Rasy psów

Małe rasy psów – przydatne informacje

Najpopularniejsze małe rasy psów

Buldog Francuski, Pudelki, Jamniki, Mopsy, Yorkshire Terrier i Chihuahua to najczęściej spotykane w domach małe rasy psów. Każda z nich jest kochana z innego, wyjątkowego powodu. Niektóre znane są z tego, że są przyjazne dzieciom, inne są milutkie i puszyste. Część z nich jest porywcza i potrzebuje otwartej przestrzeni. Natomiast niektóre doskonale sobie radzą w miastach i mieszkaniach.

Mały pies na polanie pełnej kwiatów

Małe rasy psów – jak najlepiej zadbać o swojego przyjaciela

Jako właściciel psa chcesz wiedzieć, że odpowiednio się nim opiekujesz. Oznacza to zaspokojenie jego podstawowych potrzeb, aby zapewnić mu zdrowie i szczęście. Właściwe odżywianie, opieka weterynaryjna, monitorowanie zdrowia, pielęgnacja, praktyczne gadżety, miejsce, które można nazwać własnym, oraz dużo ćwiczeń, stworzą środowisko, w którym Twój pies może się dobrze rozwijać. Na szczęście wszystkie te rzeczy są stosunkowo łatwe do zapewnienia dla twojego czworonożnego przyjaciela.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Obroża z GPS – zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila

Małe rasy psów są bardzo ruchliwe i energiczne, a przez to łatwiej stracić je z oczu. O bezpieczeństwo Twojego pupila podczas spaceru lub wyjazdu zadba obroża z GPS. Dzięki śledzeniu lokalizacji urządzenie pomoże szybko Ci go odnaleźć w razie zguby. Dodatkowo funkcja nasłuchu otoczenia umożliwia łatwiejsze zlokalizowanie jego położenia. Obroża z GPS posiada funkcję SOS, z której może skorzystać osoba, która znajdzie Twojego psa. W ciągu kilku sekund otrzymasz powiadomienie z lokalizacją pupila w dedykowanej aplikacji w Twoim telefonie. Zdrowe i bezpieczne zwierzę jest szczęśliwym domownikiem.

 

Obroża z GPS – podejrzyj jakimi drogami chodzi pies

Pewnie wielokrotnie zastanawiałeś się, gdzie biega Twój pupil, kiedy stracisz go z oczu. Dzięki funkcji historii lokalizacji, którą zawierają gadżety GPS dla psa, będziesz mógł poznać nawyki czworonożnego przyjaciela. Od teraz poznasz jego ulubione trasy i najczęściej odwiedzane miejsca.

Małe rasy psów, czyli niewielki pies siedzący na niebieskiej sofie

Małe rasy psów – trening dla czempionów

Pozytywny trening wzmacniający to świetny sposób na szkolenie małych psów. Pamiętaj, że małe zwierzęta są bardziej strachliwe i wrażliwe. Szkolenia oparte na nagrodach mogą być bardzo skuteczne, ale trening oparty na karach będzie szkodliwy. Zbyt łatwo jest przypadkowo zranić małego psa krzykiem, a bycie o wiele mniejszym od ciebie jest wystarczająco przerażające. Utrzymuj pozytywne i optymistyczne zachowania Twojego przyjaciela, oferując częste pochwały i zabawki, a z pewnością nauczy się posłuszeństwa.

Szczeniak z lokalizatorem GPS dla psa

Polecają nas
Świetne rozwiązanie dla mojego kota! Wreszcie nie muszę go szukać godzinami. Dzięki aplikacji krok po kroku dojdę za nim. Polecam
Ola
(4.5)
Przyjaciółka mi poleciła, wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest - fajny i praktyczny
Lucy
(4.6)
Dla mojego Nera kupiłam lokalizator, czasem ucieka i nie można się jej dowołać. Dzięki karcie sim w obroży zawsze wiem gdzie się chowa.
Patryk
(4.9)