Opieka nad seniorem

Prezent dla babci i dziadka – sprawdź najlepsze pomysły

Babcia i dziadek z prezentami

Jeżeli zastanawiasz się, co podarować babci czy dziadkowi, z okazji nadchodzących imienin, urodzin, lub ważnej rocznicy, pomyśl o czymś praktycznym. Zastanów się, co lubią robić Twoi dziadkowie – może akurat brakuje im czegoś konkretnego? Dziadek lubi majsterkować? Na pewno przydadzą mu się nowe narzędzia. Babcia lubi czytać książki? Koniecznie zajrzyj do księgarni i sprawdź wydawnicze nowości! Jeżeli Twoi bliscy kochają prace w ogrodzie i lubią w nim spędzać czas, może warto zainwestować w nowe, piękne dodatki, które dopełnią całość?

Praktycznym prezentem, który każdy z chęcią wykorzysta, jest na pewno voucher. Sam zdecyduj, czy wyślesz swoich drogich seniorów do kina, teatru, na wystawę sztuki, czy na relaksujący, profesjonalny masaż do eleganckiego salonu SPA. Chwila oderwania od rzeczywistości to zawsze dobry pomysł!

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

 

Prezenty dla babci i dziadka najlepsze pomysły

Opaska SOS dla seniora – prezent dla babci, prezent dla dziadka

Jeżeli Twoja babcia jest Ci bliska, jeżeli zależy Ci na poczuciu bezpieczeństwa Twojego wyjątkowego dziadka, idealnym prezentem będzie urządzenie, które nie tylko poprawi komfort ich życia, ale przede wszystkim da pewność, że w każdej sytuacji są chronieni i mogą liczyć na Twoją pomoc. Opaska SOS dla seniora i Locon Life Plus to wygodny dodatek, który nie przeszkadza w życiu codziennym, a jej funkcje są wyjątkowo pomocne w opiece nad seniorem.

Urządzenie od Bezpiecznej Rodziny dokładnie lokalizuje, wykonuje połączenia telefoniczne, ale przede wszystkim – w razie niebezpiecznej sytuacji, po naciśnięciu tylko jednego, widocznego guzika, wysyła powiadomienie SOS. Duże przyciski sprawiają, że jest ona wyjątkowo łatwa w obsłudze, dlatego senior nie będzie miał żadnych problemów z jej użytkowaniem.

Opaska pomocy dla seniora Locon Life Plus

Dzięki dedykowanej aplikacji, Twój bliski zawsze będzie pod Twoim czujnym okiem. W telefonie sprawdzisz jego aktualne miejsce pobytu, a jeżeli babcia lub dziadek użyją guzika SOS, alert na Twoim telefonie pojawi się w zaledwie kilka sekund. Bezpieczeństwo Twoich bliskich to także spokój i komfort dla Ciebie. A czy można podarować drugiej coś cenniejszego niż pewność, że jest pod stałą opieką najbliższych osób?

Wyjątkowy prezent na każdą okazję

Opaska wspierająca bezpieczeństwo to piękny prezent. Jeśli dodatkowo zastanawiasz się nad czymś innym, poniżej znajdziesz propozycje na wyjątkowy upominek, czy to dla ukochanej babci, czy np. na Dzień Dziadka.

Ciekawy prezent na Dzień Babci

Wspaniałym prezentem na Dzień Babci będzie spędzenie chwili czasu razem! Wspólne wyjście do kina lub teatru. A może masaż relaksacyjny? To na pewno przypadnie każdej babci do gustu!

Jeśli chcesz postawić na praktyczny prezent, zastanów się, czy nie zepsuł się seniorce ostatnio jakiś sprzęt. Ekspres do kawy, mikser, lub suszarka do włosów? A może skończyły jej się ulubione perfumy? Praktyczny upominek będzie strzałem w dziesiątkę!

Zarówno na prezent świąteczny, jak i podarunek na Dzień Babci sprawdzi się coś, co wykonasz samodzielnie. Wydrukuj Wasze wspólne zdjęcie w dużym formacie lub stwórz wyjątkowy album ze wspólnymi fotografiami. Babcia będzie zachwycona!

Trafiony prezent na dzień dziadka

Oryginalny prezent na Dzień Dziadka? Zestaw narzędzi, kubek z grawerem, plakat z autografem ulubionego aktora, bilet na mecz z dedykacją, lub na koncert zespołu, którego dziadek słucha przez lata. Idealny prezent dla seniora nawiązuje do jego pasji i zainteresowań, na pewno Twój dziadek ma ich wiele!

Pamiętaj! Najlepsze prezenty to te dawane prosto z serca! Na dzień babci i dziadka możesz zorganizować dla seniorów wspólny prezent — voucher na kolację do eleganckiej restauracji, bilety do galerii sztuki. Babcia i dziadek będą na pewno bardzo szczęśliwi i wdzięczni za możliwość ciekawego spędzenia czasu!

Podaruj bezpieczeństwo

Poczucie bezpieczeństwa to bezcenny dar, który możesz ofiarować bliskiemu seniorowi. Pamiętaj jednak – oprócz rzeczy materialnych, liczy się także sama uwaga, wspólna chwila, rozmowa i bliskość. Podaruj swojej babci i dziadkowi to, co najlepsze. Z całą pewnością na to zasługują.