Lokalizatory dla zwierząt

Lokalizator GPS dla psa — zalety nadajnika dla zwierzaka

Lokalizator GPS dla psa — zalety nadajnika dla zwierzaka

Niewielkich rozmiarów GPS dla psa, który przyczepia się do obroży zwierzaka, w ostatnim czasie znacznie zyskuje na popularności i coraz częściej możemy spotkać czworonogi wyposażone w tego typu urządzenie. Nic dziwnego, że coraz więcej właścicieli psów chwali sobie tego typu rozwiązanie i postanawia właśnie w ten sposób chronić swojego pupila. Nadajnik GPS wraz z dedykowaną do niego aplikacją to przecież szereg przydatnych funkcji, które znacznie ułatwiają codzienne spacery i ochronę czworonoga przed zaginięciem.

Na co zwrócić uwagę wybierając lokalizator GPS dla psa?

Chcąc w pełni chronić swojego pupila, najlepiej jest wybrać solidny i sprawdzony sprzęt — taki, który poradzi sobie ze wszystkimi trudnościami, jak deszcz, zachlapania, bieganie po lesie, a także będzie odporny na zarysowania w czasie, gdy Twój czworonożny przyjaciel będzie przedzierał się przez gęstwiny. Wybierając nadajnik GPS, zwróć więc uwagę na to, czy urządzenie jest wodoodporne i posiada w zestawie specjalną obudowę, która zabezpieczy je przed uszkodzeniami zewnętrznymi. To bardzo ważne — im solidniejszy sprzęt wybierzesz, tym dłużej wam on posłuży.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

"Pies

Bateria w lokalizatorze GPS dla psa — wybierz mądrze!

Większość z nowoczesnych urządzeń, z których korzystamy na co dzień, wymaga od nas regularnego ładowania. I chociaż cieszymy się z możliwości, które dają nam te narzędzia, ładowanie ich raz na 24 godziny może bywać nieco uciążliwe. Mając w pamięci to, że rozładowany lokalizator GPS nie pomoże nam ochronić naszego zwierzaka przed zaginięciem, wybierzmy taki, którego żywotność baterii jest jak najdłuższa. Dla przykładu lokalizator GPS dla psa model Locon Dog może działać aż do 10 dni na jednym ładowaniu, podczas gdy inne tego typu urządzenia wytrzymują około 24-48 godzin. Co nam daje lepsza bateria? Wygodę, spokój i pewność, że podczas spaceru nie będziemy musieli martwić się o to, że nasz lokalizator dla psa nagle się rozładuje.

Najważniejsze funkcje lokalizatorów GPS dla psów

Lokalizator GPS dla psa to oczywiście nie tylko wodoodporność i solidna bateria — decydując się na tego typu zakup, który ma pomóc nam chronić naszego czworonożnego przyjaciela, koniecznie sprawdźmy, czy wybrane przez nas urządzenie posiada wszystkie najistotniejsze funkcje oraz, czy będziemy mieć do niego zapewnioną dedykowaną, najlepiej polską aplikację. Doskonałym przykładem tego typu zestawu jest lokalizator GPS dla zwierzaka Locon Dog oraz aplikacja Bezpieczna Rodzina.

GPS dla psa — możliwość śledzenia zwierzaka i precyzyjna lokalizacja 24/7

Główną funkcją nadajnika GPS dla psa jest oczywiście szybkie i precyzyjne lokalizowanie naszego pupila w czasie rzeczywistym. Urządzenie wyposażone w moduły GPS, GSM oraz Wi-Fi to możliwość sprawdzenia miejsca, w którym przebywa zwierzak w każdej chwili, przez 24/7. Co nam to daje? Wyobraź sobie, że wychodzisz ze swoim psem na spacer, spuszczasz go ze smyczy, a ten wystraszony nagłym hukiem, czy zainteresowany zabawą z innym zwierzakiem, ucieka w nieznanym kierunku. Kiedy nie korzystasz z lokalizatora GPS, możesz albo biec za swoim pupilem i próbować go dogonić, albo stać w miejscu i liczyć na to, że Twój czworonożny przyjaciel sam do Ciebie wróci, kiedy usłyszy Twoje wołanie.

Kiedy zaś Twój zwierzak ma przy obroży nadajnik GPS dla psa, a Ty aplikację zainstalowaną w swoim telefonie, sprawa jest dużo prostsza. Możesz ze spokojem udać się za swoim pupilem kierując się trasą, którą wskazuje Ci mapa — dzięki lokalizatorowi GPS i usłudze wiesz, że zawsze odnajdziesz swojego zaginionego zwierzaka. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Twój pies jest w pełni bezpieczny.

"Pies

Lokalizator GPS dla psa wyposażony w kartę SIM umożliwia wysyłanie alertów SOS

Nadajnik GPS dla zwierząt nie tylko pomoże Ci określić położenie Twojego czworonoga. Jeśli obca osoba znajdzie Twojego psa, będzie mogła natychmiast dać Ci znać, gdzie przebywa Twoja zguba — wystarczy, że użyje przycisku SOS, który znajduje się na urządzeniu. Możliwość śledzenia pupila to jedno, ale fakt, że lokalizator przyda się także wtedy, gdy zwierzę trafi w obce ręce, to prawdziwy spokój i wygoda. Jak to działa?

Kiedy ktoś, kto znajdzie Twojego zwierzaka użyje przycisku SOS znajdującego się na nadajniku przy obroży czworonoga, na Twój telefon automatycznie zostanie wysłane powiadomienie. Odbierzesz je już w kilka sekund! Znalezienie Twojego psa będzie wtedy naprawdę proste — w powiadomieniu otrzymasz nie tylko aktualną lokalizację, ale też sprawdzisz, jaka jest najszybsza trasa dotarcia do Twojej zguby.

Lokalizator GPS dla psa z aplikacją Bezpieczna Rodzina— wyznacz własne strefy bezpieczeństwa

Lokalizator GPS dla zwierząt, taki jak chociażby model Locon Dog, w połączeniu z dedykowaną do urządzenia aplikacją Bezpieczna Rodzina umożliwia właścicielom czworonogów wyznaczenie własnych stref bezpieczeństwa. Oznacza to, że z poziomu swojego telefonu komórkowego możesz samodzielnie na mapie określić miejsca, o opuszczeniu i o powrocie do których, będziesz otrzymywać powiadomienia.

Jeśli Twój pies nagminnie przechodzi na posesję sąsiadów, podkopuje się pod ogrodzeniem i wymyka się z Twojego podwórka, kiedy Ty akurat jesteś w pracy, lokalizator GPS do śledzenia zwierzaka pozwoli Ci zapanować nad jego ucieczkami. Aplikacja umożliwi Ci zaznaczenie na mapie dowolnych stref — może być to dompodwórkoogród, czy pobliski park. Za każdym razem, kiedy Twój pies wyjdzie lub powróci do danego miejsca, na Twoim telefonie natychmiast pojawi się odpowiednie powiadomienie.

"Pies

Historia lokalizacji w GPS dla psa

Dedykowana aplikacja umożliwia nie tylko lokalizowanie i odbieranie najważniejszych powiadomień. Dzięki odpowiednio dobranej usłudze, w dowolnie wybranym przez siebie momencie zweryfikujesz miejsca, w których Twój pies przebywał w przeszłości. Z łatwością poznasz więc ulubione trasy swojego pupila oraz sprawdzisz, czy faktycznie, tak jak twierdzi Twój sąsiad, Twoje zwierzę było na jego posesji kilka dni wcześniej. Lokalizator i aplikacja to wygoda połączona z troską o bezpieczeństwo Twojego czworonoga!

Nasłuch otoczenia w nadajniku GPS —szybkie określenie pozycji Twojego psa

W aplikacji dedykowanej do lokalizatora GPS dla Twojego psa możesz skorzystać z funkcji nasłuchu otoczenia. Jeśli Twój zwierzak zaginie, bez trudu połączysz się z urządzeniem i posłuchasz tego, co dzieje się w otoczeniu zwierzaka. Ocenisz, czy pies znajduje się przy ruchliwej ulicy, w cichym lesie, czy może został odnaleziony przez obcą osobę i czeka aż się po niego zgłosisz.

"Niewielki

Twój pies zawsze w zasięgu Twojego wzroku

Lokalizator GPS dla psa model Locon Dog posiada wbudowane moduły GPS, GSM i Wi-Fi gwarantujące najlepszy zasięg, a w zestawie oprócz urządzenia, ładowarki, czy gwarancji na 24 miesiące znajdziesz także aktywną kartę SIM. Dedykowana aplikacja Bezpieczna Rodzina gwarantuje funkcję śledzenia swojego psa na mapie w Twoim telefonie, czy pozwala na wyznaczanie stref bezpieczeństwaodbieranie najważniejszych alertów i sprawdzanie historii lokalizacji. GPS dla psa to produkt, który umożliwi Ci śledzenie Twojego pupila zawsze, kiedy ten zniknie Ci z oczu. Wystarczy jedno spojrzenie, by dowiedzieć się, gdzie znaleźć zaginionego psa.

Dlaczego wybrać lokalizator GPS dla psa z aplikacją?

Aby mieć pełnię wiedzy o tym, gdzie w danej chwili znajduje się Twój pies, do urządzenia GPS należy posiadać odpowiednią aplikację. Zapewnia ona podgląd aktualnej pozycji czworonoga i umożliwia działania omówione w akapitach powyżej. Dlaczego wybór aplikacji jest tak istotny? Wiele lokalizatorów, które mocuje się przy psiej obroży, działają z chińskimi usługami — w takim przypadku kwestia bezpieczeństwa naszych danych może być zagrożona. W telefonie zdecydowanie lepiej jest instalować sprawdzone i polskie aplikacje lokalizacyjne — takie, które gwarantują odpowiednie szyfrowanie i właściwe przechowywanie wrażliwych danych.

Lokalizator GPS dla psa Locon Dog — wybór sprzętu ma znaczenie

Nadajnik GPS dla psa Locon Dog działa z dedykowaną aplikacją Bezpieczna Rodzina. Masz 100% pewności, że Twoje dane przechowywane są na polskich serwerach, a w razie pytań odnośnie działania usługi, zasięgu, czy innych kwestii, możesz skontaktować się z Działem Obsługi Klienta. W zestawie otrzymujesz zainstalowaną w urządzeniu kartę SIM — nie musisz podpisywać żadnych dodatkowych umów — lokalizator po dodaniu go do aplikacji jest gotowy do działania.

Decydując się na zakup nadajnika GPS dla psa przyjrzyj się baterii, w którą urządzenie jest wyposażone. Model BZ.02 to jedyny produkt na rynku, który na jednym ładowaniu może działać aż do 10 dni. Dłuższy czas pracy lokalizatora to więcej spokojnych spacerów bez dodatkowych zmartwień o to, czy urządzenie aby na pewno się nie rozładuje.

"Biegający

Wymiary lokalizatora GPS dla psa Locon Dog

Jeśli szukasz solidnego nadajnika GPS do określania pozycji psa, urządzenia, które charakteryzuje się długą pracą baterii, a przy tym jest niewielkich rozmiarów, model Locon Dog będzie idealnym wyborem. Urządzenie waży zaledwie 38 gramów, jest szerokie na 37 mm i wysokie na 50 mm. Taki niewielki i lekki GPS nie będzie przeszkadzał zwierzakowi ani w spacerach, ani podczas codziennych zabaw. Twój pies nawet nie poczuje, że jego obroża ma jakiekolwiek dodatkowe obciążenie.

Czy lokalizator GPS jest dla każdego psa?

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem dużego, czy małego psa, lokalizator GPS będzie doskonałym pomysłem na zadbanie o bezpieczeństwo Twojego pupila. Ponieważ sprzęt nie jest duży, nie będzie w żaden sposób utrudniał spacerów nawet niewielkim czworonogom — można go przyczepić do obroży każdego psa. O to, aby podczas zabawy nic się z urządzeniem nie stało, zadba specjalna obudowa, którą znajdziesz w zestawie do lokalizatora GPS Locon Dog.

Bezpieczne zwierzę z lokalizatorem GPS dla psa — podsumowanie

Podsumowując, dlaczego warto zadbać o bezpieczeństwo psa z nadajnikiem GPS Locon Dog?

  • Dzięki solidnej bateriiktóra na jednym ładowaniu działa nawet do 10 dni, każdy spacer może kończyć się bezpiecznym powrotem do domu. Sprzęt jest dobrze wykonany i wodoodporny.
  • Twój pies jest zawsze w zasięgu Twojego wzroku — możesz sprawdzać jego aktualną pozycję na mapie w swoim telefonie komórkowym. Jeśli zwierzę ucieknie podczas spaceru, w kilka chwil przekonasz się, w którym kierunku powinieneś się udać, aby znaleźć swoją zgubę.
  • Lokalizator GPS dla psa, przy pomocy guzika SOS znajdującego się na urządzeniu, pozwala obcej osobie, która znajdzie naszego zaginionego czworonoga, na wysłanie sygnału SOS. Alert z informacją o lokalizacji i najszybszej trasie dotarcia do zwierzaka pojawi się na naszym telefonie już w kilka sekund.
  • Dedykowana, polska aplikacja umożliwi Ci przejrzenie historii lokalizacji i poznanie ulubionych miejsc i tras Twojego czworonożnego przyjaciela.
  • Niewielkie wymiary urządzenia to pewność, że Twój pies nie poczuje, że ma na obroży dodatkowe obciążenie.

Z lokalizatorem GPS dla psa zawsze precyzyjnie określisz pozycję swojego czworonoga. Śledzenie zwierzaka jest jest proste, a obsługa aplikacji wyjątkowo intuicyjna. Nie musisz więcej martwić się o swojego psa — to, gdzie jest sprawdzasz po prostu w swoim telefonie.

"lokalizator

 

Lokalizatory GPS marki Locon działają z naszą dedykowaną aplikacją do śledzenia psów, którą za darmo pobierzesz na swój telefon komórkowy. W usłudze możliwe jest ustawienie stref bezpieczeństwa zaprojektowanych na wzór wirtualnego ogrodzenia. Nasz GPS tracker lokalizowany jest na podstawie sygnału z satelit GPS, sieci Wi-Fi oraz nadajników naziemnych operatorów komórkowych.

Wodoodporny Lokalizator GPS dla Psa - Locon Dog
Wodoodporny Lokalizator GPS dla Psa – Locon Dog

Polecają nas
Świetne rozwiązanie dla mojego kota! Wreszcie nie muszę go szukać godzinami. Dzięki aplikacji krok po kroku dojdę za nim. Polecam
Ola
(4.5)
Przyjaciółka mi poleciła, wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest - fajny i praktyczny
Lucy
(4.6)
Dla mojego Nera kupiłam lokalizator, czasem ucieka i nie można się jej dowołać. Dzięki karcie sim w obroży zawsze wiem gdzie się chowa.
Patryk
(4.9)