Opieka nad seniorem

Opaska SOS z pulsometrem i czujnikiem upadku — poznaj nowość od Bezpiecznej Rodziny

Opaska SOS z pulsometrem i czujnikiem upadku

Opaska SOS z pulsometrem i czujnikiem upadku — poznaj nowość od Bezpiecznej Rodziny

Chcąc w pełni dbać o jak najlepsze samopoczucie naszych bliskich i móc stale monitorować ich stan zdrowia, warto wybierać nowoczesne rozwiązania, które gwarantują możliwie jak najlepszą zdalną opiekę nad seniorem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, którzy pragną z troską zajmować się osobami starszymi, Bezpieczna Rodzina wprowadza nowe urządzenie — opaskę SOS z pulsometrem i czujnikiem upadku model Locon Life. Dzięki urządzeniu i profesjonalnej polskiej aplikacji zdalna opieka zyskuje nowy, wygodny i nowoczesny wymiar.

 

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Czujnik upadku, pomiar pulsu i ciśnienia w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Opaska SOS dla seniora z czujnikiem upadku Locon Life to urządzenie, które umożliwia już nie tylko wzywanie pomocy, czy lokalizowanie — to narzędzie, dzięki któremu codziennie możemy monitorować samopoczucie naszego bliskiego. Jego funkcje sprawiają, że wreszcie jesteśmy całkowicie spokojni o to, w jakiej formie jest osoba, o której bezpieczeństwo pragniemy dbać:

  • zdalny pomiar pulsu — aplikacja umożliwia wygodne, w pełni zdalne sprawdzenie pulsu naszego bliskiego. Wystarczy uruchomić usługę Bezpieczna Rodzina na swoim telefonie, wybrać odpowiednią funkcję, a po chwili na ekranie naszego smartfona pojawi się interesujący nas pomiar;
  • zdalny pomiar ciśnienia krwi — jeśli martwi Cię stan zdrowia bliskiego, w aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz także na bieżąco sprawdzać ciśnienie seniora. Pomiary mogą odbywać się codziennie (regularnie o wyznaczonych porach) lub na żądanie;
  • czujnik upadku — jeśli senior źle się poczuje, upadnie, lub zemdleje, na Twój telefon natychmiast wysłane zostanie powiadomienie. Zyskujesz cenny czas na udzielenie bliskiemu pomocy, czy wezwanie odpowiednich służb. Opaska SOS dla seniora z czujnikiem upadku sprawi, że Twoi rodzice, dziadkowie, czy inni starsi członkowie rodziny będą spokojniejsi. Wiedza, że ktoś czuwa nad ich bezpieczeństwem będzie bezcenna!

Opaska SOS dla seniora z czujnikiem upadku, pulsometrem i wytrzymałą baterią

Opaska SOS dla seniora Locon Life wyposażona została w solidną baterię, której czas działania wynosi nawet 4 dni. Co więcej, wybierając nasze rozwiązania, możesz korzystać z nowej funkcji oszczędzania baterii, którą wygodnie ustawisz w aplikacji Bezpieczna Rodzina. Dłuższe działanie urządzenia to pewność, że jeszcze lepiej dbasz o bezpieczeństwo swoich bliskich, jesteś z nimi w stałym kontakcie i możesz na bieżąco kontrolować stan ich zdrowia. Jesteś spokojniejszy, bo zawsze wiesz, czy senior nie potrzebuje pomocy. Do prawidłowego działania urządzenia niezbędne jest wyposażenie go w kartę SIM, a tę, zainstalowaną znajdziesz w naszym zestawie.

 

Opaska SOS dla seniora z GPS — pozostałe funkcje

Oprócz tak ważnych przy codziennym monitoringu samopoczucia seniora funkcji, jak czujnik upadku, czy pulsometr, opaska z pomiarem pulsu wysyła sygnał SOS, a także wykonuje i odbiera połączenia telefoniczne. Z poziomu aplikacji z łatwością zlokalizujemy bliskiego, wyznaczymy strefy bezpieczeństwa, przejrzymy historię lokalizacji oraz uruchomimy dyskretny nasłuch otoczenia. Możemy być z seniorem w stałym kontakcie, nawet kiedy dzieli nas znaczna odległość. Opaska SOS dla seniora z czujnikiem upadku i pulsometrem jest doskonałym sposobem na zdalną opiekę — podnosi komfort życia i daje duże poczucie bezpieczeństwa.

Z naszym urządzeniem chronisz seniora 24/7 — opaska SOS

Opaska sos dla seniora z pomiarem pulsu i możliwością wykonania pomiaru ciśnienia krwi, wyposażona w czujnik upadku to pewność, że o każdej porze wiesz, co dzieje się z Twoim bliskim. Niezależnie od tego, gdzie jesteś — na zakupach, w pracy, w podróży — w aplikacji Bezpieczna Rodzina w każdej chwili widzisz nie tylko, gdzie jest Twój rodzic, babcia, czy dziadek, ale także wiesz, jak się czuje. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zastanawiasz się, czy opaska SOS spodoba się Twojemu bliskiemu, chcesz dowiedzieć się więcej, jak działa czujnik upadku, nasze biuro obsługi klienta udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie pytania — wystarczy, że zadzwonisz pod numer +48 91 469 60 49.

Opaska SOS Locon Life — doskonały pomysł na prezent dla osób starszych

Opaska SOS dla seniora z pomiarem pulsu i ciśnienia, odbierająca połączenia przychodzące, z możliwością sprawdzenia stanu zdrowia bliskiego, jest świetnym pomysłem na prezent dla osób starszych. Natychmiastowe powiadomienie o jakimkolwiek zdarzeniu, które przyjdzie na Twój telefon komórkowy może okazać się kluczowe, jeśli senior będzie potrzebować Twojej pomocy. Wbudowany moduł GPS sprawi, że precyzyjną lokalizację sprawdzisz w kilka sekund, a co za tym idzie będziesz mógł szybko udzielić potrzebującemu wsparcia.