Opieka nad seniorem

Bezcenny prezent na dzień matki – opaska sos czy zegarek z GPS?

Bezcenny prezent z okazji dnia mamy

Wyjątkowy prezent na dzień matki to taki, który nie tylko sprawia radość obdarowanej, a przede wszystkim daje wymierne korzyści. Kolejnym praktycznym podarunkiem może okazać się opaska GPS dla seniora Locon Life i Locon Life Plus. Jeżeli Twoja mama jest aktywna i boisz się, że może doznać kontuzji, lub gdy mieszka sama daleko od Ciebie… i w każdym innym przypadku – łatwa w obsłudze opaska zawsze będzie dobrym pomysłem na prezent. Nasze narzędzie umożliwia wezwanie szybkiej pomocy – dzięki dużym, kolorowym przyciskom korzystanie z niego jest wyjątkowo intuicyjne. Opaska wykonana jest z lekkiego i przyjemnego dla skóry materiału, nosi się ją z przyjemnością!

Jeśli nie masz własnej karty SIM, nie musisz się martwić — znajdziesz ją w naszym zestawie.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Jeden zegarek, wiele funkcji – lokalizator GPS

Zegarek GPS dla seniora BS.01 to pewność, że dbasz o bezpieczeństwo swojej mamy, nawet kiedy dzieli Was wiele kilometrów. Lokalizator GPS precyzyjnie namierzy Twoich bliskich z dokładnością do 10 metrów, a ich położenie sprawdzisz na mapie po zainstalowaniu aplikacji na swoim smartfonie. W zegarek wbudowany jest telefon komórkowy – aby go odebrać, wystarczy, że senior wciśnie jeden przycisk.  Nasz oryginalny prezent na dzień matki posiada również specjalny przycisk SOS – Twoja mama w przypadku zagrożenia będzie w stanie natychmiast powiadomić Cię o tym, że potrzebuje pomocy!

Bezcenny prezent na dzień matki - opaska sos czy zegarek z GPS?

Do tego funkcja dyskretnego nasłuchu oraz wytrzymała i elegancka obudowa i mamy podarunek idealny! Dzisiaj nowoczesne technologie są szeroko dostępne, a urządzenia najnowszej generacji wyjątkowo łatwe w obsłudze, dlatego nawet osoby starsze nie mają problemu z użytkowaniem tego typu akcesoriów. Pamiętaj także o kwiatach – to pozycja obowiązkowa w tym wspaniałym dniu.

Czerwone róże, kolorowe tulipany, piękne hortensje, gerbery, czy duży bukiet słoneczników z całą pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdej kobiety. Jeżeli natomiast Twoja mama za kwiatami nie przepada, możesz pomyśleć o czymś równie miłym – kupić ramkę i włożyć do niej zdjęcie Waszej rodziny, zabrać  mamę na kolację do jej ulubionej restauracji, lub zafundować jej wizytę w salonie Spa. Prezent, który podarujesz prosto z serca, zawsze będzie tym najpiękniejszym.

Prezent na dzień matki

Opaska GPS — prezent, który sprawdzi się w każdej sytuacji

Zadbaj o to, by Twoja mama zapamiętała dzień swojego święta na długo. Podaruj jej urządzenie, które nie tylko dobrze wygląda i jest intuicyjne. Przede wszystkim opaska daje jej pewność, że w razie niebezpiecznej sytuacji, Ty dowiesz się o tym natychmiast. Pamiętaj! Twoja mama zasługuje na wszystko, co najlepsze! Dlatego oprócz kwiatów, warto wybrać więc prezent, który posłuży jej długo i da jak najwięcej korzyści!

Opaska SOS z czujnikiem upadku

Nie wiesz, jaką opaskę dla seniora wybrać? Urządzenie dla starszych osób musi być przede wszystkim praktyczne! Urządzenia Locon wyposażone są w kartę SIM. Nie tylko odbierają połączenia przychodzące, ale i gwarantują nielimitowane minuty na połączenia wychodzące. Dla starszej osoby taki telefon na nadgarstku to prawdziwa wygoda!

Opaski Locon Life Plus wyposażone zostały w czujnik upadku, pulsometr, a nawet zastępują pulsoksymetr. Można dzięki nim sprawdzać saturację, ciśnienie, tętno i temperaturę. Są doskonałym pomysłem na prezent na Dzień Matki, Dzień Babci, urodziny i inne święta.

To urządzenia, które realnie wpływają na poprawę komfortu i bezpieczeństwa wszystkich starszych osób.