JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Kategorie
Gdzie Jest Dziecko!
[product id="99" slider="false"]
Namierzanie telefonu z Bezpieczną Rodziną

Namierzanie telefonu z Bezpieczną Rodziną

Stale martwisz się o to, co robi Twoja pociecha kiedy nie ma Cię w pobliżu? Zachodzisz w głowę, czy z dzieckiem jest wszystko w porządku podczas, gdy ono najzwyczajniej w świecie wyciszyło dzwonek w telefonie? Jest pierwszy dzień wiosny i nie wiesz czy dziecko jest w szkole? Na szczęście istnieją sprytne sposoby na to, aby upewnić się o bezpieczeństwie pociechy. Jednym z nich jest namierzanie telefonu za pomocą specjalnej aplikacji dla rodziców.

Namierzanie telefonu – w trosce o bezpieczeństwo malucha

Każdemu rodzicowi bezpieczeństwo ukochanej pociechy nieraz spędza sen z powiek. Zarówno wtedy, gdy dzieci są małe jak i wtedy, gdy podrosną robisz wszystko, by ochronić je przed groźnymi sytuacjami. Niestety, nawet mimo chęci żadne z nas nie jest w stanie być przy dziecku 24 godziny na dobę – prędzej czy później maluch sam wychodzi pobawić się ze znajomymi na podwórku, a także samodzielnie przemierza drogę do szkoły. W takim razie co zrobić, aby mieć absolutną pewność, że ukochanemu dziecku nie dzieje się krzywda? Z pomocą spieszą aplikacje pozwalające na namierzanie telefonu lub innego urządzenia mobilnego, jakie ma przy sobie dziecko. To szybki i prosty sposób na to, aby upewnić się, że maluch jest bezpieczny. Jednym z takich sposobów jest aplikacja Gdzie Jest Dziecko

Namierzanie telefonu dziecka, czyli kilkuletnia dziewczynka ubrana w jeansy, białą koszulkę, różowy szalik, różowe trampki i duże czarne okulary, siedzi na trawie, trzymając w wyciągniętych rękach telefon komórkowy i patrzy w niego z uśmiechem

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko – zalety

Dzięki aplikacji Gdzie Jest Dziecko sprawdzisz, gdzie znajduje się Twoja pociecha zarówno w czasie rzeczywistym, jak i do kilku godzin wcześniej, dzięki historii lokalizacji. Wystarczy jedno spojrzenie w telefon a dowiesz się, kiedy maluch powinien wrócić do domu. Jakie inne atuty aplikacji do namierzania telefonu zachęcają, by z niej korzystać?

  • Namierzanie telefonu i nie tylko

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko może połączyć ze sobą dwa telefony, ale również telefon oraz dziecięcy smartwatch. Modele zegarków dostępnych w sklepie Bezpieczna Rodzina przeznaczone są zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Jeśli Twój brzdąc jeszcze nie korzysta z komórki, po prostu podaruj mu zegarek z GPS. Będzie zachwycony!

  • Gdzie Jest Dziecko – możliwość szybkiego reagowania

Funkcja SOS pozwala na natychmiastowe wezwanie pomocy do Twojego dziecka. Jeśli maluch z jakiegoś powodu znajdzie się w niebezpieczeństwie, jeden przycisk wystarczy, aby Cię o tym powiadomić. Ponadto, aplikacja umożliwia zdalny nasłuch, dzięki któremu w dowolnym momencie sprawdzisz, co dzieje się w otoczeniu dziecka.

  • Dyskretne namierzanie telefonu 

Dziecko prosi, byś nie dzwonił do niego podczas, gdy bawi się u kolegi? To zrozumiałe – w pewnym wieku kontrola rodziców staje się dla dzieci... krępująca. Aplikacja Gdzie Jest Dziecko pozwoli dyskretnie sprawdzić, co dzieje się z Twoją pociechą, bez zbędnego zamartwiania się i obaw o docinki kolegów.

  • Aplikacja Gdzie Jest Dziecko – łatwy ratunek z opresji

Wybrałeś się z dzieckiem do miejsca przepełnionego ludźmi i boisz się, że się zgubi? A może pozwoliłeś mu na pierwsze samodzielne wyjście na miasto? Aplikacja Gdzie Jest Dziecko to nieoceniona pomoc, gdy dziecko straci orientację w terenie. Wystarczy szybki telefon do Ciebie, abyś mógł pospieszyć mu z pomocą lub zasugerować, jak wrócić do domu. Urządzenia kompatybilne z aplikacją takie, jak zegarki z GPS potrafią wykonywać zdjęcia oraz przesyłać je na telefon rodzica, dzięki czemu szybko stwierdzisz, gdzie konkretnie znajduje się brzdąc.

Dłoń chłopca, który ubrany jest w niebieską bluzę,a  na nadgarstku ma czarny zegarek GJD.06 od Bezpiecznej Rodziny, dotyka kwiatów oraz widok z aplikacji z funkcją nasłuchu otoczenia

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko – gadżety zwiększające bezpieczeństwo

Dedykowana aplikacja Gdzie Jest Dziecko jest przeznaczona przede wszystkim do stosowania z telefonami. Aplikacja Bezpieczna Rodzina natomiast to idealne połączenie z zegarkami z GPS dla najmłodszych. Najlepszy smartwatch to taki, który pełni wiele funkcji i codziennie dba o ochronę Twojej pociechy, ale także pełniące rolę modnego i ciekawego gadżetu. Zegarki z GPS, takie jak np. model GJD.06, poza funkcją geolokalizacji oferują opcje takie jak krokomierz, wykonywanie zdjęć i połączeń. Ponadto, inteligentny smartwatch dla dziecka może być idealnym pierwszym zegarkiem – nawet dla 3 letniego malucha! Gadżety wyróżniają się nie tylko szeregiem przydatnych funkcji, ale i ciekawym designem oraz wysoką trwałością, co jest szczególnie ważne w przypadku aktywnych dzieci. W sklepie Bezpieczna Rodzina znajdziesz modele zegarków z GPS odporne m. in. na wodę i piasek. Bo najlepszy smartwatch to taki, który...

Najlepszy smartwatch to taki, który chroni Twoje dziecko

Smartwatche z aplikacją cieszą się bardzo dużą popularnością. Maluchy chętnie ubierają swój pierwszy „dorosły” elektroniczny zegarek przed wyjściem do szkoły lub na podwórko, a rodzice zyskują możliwość sprawdzania w dowolnym momencie, czy dziecku nie dzieje się żadna krzywda. Dzięki inteligentnym zegarkom Twój maluch będzie śmiało poznawał świat, co nie będzie wzbudzało żadnych Twoich obaw.

Namierzanie telefonu – koniec zbędnego stresu dla rodzica

Trzeba przyznać, że zdecydowana większość nerwowych sytuacji związanych z brakiem kontaktu ze strony dziecka okazuje się niepotrzebna. Maluchy często zapominają zadzwonić, gdy dotrą do celu. Często nie słyszą dzwonka telefonu lub nie zabierają ze sobą ładowarki. Aby w takich prozaicznych sytuacjach zyskać spokój o bezpieczeństwo pociechy, wystarczy zastosować aplikację Gdzie Jest Dziecko, oferującą namierzanie telefonu. To banalnie prosty i skuteczny sposób na to, by w końcu przestać zamartwiać się o syna lub córkę.


 [product id="258, 99, 224" limit="3" slider="true"]

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium