Opieka nad seniorem

Jak sprawdzić, gdzie jest babcia lub dziadek?

Sprawdzanie lokalizacji seniora z opaską SOS z GPS

Postanawiasz odwiedzić babcię lub dziadka. Robisz po drodze zakupy i wybierasz ulubione produkty Twojego bliskiego, aby sprawić mu jak najwięcej przyjemności. Kiedy docierasz na miejsce, z niepokojem odkrywasz, że drzwi do mieszkania seniora są otwarte, a starszej osoby nie ma w domu…

Bezpieczny senior wszędzie i o każdej porze

W takiej sytuacji nerwy mogą być naprawdę ogromne! Nie musisz jednak narażać się na taki stres. Wystarczy, że wyposażysz swojego bliskiego w opaskę SOS Locon Life lub opaskę dla seniora Locon Life Plus, a na swoim telefonie zainstalujesz dedykowaną do urządzenia aplikację Bezpieczna Rodzina.

Nasze narzędzia umożliwią Ci natychmiastową lokalizację seniora. Jeśli przydarzy Ci się opisana wyżej sytuacja, wystarczy, że wyciągniesz swój telefon i po chwili na mapie w aplikacji zobaczysz, gdzie znajduje się babcia lub dziadek.

Upewniony, gdzie powinieneś szukać bliskiego, możesz natychmiast ruszyć na miejsce.

 

Jak sprawdzić gdzie jest babcia lub dziadek

Jak dokładna jest lokalizacja w aplikacji Bezpieczna Rodzina?

Dokładność lokalizacji zależy od źródła namierzania, z którym w danej chwili połączy się urządzenie. Bezpieczna Rodzina gwarantuje wysokiej jakości połączenia GPS oraz GSM. Dokładność lokalizacji w przypadku GPS wynosi od 10 do 20 metrów, a BTS od 200 nawet do 5000 metrów. Lokalizacja GPS możliwa jest jedynie na otwartej przestrzeni, ponieważ sygnał z satelity nie jest w stanie namierzyć urządzenia znajdującego się w konkretnym miejscu w budynku. Dzięki karcie SIM jesteśmy w stanie podać przybliżoną lokalizację BTS.

Opaska SOS Locon Life Plus z usługą Mój Opiekun i wsparciem ratownika medycznego

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 599 zł
599,00 1458,00 

Opaska SOS Locon Life z usługą teleopieki i ratownika medycznego

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 399 zł
399,00 1258,00