Bezpieczne Zwierzę

Obroża dla kota z GPS – skuteczna ochrona całą dobę

Właściciele kotów coraz większą uwagę przykładają do tego, aby posiadać wysokiej jakości gadżety. Wiedzą, że dzięki nim można poprawić komfort życia czworonożnych pupili! Ponadto, o wiele częściej można też zauważyć, że zaopatrują się oni w takie urządzenia jak obroża dla kota z GPS. Dzięki temu wiedzą, że koty będą bezpieczne w każdej sytuacji.

Obroża dla kota z GPS, zabawki dla kota, i co jeszcze?

Zabawki dla kota to podstawa w każdym domu, w którym tylko znajduje się czworonóg. Szczególnie, że można się zaopatrzyć w wiele zabawek, zarówno standardowych, jak i w gadżety interaktywne. Takie zabawki sprawią, że kot będzie świetnie spędzać czas. Na dodatek, można też spodziewać się, że dzięki temu kotek będzie się rozwijać.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Można również zaopatrywać się w gadżety takie jak obroża dla kota z GPS, a więc z lokalizatorem, pozwalającym w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się kot.

Bury kot leżący na łóżku

Obroża dla kota z GPS w lokalizatorze Locon Cat

Nowoczesna obroża dla kota z GPS Locon Cat pozwala precyzyjnie zlokalizować zwierzaka, o którym nie bez powodu mówi się, że lubi chodzić własnymi ścieżkami. Nie trzeba się już wobec tego więcej przejmować, że kot mógłby nam uciec, a jeśli zdarzało się to wcześniej, to warto wiedzieć, że dla wielu osób będzie to priorytetem. Nadajnik z aplikacją umożliwia również nasłuch otoczenia.

Można więc wywnioskować gdzie kot się znajduje. Dodatkowo, jeśli ktoś znajdzie naszego kota to może szybko wysłać sygnał SOS. Dlatego model Locon Cat jest w wielu sytuacjach wręcz niezastąpiony. Lokalizator GPS dla kota pozwala na jego bezpieczne namierzenie. Jest to gadżet doceniany przez właścicieli kotów często uciekających. Mogą oni wyznaczać trasy, jakimi kotek najczęściej się poruszał i tym samym, poznają jego przyzwyczajenia.

Lokalizator obroża dla kota z GPS LocoCat jest wytrzymały i lekki, nie będzie przeszkadzać zwierzęciu w zabawie i przemieszczaniu się. Polecany jest też zakup dodatkowej obudowy, ochraniającej przed zachlapaniem wodą. Gumowa obudowa na lokalizator GPS ochrania także urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Lokalizator GPS to nie wszystko, czyli co jeszcze właściciel czworonoga powinien wiedzieć

Jeśli Twój kot wychodzi na spacery, lubi chodzić sobie po okolicy lub spędza czas w ogrodzie, konieczna jest dobra obroża! Obroża przeciw pchłom i obroża przeciw kleszczom to must have jeśli w otoczeniu czworonoga jest dużo zieleni, krzewów i miejsc, w których mogą kryć się niebezpieczne insekty.

Reakcja alergiczna

Uwaga! Jeśli u Twojego zwierzaka występuje reakcja alergiczna, oznacza to, że noszona przez niego obroża przeciw pchłom lub kleszczom powinna zostać natychmiast wymieniona na inną. Najlepsza obroża to taka, która nie podrażnia skóry, a chroni Twojego zwierzaka!

W przypadku obroży z nadajnikiem GPS pamiętaj, aby do nowej przyczepić lokalizator!

Śpiący kot z obrożą GPS dla kota

Zabawki dla kota i gadżety odpowiadające za bezpieczeństwo

Poza zabawkami ważne są także akcesoria dla kotów, podwyższające ich poziom bezpieczeństwa np. transporter dla kota. Zabawki dla kota są ważne, natomiast na równi ważne jest to, by kot czuł się bezpiecznie oraz żeby właściciele wiedzieli, gdzie on się znajduje. Sprawdzając akcesoria rzeczywiście przekonać można się, że obudowa na lokalizator będzie dobrym wyborem. Ponadto, należy też sprawdzać pakiety oraz wybrać do obsługi ten, który będzie dla nas najodpowiedniejszy.

Właściciel, który dba o to, by zabawki dla kota były jak najlepsze, tak samo musi zwracać uwagę na gadżety odpowiadające za bezpieczeństwo pupila. Obroża dla kota z GPS z kartą SIM posiada tak praktyczne funkcjonalności. Są nimi: sygnał SOS, możliwość wyznaczenia najszybszej trasy, historia lokalizacji, opcja nasłuchu, możliwość wyznaczenia stref bezpieczeństwa.

Samo korzystanie z aplikacji nie jest skomplikowane, dlatego można bez problemu od razu zacząć ją stosować. Kotu niezależnie od rasy na pewno nie będzie ona przeszkadzała, co także jest nie bez znaczenia.

Polecają nas
Świetne rozwiązanie dla mojego kota! Wreszcie nie muszę go szukać godzinami. Dzięki aplikacji krok po kroku dojdę za nim. Polecam
Ola
(4.5)
Przyjaciółka mi poleciła, wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest - fajny i praktyczny
Lucy
(4.6)
Dla mojego Nera kupiłam lokalizator, czasem ucieka i nie można się jej dowołać. Dzięki karcie sim w obroży zawsze wiem gdzie się chowa.
Patryk
(4.9)