Opieka nad seniorem

Jak działa alarm SOS w opasce dla seniora?

Alarm w opasce SOS dla seniora Locon

Funkcja SOS jest niezwykle istotna, kiedy chcemy opiekować się starszą osobą przez całą dobę i jednocześnie zagwarantować jej poczucie niezależności, swobody i bezpieczeństwa. Kiedy nasz rodzic, babcia, lub dziadek mają świadomość tego, że w razie potrzeby pomoc dotrze do nich tak szybko, jak to możliwe, znacznie podnosi się ich komfort codziennego życia.

W alarmowy przycisk SOS wyposażone są wszystkie opaski marki Locon — zarówno opaska SOS Locon Life, jak i bardziej zaawansowana opaska dla seniora Locon Life Plus.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Jak działa przycisk SOS?

Aplikacja Bezpieczna Rodzina daje Ci dostęp do wszystkich najważniejszych informacji o lokalizacji i samopoczuciu bliskiej Ci osoby. Dzięki usłudze zawsze wiesz, gdzie przebywa Twoja mama, babcia, Twój tata, czy dziadek. Na swoim telefonie widzisz, kiedy senior wyszedł z domu do sklepu, lekarza, czy na spacer.

Jeśli senior ma problemy z pamięcią, zgubi się w mieście i zapomni, jak wrócić do domu, wystarczy, że naciśnie guzik znajdujący się na opasce SOS.

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz — czy jesteś w pracy, w domu, czy na zakupach, alert pojawi się na Twoim telefonie już po kilku sekundach od jego wysłania!

Z opaską SOS i aplikacją możesz szybko zlokalizować daną osobę i pomóc jej w szybkim i bezpiecznym powrocie do domu

 

Alarm w opasce sos dla seniora

Dlaczego senior powinien mieć opaskę SOS?

Niezależnie od tego, czy Twój bliski jest w pełni samodzielny, czy cierpi na różnego typu schorzenia powodujące zaniki pamięci, nasze urządzenie zapewnia mu komfort i bezpieczeństwo. Wiedząc, że może na Ciebie liczyć, senior jest spokojniejszy, co ułatwia mu codzienne życie!

Alzheimer, czy inne choroby wieku starczego mogą w znacznym stopniu ograniczać naszych bliskich. Niezwykle istotne jest więc to, aby podarować im urządzenie, które będzie dla nich niezawodnym wsparciem w każdej sytuacji.