziecka to priorytet każdego rodzica, dlatego smartwatch z funkcją odbierania połączeń dający możliwość stałego kontaktu jest czymś absolutnie bezcennym!

Na naszej stronie www.bezpiecznarodzina.pl znajdziesz także promocje na urządzenia do wyczerpania zapasów.

 

Polecają nas
Kupiłam smartwatch dla córki jakiś czas temu, a teraz mogę podzielić się opinią - rewelacyjny! Jest naprawdę przydatny
Łucja
(4.5)
Syn używał ostatnio na wyjeździe - zadowolony bardzo! Dzwonił co godzinę się zameldować :)
Kacper
(4.6)
Polecam wszystkim, działa bez problemów- córka zakochana w kolorze
nino
(4.9)