Rasy psów

Małe rasy psów – przydatne informacje

Najpopularniejsze małe rasy psów

Buldog Francuski, Pudelki, Jamniki, Mopsy, Yorkshire Terrier i Chihuahua to najczęściej spotykane w domach małe rasy psów. Każda z nich jest kochana z innego, wyjątkowego powodu. Niektóre znane są z tego, że są przyjazne dzieciom, inne są milutkie i puszyste. Część z nich jest porywcza i potrzebuje otwartej przestrzeni. Natomiast niektóre doskonale sobie radzą w miastach i mieszkaniach.

Mały pies na polanie pełnej kwiatów

Małe rasy psów – jak najlepiej zadbać o swojego przyjaciela

Jako właściciel psa chcesz wiedzieć, że odpowiednio się nim opiekujesz. Oznacza to zaspokojenie jego podstawowych potrzeb, aby zapewnić mu zdrowie i szczęście. Właściwe odżywianie, opieka weterynaryjna, monitorowanie zdrowia, pielęgnacja, praktyczne gadżety, miejsce, które można nazwać własnym, oraz dużo ćwiczeń, stworzą środowisko, w którym Twój pies może się dobrze rozwijać. Na szczęście wszystkie te rzeczy są stosunkowo łatwe do zapewnienia dla twojego czworonożnego przyjaciela.

Obroża z GPS – zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila

Małe rasy psów są bardzo ruchliwe i energiczne, a przez to łatwiej stracić je z oczu. O bezpieczeństwo Twojego pupila podczas spaceru lub wyjazdu zadba obroża z GPS. Dzięki śledzeniu lokalizacji urządzenie pomoże szybko Ci go odnaleźć w razie zguby. Dodatkowo funkcja nasłuchu otoczenia umożliwia łatwiejsze zlokalizowanie jego położenia. Obroża z GPS posiada funkcję SOS, z której może skorzystać osoba, która znajdzie Twojego psa. W ciągu kilku sekund otrzymasz powiadomienie z lokalizacją pupila w dedykowanej aplikacji w Twoim telefonie. Zdrowe i bezpieczne zwierzę jest szczęśliwym domownikiem.

 

Obroża z GPS – podejrzyj jakimi drogami chodzi pies

Pewnie wielokrotnie zastanawiałeś się, gdzie biega Twój pupil, kiedy stracisz go z oczu. Dzięki funkcji historii lokalizacji, którą zawierają gadżety GPS dla psa, będziesz mógł poznać nawyki czworonożnego przyjaciela. Od teraz poznasz jego ulubione trasy i najczęściej odwiedzane miejsca.

Małe rasy psów, czyli niewielki pies siedzący na niebieskiej sofie

Małe rasy psów – trening dla czempionów

Pozytywny trening wzmacniający to świetny sposób na szkolenie małych psów. Pamiętaj, że małe zwierzęta są bardziej strachliwe i wrażliwe. Szkolenia oparte na nagrodach mogą być bardzo skuteczne, ale trening oparty na karach będzie szkodliwy. Zbyt łatwo jest przypadkowo zranić małego psa krzykiem, a bycie o wiele mniejszym od ciebie jest wystarczająco przerażające. Utrzymuj pozytywne i optymistyczne zachowania Twojego przyjaciela, oferując częste pochwały i zabawki, a z pewnością nauczy się posłuszeństwa.

Szczeniak z lokalizatorem GPS dla psa

Polecane produkty

Lokalizator GPS dla psa Locon Dog Max

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 249 zł
334,00 598,00