Opieka nad seniorem

Monitoring zdrowia — co o opaskach Locon myślą klienci?

Monitoring zdrowia i Opinie klientów o opasce SOS dla seniora Locon Life Plus

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt w pełni spełniał oczekiwania wszystkich klientów. A przyznać trzeba, że oczekiwania te nie są małe!

Każda osoba, która decyduje się dołączyć do Bezpiecznej Rodziny chce dla swoich bliskich jak najlepiej — chce stale monitorować stan zdrowia rodziców, dziadków, czy innych seniorów i mieć pewność, że gdziekolwiek jest — zawsze trzyma rękę na pulsie.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

 

Opinie klientów o opasce SOS dla seniora Nasze opaski oraz dedykowana do nich autorska aplikacja mają realny wpływ na poprawę jakości Waszego życia. Wasze historie sprawiają, że jesteśmy dumni z tego co robimy i chcemy robić dla Was i Waszego bezpieczeństwa jeszcze więcej!

Poniżej znajdziecie kilka, spośród setek historii naszych klientów, którym pomogły nasze produkty.

Opaski Locon Life Plus — monitoring zdrowia w ramach profilaktyki, aby wcześnie wykryć, lub zapobiec poważnej chorobie 

Historia Pana Adriana ze Szczecina

Rodzice Pana Adriana mają po 73 lata. Mama cierpi na astmę, tata w wieku 40 lat przeszedł zawał serca.

Moja Mama ma zdiagnozowaną astmę. Od momentu jak zaczęła nosić opaskę i zaczęliśmy mierzyć saturację, okazało się że pomiar waha się pomiędzy 80-88%. Wynik ten został potwierdzony pulsoksymetrem. Co ciekawe, po kilku głębszych oddechach  saturacja podnosiła się do 95-97%. 

Okazało się że mama zaprzestała brania leków wdechowych na astmę, co skutkowało spadkiem natlenienia. Gdyby nie opaska, nie dowiedzielibyśmy się o odstawieniu leków, oraz o tym, że saturacja jest niebezpiecznie zaniżona.

Z kolei mój Tata w wieku 40 lat przeszedł zawał serca. Mając opaskę zaczął wreszcie regularnie mierzyć ciśnienie – wcześniej mierzył tylko, gdy czuł się źle. Okazało się że ma regularnie podniesione ciśnienie – 145-155. Gdyby nie „łatwość” pomiaru opaską i powiadomienia w aplikacji, to nie byłbym świadomy problemu i nie wysłałbym go do lekarza.

Historia Pana Dariusza

Pan Dariusz, który kupił opaskę SOS Locon Life dla swojego taty, zaczął coraz częściej otrzymywać powiadomienia w aplikacji o jego zbyt wysokim ciśnieniu. Po kilku kolejnych dniach, postanowił je zmierzyć niezależnym ciśnieniomierzem i wyniki pomiarów z opaski potwierdziły się.

Jako że tata nigdy nie był skory do odwiedzania lekarzy, a zwłaszcza w ramach profilaktyki, te niepokojące wyniki zbyt wysokiego ciśnienia były impulsem do wykonania szeregu badań. W konsekwencji okazało się iż tata wymaga leczenia farmakologicznego i musi już stale przyjmować leki na nadciśnienie.

 

Mężczyzna z opaską SOS dla seniora Locon Life Plus na nadgarstkuPamiętaj! Opaska dla seniora Locon Life Plus i opaska SOS Locon Life realnie wpływają na wykrywanie schorzeń i pozwalają określić samopoczucie Twojego bliskiego zgodnie ze stanem faktycznym. Pomiary mogą być cenną wskazówką do oceny stanu zdrowia Twojej mamy, taty, babci, czy dziadka.

Nasze urządzenia codziennie pomagają Ci dbać o komfort i bezpieczeństwo tych, o których się troszczysz!

Twoja Bezpieczna Rodzina dzięki urządzeniom i aplikacji mobilnej

Opaska SOS to pewność, że każdy, kto ją nosi, może natychmiast wezwać na pomoc członka swojej rodziny. Poszkodowany opcjonalnie może też powiadomić o zagrożeniu centrum ratunkowe. Dzięki temu, że nasza aplikacja działa zarówno na telefonach z systemem Android, jak i iOS, niezależnie od modelu Twojego smartfona, zawsze będziesz w pogotowiu, kiedy bliski będzie Cię potrzebował.

Detektor upadku, przycisk SOS, karta SIM — dlaczego warto wybrać opaskę SOS Locon wyposażoną w monitoring zdrowia?

Jak już wiesz, za pomocą opaski, po naciśnięciu przycisku SOS, starsza osoba, która nosi ją na nadgarstku, może wezwać szybko pomoc, jeśli wydarzy się coś niespodziewanego, np. nagłe zasłabnięcie. Ponieważ zarówno Locon Life Plus, jak i Locon Life wyposażone są w detektor upadku, możesz być pewien, że o nagłym przewróceniu się seniora, zostaniesz powiadomiony już kilka sekund po zdarzeniu. Możesz w każdej chwili zadzwonić na opaskę i przypomnieć bliskiemu o konieczności zażycia leków. Lokalizacja GPS wskaże Ci, gdzie w czasie rzeczywistym są Twoi rodzice lub dziadkowie. Nasze urządzenie z aplikacją i pakietem teleopieki to same korzyści!

Przycisk SOS to nie wszystko! Co jeszcze znajdziesz w opaskach SOS Locon?

Przycisk SOS, krokomierz, wbudowany czujnik upadku, możliwość mierzenia ciśnienia, pulsu, saturacji i temperatury. Nasze opaski to rewelacyjny sposób na monitoring stanu zdrowia. Już wkrótce pojawi się także czujnik zdjęcia opaski z ręki. Polecamy obserwować naszą stronę, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które wprowadzamy!

Bezpieczna Rodzina — szybkie zamówienie telefoniczne

Nasze produkty możesz zamawiać jak Ci wygodnie. Przez internet, lub dzwoniąc pod numer +48 91 469 60 49Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać to, czego potrzebujesz!