Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Wielka premiera produktu! Lokalizator dla psa. Odbierz prezent!
Jedyna na świecie APLIKACJA CHRONIĄCA CAŁĄ RODZINĘ

Opaska SOS dla seniora BS.02

159 recenzji
Wysyłka: Darmowa dostawa
268.90 Cena:
Cena:
268,90 zł
268.90

Jedyna taka aplikacja na świecie:

 • W pełni polska usługa - Twoje dane są bezpieczne na polskich serwerach
 • Nie jesteśmy chińską aplikacją — bez irytujących reklam w aplikacji, polskie telefoniczne wsparcie ekspertów, natychmiastowa wymiana sprzętu
 • Aplikacja jest rozwijana przez polski zespół programistów i deweloperów
Cena urządzenia: 249,00 zł
Wybierz pakiet:  
Ups... Zapomniałeś o wyborze pakietu.
 1. 10 min./mies. na rozmowy dla seniora
 2. 2 strefy lokalizacyjne
 3. Nielimitowane połączenia do seniora
 4. Nielimitowana lokalizacja
 5. Nielimitowane sygnały SOS
BEZ UMOWY
NAJLEPSZA OFERTA
 1. 140 min./mies. na rozmowy dla seniora
 2. Nielimitowane strefy lokalizacyjne
 3. Nielimitowane połączenia do seniora
 4. Nielimitowana lokalizacja
 5. Nielimitowane sygnały SOS
BEZ UMOWY
 1. 30 min./mies. na rozmowy dla seniora
 2. 3 strefy lokalizacyjne
 3. Nielimitowane połączenia do seniora
 4. Nielimitowana lokalizacja
 5. Nielimitowane sygnały SOS
BEZ UMOWY
*Korzystanie z urządzenia wymaga aktywnego pakietu. Po jego zakończeniu przedłużysz go TUTAJ.
Wysyłka: Darmowa dostawa
Cena: 268,90 zł 268.90
Cena urządzenia z pakietem na 1 miesiąc:
268,90 zł 268.90
- +
Wysyłka w 24H
Zarejestrowana i aktywna karta SIM w urządzeniu.
Nielimitowany transfer danych na lokalizację.
Nie podpisujesz dodatkowej umowy.
Opaska SOS dla seniora BS.02
od 268,90 zł

Opaska dla seniora z lokalizacją i funkcją SOS

Opaska dla seniora z SOS odbiera połączenia

Opaska dla seniora z SOS odbiera połączenia przychodzące od 10 numerów zapisanych w aplikacji Bezpieczna Rodzina (dostępne na Android i iOS). Urządzenie wykonuje również połączenia wychodzące po wcześniejszym użyciu przycisku SOS. W urządzeniu znajduje się zainstalowana karta SIM z wybranym pakietem minut.

Precyzyjna lokalizacja Twoich bliskich

Dzięki lokalizacji GPS, GSM i Wi-Fi, zawsze szybko i wygodnie zlokalizujesz swojego bliskiego. Aktualne miejsce pobytu seniora sprawdzisz w aplikacji mobilnej Bezpieczna Rodzina na swoim telefonie lub w serwisie bezpiecznysenior.pl. Funkcja lokalizacji pozwoli Ci ustalić, czy Twój bliski z całą pewnością przebywa bezpiecznie w domu.

Powiadomienia SOS

Jeżeli senior źle się poczuje lub znajdzie się w sytuacji zagrożenia, za pomocą jednego przycisku wyśle Ci sygnał SOS. Dzięki specjalnej bramce operatorskiej, w zaledwie kilka sekund otrzymasz wiadomość SMS na swój telefon komórkowy. Ponieważ przyciski w naszej opasce są duże i widoczne, Twój bliski nie będzie miał problemu z obsługą urządzenia.

Opaska dla seniora z SOS i strefy bezpieczeństwa

W aplikacji Bezpieczna Rodzina wygodnie ustawisz własne strefy bezpieczeństwa, takie jak dom, czy gabinet lekarski. Dzięki temu, ilekroć Twój bliski pojawi się w danym miejscu lub je opuści, powiadomienie o zdarzeniu natychmiast pojawi się na Twoim telefonie komórkowym. Nie wiesz, czy Twoi rodzice lub dziadkowie stosują się do zasad o pozostaniu w domu? Z naszą opaską masz pewność, że kiedy opuszczą wyznaczoną strefę, Ty natychmiast się o tym dowiesz.

Nasłuch otoczenia

Opaska dla seniora z SOS i aplikacja Bezpieczna Rodzina dają możliwość wykonania dyskretnego połączenia i nasłuchiwanie otoczenia, w którym znajduje się Twój bliski. Jeżeli martwisz się, bo babcia, dziadek, czy inna osoba zbyt długo nie odbierają telefonu, i nie wiesz, czy przebywają w domu, aplikacja umożliwi Ci sprawdzenie, czy wszystko jest w porządku.

Sprawdzisz historię lokalizacji

W aplikacji wygodnie sprawdzisz historię lokalizacji oraz prześledzisz trasy, którymi poruszał się Twój bliski. Sam decydujesz o częstotliwości z jaką odbywać się będzie lokalizacja Twojego seniora.

Wodoodporność w Opasce SOS dla seniora

W Opasce SOS Twój Bliski śmiało może myć ręce. Urządzenie jest odporne na zachlapania i przypadkowe zanurzenia do 1 metra przez maksymalnie 30 minut. Aby móc cieszyć się jego funkcjonalnością przez długi czas, należy pamiętać, by nie pływać z nim w morzu, czy jeziorze, oraz zdjąć z nadgarstka przed codzienną kąpielą, czy wejściem do basenu.

Funkcje i wymiary

Zestaw zawiera

 • Opaskę SOS dla seniora z funkcją lokalizacji GPS
 • Kartę SIM
 • Dostęp do aplikacji Bezpieczna Rodzina
 • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
 • Gwarancję na 24 miesiące
 • Kabel USB

Aplikacja Bezpieczna Rodzina

Jedyna w Polsce aplikacja na smartfon monitorująca bezpieczeństwo seniorów. Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji na dowolnym urządzeniu. Dlaczego warto kupić OPASKĘ DLA SENIORA Z APLIKACJĄ?

 • Zyskujesz ochronę całej rodziny w jednej usłudze
 • Otrzymujesz precyzyjną lokalizację Bliskich i cennych rzeczy przez 24/7
 • Dostajesz kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu i aktywację one click
 • Masz gwarancję dostępu do profesjonalnej polskiej aplikacji

Pobierz aplikację

Opaska dla seniora z aplikacją

Opaska z GPS działa z łatwą w obsłudze aplikacją Bezpieczna Rodzina.

Lokalizacja 24/7

W aplikacji sprawdzisz dokładne miejsce pobytu seniora w czasie rzeczywistym.

 

Nasłuch otoczenia

Funkcja umożliwia połączenie aplikacji z opaską i dyskretny nasłuch otoczenia, w którym znajduje się senior.

 

Sygnał SOS

W sytuacji zagrożenia, Bliski używając przycisku SOS wyśle na Twój telefon powiadomienie, które natychmiast otrzymasz na swój telefon.

 

Strefy bezpieczeństwa

Własne strefy, takie jak dom, czy przychodnia otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, kiedy senior opuści dane miejsce.

 

Pobierz aplikację

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

1

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka
2

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka
3

Gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Opaska SOS dla seniora BS.02 — łatwa obsługa, pełnia bezpieczeństwa

Czy wiesz, że już jedno urządzenie w połączeniu z dedykowaną aplikacją, może zapewnić Twojemu bliskiemu pełnię bezpieczeństwa i dać duży spokój w codziennym życiu? Opaska SOS dla seniora BS.02 to wygodny smartband dla osoby starszej. Dwa duże, czytelne przyciski sprawiają, że korzystanie z niego jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Możesz podarować seniorowi bezcenny komfort i pewność, że zawsze może na Ciebie liczyć — rozwiązania od Bezpiecznej Rodziny Ci w tym pomogą.

Lokalizator GPS dla seniora — praktyczny gadżet

Najcenniejszą rzeczą, jaką możemy podarować bliskim, jest poczucie bezpieczeństwa. Starsze osoby chcą czuć się potrzebne. Pragną wiedzieć, że mimo swojego wieku, nadal są ważne dla członków swojej rodziny. Często odsuwają się na bok, nie chcąc przeszkadzać swoim dzieciom i wnukom w ich codziennych obowiązkach. Tęsknią jednak za kontaktem z bliskimi. Potrzebują dobrego słowa, otuchy i wsparcia. Ponieważ kiedyś to oni zajmowali się Tobą, dziś Ty postaraj się poświęcić im chwilę swojego czasu. Okaż troskę i zaangażowanie. Pokaż, że są dla Ciebie ważni. Czasem zwykły telefon znaczy więcej niż najdroższy prezent. Zależy Ci na tym, aby Twoi rodzice lub dziadkowie czuli się pewnie? Chcesz aby wiedzieli, że mogą na Ciebie liczyć? Dowiedz się więcej, jak walczyć z demencją i koniecznie pomyśl o podarowaniu im wyjątkowego urządzenia, jakim jest praktyczna opaska dla seniora SOS. W sprawowaniu zdalnej opieki nad bliskim pomoże Ci też polska, autorska aplikacja Bezpieczna Rodzina. Dzięki naszej usłudze wszystkie najważniejsze informacje dotyczące miejsca pobytu seniora i jego samopoczucia będziesz mieć zawsze pod ręką — w swoim telefonie komórkowym, a Twój bliski zyska praktyczny gadżet — smartband dla seniora, z którym będzie mógł czuć się bezpiecznie.

Opaska SOS dla seniora — idealny prezent dla babci i dziadka

Szukasz dla mamy, taty, babci, dziadka, czy innego bliskiego, prostego w obsłudze urządzenia z dużymi przyciskami? Zastanawiasz się jaki wybrać prezent z okazji urodzin babci lub dziadka? Nie wiesz jaki sprawdzony prezent kupić na Dzień Ojca? Na naszej platformie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest to opaska SOS dla seniora. Nasz smartband dla seniora pełni niezwykle istotne funkcje, które mogą uratować zdrowie, a nawet życie Twoich bliskich. Posiada dwa duże przyciski, dzięki którym starsza osoba może odebrać połączenie przychodzące, wysłać wiadomość głosową do opiekuna, a także poinformować Cię o potrzebie pomocy. Po użyciu guzika SOS, w który opaska GPS dla seniora jest wyposażona, wiadomość z prośbą o pilny kontakt pojawi się na Twoim telefonie w zaledwie kilka sekund. Dzięki temu będziesz w stanie zareagować natychmiast. Opaska SOS dla seniora od Bezpiecznej Rodziny to także wygodny i praktyczny lokalizator gps dla osób starszych, który przydaje się podczas podróży.

Wygodny lokalizator gps dla osób starszych gwarancją bezpieczeństwa

W wakacyjnym niezbędniku na letni wyjazd osoby starszej znajduje się wiele przydatnych gadżetów. Warto, by Twój bliski miał przy sobie także niewielkie urządzenie, jakim jest opaska SOS dla seniora. Po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji na swoim telefonie, jako opiekun, będziesz w stanie o każdej porze, każdego dnia sprawdzić dokładnie, gdzie znajduje się senior. Dedykowana aplikacja Bezpieczna Rodzina umożliwi Ci także ustawienie stref bezpieczeństwa takich jak dom, czy przychodnia, a nawet dyskretne przysłuchanie się temu, co dzieje się w otoczeniu bliskiej ci osoby. Dzięki temu nie tylko jesteś w stałym kontakcie z rodzicem, czy dziadkiem, ale dajesz mu wsparcie i poczucie, że w każdej chwili może liczyć na Twoją pomoc. Opaska dla seniora SOS jest więc przydatnym narzędziem zarówno dla starszej osoby, jak i dla jej opiekuna.

Komfort Twoich bliskich, czyli opaska dla seniora z SOS — zalety

Czy wiesz, jak zapobiec zaginięciu seniora? Dzięki wygodnemu urządzeniu, jakim jest opaska GPS dla seniora i aplikacja Bezpieczna Rodzina, nie tylko zlokalizujesz bliskich i otrzymasz powiadomienie SOS w razie niebezpieczeństwa. Aplikacja daje Ci dużo więcej możliwości! Senior będzie miał możliwość wysłać Ci krótką wiadomość głosową, którą wygodnie odsłuchasz w dowolnym momencie. Jeżeli zaś zmartwi Cię fakt braku kontaktu ze strony bliskiego, uruchamiając funkcję nasłuchu, opaska SOS dla seniora do Ciebie zadzwoni, a Ty wygodnie posłuchasz otoczenia, w którym znajduje się starsza osoba. Praktyczna opaska GPS dla seniora model BS.02 jest wodoodporna. Jej poziom wodoszczelności IP 67 umożliwia starszej osobie bezproblemowe mycie rąk, bez konieczności pamiętania o zdjęciu urządzenia z nadgarstka. Nasz smartband dla seniora jest lekki i łatwy w użyciu – Twoi bliscy nie będą mieć problemu z jego obsługą. Opaska bezpieczeństwa dla seniora to coś więcej niż zwykły gadżet – to szybka pomoc w nagłych sytuacjach! Podaruj starszej osobie cenny spokój i pewność, że zawsze może na Ciebie liczyć. Dzięki urządzeniom i pakietowi Bezpieczna Rodzina, nawet kiedy jesteś daleko, możesz być w stałym kontakcie ze swoimi najbliższymi.

Opaska bezpieczeństwa dla seniora — jak działa?

Opaska dla seniora SOS model BS.02 jest wyjątkowo prosta w obsłudze — posiada dwa duże przyciski. Po naciśnięciu czerwonego guzika z napisem SOS, senior może natychmiast powiadomić opiekuna, że potrzebuje jego pomocy. Dzięki modułom GPS i GSM, opaska dla seniora SOS działa także jak lokalizator — w każdej chwili, wygodnie na mapie w swoim telefonie komórkowym możesz sprawdzić, w którym dokładnie miejscu przebywa Twój bliski. Widzisz, czy rodzic, babcia lub dziadek są w domu, w przychodni, w parku lub na zakupach. Nie martwisz się tym, że Twój bliski może zaginąć, ponieważ wiesz, opaska GPS dla seniora i dedykowana aplikacja pozwolą Ci precyzyjnie zlokalizować członka Twojej rodziny.

Opaska SOS dla seniora — główne funkcje

Opaska dla seniora SOS ma przede wszystkim chronić Twojego bliskiego i dawać mu poczucie, że w każdej chwili może na Ciebie liczyć. Starsze osoby bardzo często boją się, że gdy zostaną same i coś im się stanie, nikt nie przyjdzie im z pomocą. Opaska SOS dla seniora to pewność, że Twój bliski mając przy sobie urządzenie, zdąży wezwać wsparcie. Oprócz funkcji SOS, smartband odbiera połączenia przychodzące od 10 osób, których numery opiekun wpisze w aplikacji. Opaska dla seniora SOS wykonuje także połączenia wychodzące — starsza osoba bez konieczności użycia telefonu komórkowego, bez trudu połączy się ze swoim opiekunem przy pomocy właśnie naszego rozwiązania. Funkcjonalność naszego urządzenia oraz jedyna taka w Polsce aplikacja do ochrony Twoich najbliższych to pewność, że nawet, kiedy dzieli was odległość, możesz ze spokojem opiekować się tymi, których bezpieczeństwo jest dla Ciebie najważniejsze.

Procesor MTK2503
Sposoby lokalizacji GSM + Wi-Fi + GPS
Dokładność lokalizacji GSM >200m
Dokładność lokalizacji Wi-Fi 20-100m
Dokładność lokalizacji GPS 5-15m
Zakres częstotliwości GSM 850/900/1800/1900 MHz
Standard karty SIM microSIM
Akumulator 400mAh
Sposób ładowania Złącze POGO
Czas działania (standby) 1-3 dni
Czas ładowania 2h
Wyświetlacz Nie
Menu w języku angielskim Nie
Waga 45g
Wymiary 51x35x14,9mm
Materiał wykonania silikon, plastik
Długość paska 28cm
Dostępne kolory czarny, czerwony
Gwarancja 24 msc
Karta SIM Tak
Aparat Nie
Krokomierz Nie
Gra Nie
Latarka Nie
Pulsometr Nie
Czujnik zdjęcia z ręki Nie
Nasłuch Tak
Przycisk SOS Tak
Wykonywanie połączeń głosowych Tak
Odbieranie połączeń głosowych Tak
Czat głosowy (możliwość wysłania 15-sekundowej wiadomości) Tak
Blokada połączeń od nieznanych numerów Tak
Tryb "nie przeszkadzać" Tak

Obawialiśmy się trochę, czy dziadek będzie chciał w tym chodzić, ale chodzi. jak na razie działa to niezawodnie i faktycznie nam to pomaga na co dzień. dziadek jest osobą aktywną, ale jak to w tym wieku - różne sytuacje się zdarzają wygląda na to, że ma również problemy z pamięcią - dwa razy opaska nas już ratowała.

działa tak jak w opisie. lokalizuje - na tym głównie nam zależało

Działa, ale dlaczego tylko czarny kolor?

Duży plus za prostotę bo te wszystkie wypasione zegarki to średnio pod seniora, a przynajmniej nie pod naszego... funkcji nie ma wiele, ale te, które mnie interesują - działają

Fakt, kolor nie ten, ale te funkcje które są wymienione w opisie śmigają mega pomocne na co dzień

Szukaliśmy dla naszej babci właśnie czegoś takiego prostego a z wieloma funkcjami i jak na razie to realizuje wszystko na czym nam zależało

Babcia ma problemy z pamięcią, dlatego zdecydowaliśmy się na ten zegarek. Ma proste funkcje, łatwo się go obsługuje - babci jest wygodnie a my mamy gps w razie czego

Świetny sposób na dbanie o bezpieczeństwo członków rodziny. Są rózne sytuacje w życiu i taki sprzęt się przydaje

no w końcu coś dla mojej schorowanej babci, która i tak tryska pełnią życia i chodzi wszedzie sama, dzieki temu zegarkowi wiemy gdzie chodzi i mozemy z nia porozmawiac przez telefon, a ona nie musi sie meczyć i uczyć obsługi komórki

działa zgodnie z opisem, jest prosta, ale o to też nam chodziło. 2 razy już się przydała - jest nam trochę łatwiej pilnować dziadka.

Bardzo fajny zegarek, prosty w obsłudze dla starszych ludzi, genialny wręcz. Jakiś czas temu kupiłam go i dla babci i dla taty, lubię ich mieć na oku, bo ludzie się starzeją, a z tego co widze babcia się zaczyna zapominać, no i nie potrafi obsługiwać telefonu, a tacie znowu kupiłam go dlatego, ze nie jest nauczony wszedzie jeździć z telefonem, wiec jak dzwonię to własnie "na zegarek" :)

Szukaliśmy dla babci prostej paski to podstawowej kontroli i to jest OK. Pierwszym pomysłem był jakiś wypasiony zegarek z wieloma funkcjami - ale to nie dla naszej babci. Ta opcja z kilkoma przyciskami się sprawdza.

Mój dziadek nie potrafi się posługiwać smartfonem, dla niego to czarna magia, ale żeby mieć z nim kontakt cały czas, to kupiliśmy mu własnei ten zegarek, lokalizuje i można zadzwonić,a to było dla nas najbardziej istotne

Dobra opcja dla starszej osoby, która nie ogarnia telefonów. Łatwiej nam kontrolować dziadka.

Moim zdaniem właśnie taka opaska jest idealna dla seniora - nie wypasiony zegarek, chociaż to pewnie zależy od osoby. U nas to spełnia swoje zadania.

Bardzo prosty w obsłudze, idealny dla naszej babci ktora bardzo chce byc samodzielna ale czasem pamięć nie dziala jak nalezy. Wtedy bez problemu mozemy się z nia skontaktowac i namierzyc lokalizacje. Bardzo przydatne, dziala bez zastrzezen

Fajne jest to, że ta opaska jest prosta. Nie potrzebowaliśmy szałowych funkcji. Generalnie - działa to całkiem sensownie i niczego więcej nie potrzebujemy.

Naszym zdaniem to dla seniora lepsza opcja niż wypasiony zegarek, ale to już zależy od seniora. Nam zależało na kilku możliwościach i tutaj je mamy. Łatwa obsługa była bardzo istotna.

Świetna rzecz! super wymyślona i bardzo łatwa w obsludze

opaska jest rewelacyjnym pomyslem ! kupilismy 3 sztuki dla moich rodzicow i tescia. polecam

na początku myśleliśmy, ze babcia nie będzie w tym chodzić, ze powie, ze nie umie tego obsługiwać, ale jak zapoznała się ze swoim zegarkiem to jest nim absolutnie zachwycona i na krok go nie opuszcza. Wszystko ładnie widać jak na tacy, gdzie był senior, a nasza babcia niestety jest chora, dość czesto też się zapomina, więc musimy widzieć co robi i czy jest bezpieczna.

Mega fajna, przydatna opaska - ułatwiła nam kontrolowanie babci. Polecam.

lokalizator bardzo dobrej jakosci, kupiony dla babci z problemami z pamiecia, dziala jak powinen, jest dokladny i banalny jesli chodzi o obsluge

Zależało nam tylko na tym przycisku SOS i to mamy. Akurat moja mama nie jest fanką nowoczesnych tematów - z wypasionego zegarka by nie korzystała, a ta opaska jej wystarczy.

Optymalnie pod naszą babcię. Nosi to. Na razie nie było konieczności wzywania pomocy, ale ogólnie testowaliśmy i działa.

Działa tak, jak to opisaliśmy. Dziękujemy. Przydaje się.

Prosty patent a jaki przydatny! super pomysł i świetne wykonanie

Mama często wyjeżdza na jakieś wycieczki i sporo chodzi na spacery, wolę żeby w takich momentach miała taką opaskę dla bezpieczenstwa

Wszystko sprawne, dziala jak nalezy, tego oczekiwalismy

opaska zdaje egzamin, babcia zgubila sie dwa razy oczywiscie nie miala ze soba telefonu.. dzieki opasce zostala odnaleziona natychmiastowo

Rewelacja. Zakupiłam dla taty-seniora który ma kłopot z obsługą jakiegokolwiek telefonu. A z tej opaski cieszy się jak dzieciak. Dwa guziki do ogarnięcia-i mamy kontakt. Obsługa sklepu bardzo pomocna w uruchomieniu aplikacji. Opaska to strzał w 10.

Starsza osoba nie ma problemu z obsługą. Jak babcia gdzieś wychodzi to już się nie martwię jak wcześniej, że nie wzięła telefonu. Taka opaska bardzo się przydaje.

Bardzo ciekawy gadżet.Wiadomo że osoby starsze mają problem z przyciskami a te są duże i tylko 2 więc spokojnie dadzą sobie radę z obsługą. Polecam zakup.

dzięki opasce wiem dokładnie gdzie znajduje się moja mama i w razie potrzeby mogę ją bez najmniejszego problemu znaleźć

idealny prezent dla mojego dziadka,on jest bardzo ruchliwym starszym panem i dzieki temu zegarkowi mam pewność ze nic złego mu się nie przytrafi

Super zakup. Dla starszej osoby idealny gadżet. Leciutki fajnie się prezentuje na ręce i bardzo wygodny w użyciu. Poza tym szybko i sprawnie wszystko załatwiłam,przesyłka tez szybciutko była u mnie

Bardzo przydatny, dobrze wyposażony i prosty w obsłudze gadżet. Nie przeszkadza na ręce. Moja babcia nie chce telefonu, super że trafiliśmy na taką opaskę. Nosi cały czas, jest z nią kontakt a ja też jakoś spokojniej funkcjonuję jak zawsze mogę sprawdzić gdzie teraz jest.

ładny i funkcjonalny gadżet. Kupiłam obojgu rodzicom.Są już w podeszłym wieku i taka kontrola pozwala mi się nie denerwować bo zawsze wiem gdzie są.

fajna opaska dla seniora.Idealna sprawa na prezent.Kupiłam dla mojej babci ,która jest bardzo aktywna osobą.Ale wolę mieć pewność ze w razie czego będzie mogła wezwać pomoc.

Już niejednokrotnie opaska się przydała, zwłaszcza podczas wakacji kiedy czasami zdarzy nam się rozłączyć w tłumie. Wtedy szybko mogę sprawdzić gdzie babcia jest i ją poszukać. Polecam, tym bardziej że nie jest droga

Genialny gadżet dla osób starszych,Nie mogłem sobie wyobrazić lepszego. Kupiłem dla babci zawsze wiem gdzie jest i to jest bardzo pozytywnym aspektem.Możemy w tak prosty sposób nie martwić sie o najblizszych.

Opaska dla seniora to fajna sprawa.Kupiłem swojej mamie.Ma już swoje lata i bardzo jej sie podoba takie urządzenie,bo wie ze zawsze może liczyć na pomoc. Jest przycisk sos gdyby w razie czego coś się stało.Jest to mało problematyczny gadżet.Gdyż wszelkie powiadomienia pojawiają sie na moim telefonie a mama nie musi nad niczym specjalnie sie głowić. Polecam

Taka opaska to doskonały prezent dla najbliższych.Tym bardziej gdy nie chcemy ich ograniczać a jednak chcielibyśmy wiedzieć czy nic im nie grozi. Wiadomo ze osoby starsze muszą być pod stała opieka. Sam zegarek jest estetycznie wykonany ,posiada 2 duże przyciski dla osób starszych jest bardzo prosty w użyciu.A wszystkie potrzebne mi wiadomosci pojawiają sie na moim telefonie.Wiec wiem ze wszystko jest ok

Kupiłam dziadkowi był bardzo zadowolony. Prosta w obsłudze. Bardzo pomaga w trudnych sytuacjach.

To był trafny wybór.Mama niezmiernie sie ucieszyła z takiej opaski. Teraz wie ze zawsze moze nacisnąć czerwony przycisk i ktoś jej pomoże. Bo jest łatwe połączenie opaski z apka, więc wiemy gdzie mama w danej chwili jest.Dobry wybór.

Doskonała sprawa dla osób starszych.Opaska prosta w obsłudze tylko 2 przyciski o to chodzi.aby senior wiedział jak ma to obsłużyć.Przesyłka do dwóch dni.

Bardzo pożadnie wykonana opaska.Ma duże przyciski dzieki czemu jest łatwa w obsłudze dla osób starszych.Mnóstwo funkcji które ułatwiaja zycie seniorom

Kupiłam czerwoną,jest ładna i funkcjonalna. Ma dwa przyciski które sa bardzo łatwe w obsłudze dla seniora.

Mój dziadek jest po 80-stce .I taka opaska to dobre roazwiązanie dla niego. Dwa przyciski w zupełności wystarcza zeby senior umiał sie nim obsłużyć.Wart zakupienia

Wygodna w użyciu,dwa przyciski sprawiają że osoby starsze nie maja problemu z obsługa. Współgra z aplikacją. Godna polecenia.

Bardzo fajny sprzęt, ja zakupiłam i jestem naprawdę zadowolona z jego działania i skuteczności. Warto coś takiego mieć, ja mogę tylko polecić

Ja jestem bardzo aktywną osobą i dla mnie taka opaska jest bardzo fajnym rozwiązaniem na co dzień. Córka miała rację, że jest łatwa w obsłudze i ułatwia codzienne funkcjonowanie

Opaska kupiona dla babci, sprawdza się doskonale. Prosty sprzęt, duże przyciski z wyraźnym kliknięciem, dla mnie to może mało istotne ale babcia bardzo docenia, polecam

Kupiłem swojej mamie, bo mam dość sytuacji, kiedy nie odbiera telefonów a nie wiem gdzie jest. Teraz w podobnych sytuacjach, przynajmniej wiem gdzie jest. polecam, porządnie wykonane i bardzo proste w obsłudze

Dziś mama dostała jako prezent i jest zadowolona. Dla nas to poczucie bezpieczeństwa, a dla mamy nie jest to nic uciążliwego, lekka, wygodna i jasnymi funkcjami.

Kupiłem na święta dla mamy po poleceniu od sąsiada. Tyle teraz złych rzeczy wokół dociera, tyle złego się słyszy, to chociaż tak zabezpieczyć mamę mogę. Urządzenie idealne, bo proste,a to starsze pokolenie ceni. Można odebrać połączenie i wykonać alarmowe, a ja mam podgląd na całość. Dużo możliwości w cenie która nie uderza po kieszeni za opaskę jak i abonament roczny.

Koleżanka mi to poleciła i szybko kupiłam dla taty. Tata godzinami siedzi na emeryturze na tej swojej działce i czasem się o niego martwimy, bo nie lubi nosić ze sobą telefonu. Opaska jest lekka i nie przeszkadza mu, a ja mam podgląd z poziomu przyjemnej aplikacji.

Babci się podoba bo proste urządzenie. Problem jedynie w przypadkowym naciśnięciu klawisza wysyłania wiadomości głosowych.

Babcia tak jest zadowolona z opaski, że już jej dwie koleżanki z klubu seniora, też takie mają. Obsługa z jej strony skraca się do minimum. Ma przycisk sos jakby coś się działo i wie, że zawsze mogę oddzwonić. Bateria dość sporo trzyma, a ja zawsze wiem gdzie babcia jest jakby ktoś pytał. polecam.

Kupiłem dla mamy, bo na emeryturze polubiła wycieczki spacery z tymi kijkami. Potrafi na cały dzień zniknąć bez telefonu, a ja siedzę i się martwię. Teraz mogę ją namierzyć, ostatecznie zadzwonić. Mama również ma łatwo dostępny przycisk do wezwania pomocy, czyli kontakt do mnie.

Kupiłem mamie, która na szczęście ma już 90 lat i świetnie się trzyma. Ale czasem zawodzi pamięć i chodzi po mieście nie wiedząc jaki jest tego cel. Kupiłem tą opaskę ze względu na lekkość konstrukcji oraz funkcję strefy bezpieczeństwa. Kiedy mama idzie poza strefę i nie odbiera telefonu powoli reaguję. Namierza może nie co do metra, ale wskazuje powiedzmy okolicę, gdzie wzrokowo widzę mamę. W tej cenie polecam bo to przede wszystkim dodatkowe bezpieczeństwo.

Sąsiadka zaleciła tą opaskę locona, to kupiłam mamie. Mam możliwość podglądu, kiedy nie odbiera telefonu, a mama jakby coś się działo, mam przycisk sos. Nic więcej nie wymagam od tej opaski i z samego produktu jestem zadowolony.

Kupiłem opaski rodzicom, bo nie chcę ich dręczyć telefonami, ale czasem się martwię i chcę wiedzieć, gdzie są, czy wszystko u nich gra. Opaska daje mi taką możliwość dzięki aplikacji, a sam produkt jest odporny na zniszczenia i lekki. Mama już nawet nie czuje, że ma coś dodatkowego.

Prezent kupiony jako totalny przypadek, a ku zaskoczeniu babcia nosi go bez przerwy. Nauczyła się lądować opaskę i ma zawsze możliwość wysłania sygnału sos. Zdaje sobie również sprawę, że dzięki temu możemy ją lokalizować, ale jej to nie przeszkadza.

Jeden z bardziej użytecznych prezentów jaki ostatnio kupiłem. Babci nie przeszkadza, bo jest całkiem lekka a jednocześnie solidna. Zdejmuje tylko w celu podładowania baterii. Babcia ma duży przycisk sos, jakby potrzebowała pomocy, a my mamy funkcje nasłuchu jakby podejrzanie nie zmieniała pozycji położenia dłuższy czas.

Mama na emeryturze aktywnie spędza czas. Różne wycieczki, wypady z klubu seniora itp. Kupiłem więc jej opaskę od bezpieczna rodzina aby zawsze mieć na nią podgląd, kiedy jest na wyprawie. Mama z kolei ma przycisk sos jakby potrzebowała pomocy. Sama opaska całkiem porządnie wykonana, wodoodporna.

Opaski używa moja babcia, bardzo bezpiecznie dzięki niej się czuje, bo ma trochę problemów ze zdrowiem. Lokalizacja nie jest zła, ale mogłaby być trochę lepsza.

Wszystko ok, dobry gadżet dla starszych osob.

Kupiłem dla dziadka żeby czuł się bezpieczniej, bardzo fajne urządzenie. W aplikacji wszystko widać gdzie był, można sprawdzić historie. Wygodny, dziadek nosi codziennie

Opaska rewelacja, moja mama ma 84 lata i caly czas chce mieszkac sama wiec teraz ma opaske i w razie czego daje znac ze sei zle czuje

Świetna rzecz zwłaszcza jak teraz seniorzy maja nie wychodzic z domow. mogę pilnować mojego taty na odległość polecam

Babcia boi się nowych technologii. Opaska GPS przyjęła się na stałe, a ja mam pewność gdzie jest i czy jest bezpieczna.

Zakupiłem dwa egzemplarze dla moich rodziców, opaski spełniają swoje funkcję, szczególnie teraz podczas pandemii.

Podarowałam opaski GPS swoim dziadkom w styczniu. Ten prezent to strzał w dziesiątkę. Aplikacja pokazuje mi gdzie są i czy są bezpieczni. Prosta w obsłudze opaska nie sprawiła im problemu. Często z niej korzystamy, dziadki często nie zabierają ze sobą telefonów komórkowych. Dobrze, że opaski ciągle mają na rękach.

Działa bez zarzutu, już nie raz pomógł nam odnaleźć dziadka, który ma problemy z pamięcią.

Moja mama na emeryturze polubiła spacery i aktywny wypoczynek. Opaska GPS pomaga nam być w stałym kontakcie. Polecam

Dziadek lubi nowoczesne prezenty. Opaska GPS to jeden z nich. Dziadek czuje się młodziej, a my mamy go pod kontrolą. Lokalizacja jest dokładna, powiadomienia przychodzą w czasie rzeczywistym, aplikacja jest prosta w obsłudze.

mój tata ma już 80 lat nie wyobrażam sobie zostawić go na kilka godzin bez tej opaski

teraz mogę zadzwonić do babci kiedy jest poza domem i wiem gdzie jest

Ostatnio babcia zaczęła zapominać gdzie była, dzięki opasce i historii lokalizacji jestem w stanie pomóc jej przypomnieć sobie wszystkie ważne informacje

Łatwa w obsłudze opaska, piękny czerwony kolor babcia lubi łatwe urządzenia

Dwa przyciski które mogą uratować życie polecam każdej starszej osobie

Babcia ma cukrzyce, zdarza jej się zagadać i zapomnieć o lekach. Dobrze ze opaska ma funkcję dzwonienia i odbierania połączeń komórkowych. Jesteśmy w stałym kontakcie

Tata potrzebował czegoś łatwego w obsłudze a ja potrzebowałem dla jego bezpieczeństwa czegoś co go ochroni. Opaska GPS okazała się rozwiązaniem dla nas. Tata łatwo opanował opaskę, a ja aplikację. Jesteśmy w stałym kontakcie dzięki Locon.

opaska to ekstra opcja na imieninowy prezent w naszej rodzinie są już 3 sztuki

Kiedy już udało mi się namówić mamę do założenia opaski, szybko się przyzwyczaiła a ja na bieżąco wiem co się z nią dzieje

moj tata upiera się by mieszkać sam, postawilam mu warunek - opaska GPS super, że się zgodził jestem na bieżąco

Opaska pomaga nam w codziennym funkcjonowaniu

Córka wiedziała jaki gadżet mi się przyda, łatwa obsługa

towar zgodny z opisem, szybka wysyłka i świetna cena

Babcia kiedyś na nordic walking się przewróciła, w tym wieku każdy uraz jest niebezpieczny. Dzięki przyciskowi sos szybko wezwała pomoc i pojechaliśmy do lekarza. Obecnie nawet nie zdejmuje jej do snu.

super opaska, ładny czerwony kolor spełnia swoje funkcje

Dziadek lubi zapominać o telefonie, odkąd ma opaskę jesteśmy w ciągłym kontakcie

Idealna opaska dla seniora na kwarantanne. Babcia czuje sie bezpieczniej

Opaska znakomicie sprawdziła się w formie prezentu dla babci. Bardzo chętnie ją nosi i czuje się dzięki temu bezpieczniejsza.

Kupiłam opaskę dla mojej prababci, która mieszka sama, a telefon był dla niej zbyt trudny w obsłudze. Teraz wiem co się z nią dzieje i zawsze mogę zadzwonić.

Bardzo fajna opaska i doceniam to, że jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych.

Opaska posiada wszystkie funkcje, które są wyszczególnione w opisie i działa w pełni poprawnie.

Transakcja przebiegła sprawnie, a opaska sprawdziła się fantastycznie.

Dopiero po zakupie tej opaski przestaliśmy się martwić o naszą babcię i wiemy, że w razie potrzeby może się łatwo z nami skontaktować.

Dziękuje, że wasze urządzenie pomaga mi nadzorować mojego dziadka, który jak się okazało lubi przesiadywać pół dnia u sąsiada z naprzeciwka i grać w szachy.

Opaska sprawdziła się lepiej u mojej babci niż zegarek, ponieważ tam nie ogarnęła obsługi. Ta opaska z dwoma przyciskami, jest bardzo łatwa w obsłudze.

Ta opaska to świetne urządzenie, nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu, a może pomóc.

Potrzebowałam dla taty prostego urządzenia, które zagwarantuje nam ciągły kontakt i pomoże mi w jego lokalizacji. Opaska to strzał w dziesiątkę.

Ostatnio mama wyszła na spacer i przyprowadziła ją sąsiadka , bo nie wiedziała jak wrócić do domu. Od tej pory używamy opaski sos, mama się przyzwyczaiła a ja wiem gdzie jej szukać w razie czego.

Świetnej jakości opaska ze wszystkimi podstawowymi funkcjami i bardzo łatwą obsługą, z którą poradzą sobie wszystkie osoby.

Opaska zgodna z opisem i działająca w pełni poprawnie.

Dzięki opasce moja mama w podeszłym wieku mogła mnie poinformować o złym samopoczuciu, a ja mogłem szybko zaeagować wiedząc, gdzie jest. polecam

Opaska jest dobrze wykonana i wszystkie jej funkcje działają poprawnie.

Tata nie chciał nam powiedzieć dokąd chodzi, czasami wracał bardzo późno. Podarowaliśmy mu tą opaskę, aby wiedzieć co się z nim dzieje. Lokalizator rozwiał nasze wątpliwości i jesteśmy spokojniejsi.

Zdecydowanie godna polecenia opaska z prostą obsługą i najważniejszymi funkcjami.

Opaska w pełni zgodna z opisem i odpowiadająca potrzebom wszystkich osób.

Moja bacia za każdym razem jak mnie widzi dziękuje mi za waszą opaskę. To świetne urządzenie

Dziękuje osobie, która wymyśliła tą opaskę. Bardzo prosta w obsłudze, każda starsza osoba świetnie sobie z nią radzi.

Świetnie wykonane urządzenie, kupiłam w prezencie urodzinowym dla swojego taty. Do dziś się śmiejemy czy to prezent dla mnie czy dla niego. Czerpiemy obupulną korzyść z posiadania tej opaski. To nasz talizman bezpieczeństwa.

Kupiliśmy tę opaskę naszej mamie, która jest już w podeszłym wieku i bardzo chętnie teraz z niej korzysta.

Świetna opaska, którą mogę z czystym sumieniem polecić każdej starszej osobie.

Polecam produkt, ponieważ działa w pełni poprawnie i spełnia wszystkie swoje funkcje.

Pieniądze wydane na tę opaskę były świetnie spożytkowane, ponieważ produkt jest świetnej jakości i bardzo mocno zachwyca.

Opaska sos uratowała życie mojej babci, kiedy się przewróciła w domu i złamała nogę. Jednym przyciskiem wezwała nas o pomoc i szybko trafiła do szpitala. Nie chce myśleć, co wydarzyłoby się gdyby tej opaski nie miała i czekała, aż ktoś do niej przyjedzie.

Nasi dziadkowie dostali właśnie takie opaski i są z nich bardzo zadowoleni.

Ta opaska dla seniora jest w pełni przystosowana do potrzeb osób starszych i posiada wszystkie najważniejsze funkcje.

Opaska wyposażona jest w bardzo wiele przydatnych funkcji, a jej obsługa jest banalnie prosta.

Jesteśmy zachwyceni tym urządzeniem, opiekujemy się z bratem naszą mamą na zmianę, jednak nie mamy możliwości być z nią 24/7. Dzięki tej opasce możemy monitorować jej lokalizację, dzwonić. Kiedy mama ma ataki i źle się czuje jeden przycisk sos i wiemy , że potrzebuje naszej pomocy.

Dziadek już jakiś czas temu otrzymał tę opaskę w prezencie i bardzo chętnie z niej korzysta. My natomiast mamy z nim stały kontakt.

Po pozytywnych opiniach kolezanki zamówiłam opaskę dla babci i dziadka.

Odkąd nasza babcia nosi tą opaskę to jesteśmy znacznie spokojniejsi o jej bezpieczeństwo i naprawdę polecamy ten produkt.

Mój tata bardzo dużo podróżuje, często gubiłam z nim kontakt, odkąd ma opaskę sos jestem na bieżąco.

Intuicyjna obsługa i duże możliwości to największe zalety właśnie tej opaski.

Świetna aplikacja, dużo funkcji, opaska bardzo przyzwoita.

Świetnej jakości produkt oferujący bardzo wiele za naprawdę niską cenę.

Super wykonanie, kolor czerwonym ładniejszy niż na zdjęciu. Mama bardzo zadowolona

Opaskę otrzymałam od wnuczki i muszę przyznać, że bardzo szybko nauczyłam się jej obsługi i korzystania z jej funkcji.

Bardzo fajna opaska. Wygodna i prosta w obsłudze, a babcia zadowolona.

Moje wszystkie obawy związane z zakupem tej opaski nie sprawdziły się i produkt prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Mój tata ma już 80 lat i często, kiedy go pytałam gdzie był przez ostatnie 3 godziny nie był w stanie mi odpowiedzieć bo zapominał. Odkąd nosi waszą opaskę sos dla seniora, bardzo szybko dowiaduje się , gdzie się znajduje w danym czasie i jestem spokojniejsza.

Babcia miała zaplanowany wyjazd do sanatorium, jednak czułam się bezpieczniej wiedząc, że będzie miała opaskę na ręku i będę wiedziała co się z nią dzieje.

Dziadek ma problem z trzęsącymi się rękoma, choroba nie pozwalała mu nawet wybrać numeru telefonu do nas. W opasce ma zapisane numery i jednym przyciskiem może się z nami skontaktować. To świetne rozwiązanie dla starszych, chorych osób, którzy też mogą potrzebować pomocy.

Postanowiłam kupić mamie opaskę sos dla seniora, ponieważ dzieli nas 30 km i nie zawsze jestem w stanie ją odwiedzać. Teraz często się przez nią kontaktujemy, a kiedy jest coś nie tak , naciśniety przycisk sos szybko przesyła mi informację w aplikacji.

Starsza osoba dzięki takiej opasce poczuje się bezpieczniej i będzie mogła komfortowo skontaktować się z najbliższymi.

Naprawdę świetna opaska, którą warto kupić dla starszej osoby.

Opaskę sos dostała nasza 70letnia babcia na urodziny. Bardzo szybko się do niej przekonała i nauczyła obsługi.

Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania i korzystanie z niego jest bardzo wygodne.

Kilka razy mama nie odebrała telefonu, dzięki cichemu nasłuchowi mogłem sprawdzić, że jest cała i zdrowa.

Babcia dostala od nas opaskę na urodziny. Wczoraj zadzwoniła z prośbą czy mogłabym zamowic 6 kolejnych. Byłam zdziwiona. Okazało się ze każda sąsiadka chce taką samą.

Opaska w pełni zgodna z opisem i odpowiadająca potrzebom wszystkich osób.

Zdecydowanie godna polecenia opaska z prostą obsługą i najważniejszymi funkcjami.

Super urządzenie, wszystko działa, bateria wystarcza na 3-4 dni

Nasza babcia odkąd posiada tą opaskę czuje się znacznie bezpieczniej i bardzo chętnie z niej korzysta.

Opaska działa poprawnie, a jej jedyny minus to niezbyt wysoka dokładność lokalizacji.

Bardzo dobra opaska, którą naprawdę warto polecić wszystkim osobom.

Opaska rewelacja. Moja babcia jest niedowidząca, a z opaską radzi sobie świetnie. Przyciski widać dokładnie, lokalizacja mogłaby być trochę lepsza, ale najważniejsze, że jest ten przycisk SOS, już nieraz babcia potrzebowała pomocy.

Bardzo dobra opaska, warto zainwestować dla ochrony najbliższych

Opaska jest bardzo łatwa w obsłudze, kupiłam ją babci pod choinkę. Tak żeby miała spokój i czuła, że w razie czego zdąży wezwać pomoc (a ma już 77 lat). Natomiast sama aplikacja naprawdę zaskoczyła mnie pozytywnie. Jest bardzo intuicyjna, szybko się ładuje i lokalizacja jest naprawde dokładna. Codzienie sprawdzam, czy babcia jest w domu.

Jeśli macie bliskich w podeszłym wieku, ta opaska z aplikacją jest naprawdę genialnym rozwiązaniem. Teraz przez pandemię rzadko widuje się z babcią, wiadomo, codziennie do niej dzwonię, ale miałam świadomość, że jakby się coś działo, to ona może nie zdążyć zadzwonić do mnie. W aplikacji wszystko widać jak na dłoni - i lokalizacje i historie i można z nasłuchu korzystać. A opaska łatwa w obsłudze bo ma tylko dwa przyciski - wystarczy że babcia ma ją przy sobie i czuje się bezpieczniej

Używamy tej opaski od 2 lat. Bardzo dobrze służy i stała się już stałym i niezbędnym wyposażeniem dla 93 letniej osoby.

Świetna aplikacja, urządzenie proste w obsłudze

Opaskę nosi moja 85 letnia babcia. Trochę się bałam, czy będzie umieć korzystać, ale bez problemu, bo przyciski są duże. Aplikacje mam ja na swoim telefonie, bardzo się przydaje! Chociaż babcia rzadko wychodzi z domu to jak już gdzieś pójdzie, widze to w telefonie

Chociaż mieszkamy z babcią w jednym mieście, niestety nie mamy możliwości żeby codziennie się widywać. I mimo że babcia w wieku prawie 80 lat świetnie sobie radzi, wiadomo, lepiej być w stałym kontakcie. Telefon to jedno, ale taka opaska jest bardzo pomocna, kiedy babcia telefonu nie odbiera. Duży plus za funkcję SOS i szybkie powiadomienia, jestem dużo spokojniejsza.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium