Lokalizatory dla zwierząt

Nowy lokalizator GPS LocoDog BZ.02 dla psa i Loco Cat dla kota — bezpieczeństwo zwierzaka to Twój spokój

Czy podczas codziennych spacerów możesz w pełni chronić swojego psa i nie dopuścić do jego zaginięcia? Czy możesz w pełni kontrolować to, gdzie w danej chwili przebywa Twój kot, który lubi spacery po ogrodzie i często oddala się od domu? Z nowym lokalizatorem GPS dla zwierząt w pełni zatroszczysz się nie tylko o bezpieczeństwo swojego pupila, ale będziesz znacznie spokojniejszy — Twój czworonożny przyjaciel już nigdy nie zniknie Ci z oczu!

Co wyróżnia lokalizator GPS LocoDog dla psa i LocoCat dla kota?

Wiemy, że traktujesz swojego czworonoga jak członka swojej rodziny. Dbasz o jego zdrowie i troszczysz się o jego bezpieczeństwo. Abyś już nigdy nie musiał martwić się o to, gdzie w danym momencie znajduje się Twój zwierzak i aby każdy spacer Twojego pupila kończył się szczęśliwym powrotem do domu, warto postawić na pewne i sprawdzone rozwiązanie, jakim jest lokalizator GPS dla psa i kota, Locon Dog i Locon Cat

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Zaginione zwierzę — strefy bezpieczeństwa w Twoim telefonie

Lokalizator GPS dla psa i nadajnik GPS dla kota to urządzenia, które umożliwią Ci kontrolę zwierzaka, kiedy ten zniknie Ci z oczu.

"Lokalizator

Bezpieczeństwo zwierzaka… i co jeszcze zyskujesz?

  • Najwyższej jakości lokalizator GPS z wytrzymałą baterią — nadajnik GPS pracuje nawet do 10 dni na jednym ładowaniu!

  • Pewność, że urządzenie działa niezależnie od warunków atmosferycznych — nasz lokalizator jest wodoodporny na poziomie IP67. Oznacza to, że jest odporny na zachlapania i działa także w deszczu.

  • Powiadomienia SOS — jeśli ktoś obcy znajdzie Twojego pupila, dzięki przyciskowi SOS, który znajduje się na lokalizatorze, będzie mogła natychmiast wysłać alert na Twój telefon z dokładną lokalizacją zwierzaka.

  •  Precyzyjną lokalizację czworonoga — bezpieczeństwo zwierzaka znacznie wzrasta, kiedy nosi on nadajnik GPS, a Ty w aplikacji spokojnie obserwujesz, dokąd chodzi Twój pupil.

  • Kontrolę zwierzaka w łatwej w obsłudze aplikacji, w której także ustawiasz strefy bezpieczeństwa.

Lokalizator GPS dla psa i lokalizator GPS dla kota to pełnia bezpieczeństwa

Ponieważ zarówno lokalizator GPS dla psa, jak i lokalizator GPS dla kota posiadają wydajną baterię, nie musisz martwić się o codzienne ładowanie. Wydajny akumulator to pewność, że na każdym spacerze, czy podczas każdego wyjścia Twojego czworonoga z domu, wygodnie zlokalizujesz urządzenie w aplikacji na swoim telefonie.

Oznacza to, że w momencie, w którym stracisz swojego psa z oczu, zawsze szybko będziesz w stanie poznać aktualne miejsce pobytu swojej zguby. Jeśli Twój kot zbyt długo nie będzie wracał do domu, jego poszukiwania nie będą oznaczały błądzenia po okolicy — to, gdzie znajduje się Twój pupil zobaczysz na mapie w aplikacji. 

 

"Zdjęcie

Zestaw bezpieczeństwa dla Twojego pupila

Oprócz lokalizatora GPS dla psa i kota oraz dostępu do naszej dedykowanej aplikacji, w zestawie znajdziesz także gumową obudowę z zaczepami na obrożę, która skutecznie ochroni nadajnik przed czynnikami zewnętrznymi. Abyś mógł dostrzec swojego pupila nawet po zmroku, do lokalizatora GPS jako GRATIS dołączamy obrożę z elementami odblaskowymi.

Zagubione zwierzę — strefy bezpieczeństwa

Lokalizator GPS dla psa i nadajnik GPS dla kota to niewielkie urządzenia, które pomagają wielu czworonogom bezpiecznie wracać do domu. Jako właściciel w aplikacji Bezpieczna Rodzina zyskujesz precyzyjną lokalizację czworonoga, a kiedy ktoś obcy znajdzie Twojego pupila, po naciśnięciu jednego przycisku, wyśle do Ciebie alert SOS. Ponieważ urządzenie po jednokrotnym naładowaniu działa do 10 dni, nie musisz pamiętać, by podłączyć je do prądu przed każdym spacerem. W aplikacji ustawiasz strefy bezpieczeństwa — jeśli zwierzak wyjdzie poza dany obszar, lub zwierzę pojawi się w domu, na Twój telefon komórkowy zostanie wysłane odpowiednie powiadomienie.

Bezpieczeństwo zwierzaka jako priorytet każdego odpowiedzialnego właściciela

Jeśli jesteś właścicielem czworonoga, bardzo możliwe, że zastanawiasz się, po co tak właściwie potrzebny Ci lokalizator GPS dla psa lub lokalizator GPS dla kota. Tymczasem prawda jest taka, że nigdy nie wiesz, co może przydarzyć się Twojemu pupilowi. Nigdy nie wiadomo, czy Twój pies podczas spaceru nie ucieknie spłoszony nagłym hałasem. Nigdy też nie wiadomo, czy Twój wychodzący z domu kot nie oddali się na tyle daleko, aby nie wiedzieć, jak do Ciebie wrócić. Ponieważ bezpieczeństwo zwierzaka powinno być priorytetem każdego odpowiedzialnego właściciela, lokalizator GPS powinien być nieodłącznym gadżetem, w jaki należy wyposażyć swojego przyjaciela.

Lokalizator GPS — zasady sposobu użytkowania urządzenia

Tracker GPS jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Ponieważ na jednym ładowaniu bateria działa nawet do 10 dni, nie musisz właściwie z urządzeniem robić nic oprócz tego, aby raz na kilka dni podłączyć je do prądu. To dzięki aplikacji sprawdzisz, w jakim otoczeniu, w czasie rzeczywistym znajduje się Twój czworonożny przyjaciel. Wszystkie informacje masz więc pod ręką 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Prawda, że wygodne?

Polecają nas
Świetne rozwiązanie dla mojego kota! Wreszcie nie muszę go szukać godzinami. Dzięki aplikacji krok po kroku dojdę za nim. Polecam
Ola
(4.5)
Przyjaciółka mi poleciła, wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest - fajny i praktyczny
Lucy
(4.6)
Dla mojego Nera kupiłam lokalizator, czasem ucieka i nie można się jej dowołać. Dzięki karcie sim w obroży zawsze wiem gdzie się chowa.
Patryk
(4.9)